Skocz do zawartości
Forum

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jezeli w dzien płodny kochałam sie z narzeczonym z zabezpieczeniem a potem juz bez niczego doszło do ponowenego włożenia czy sa szanse ze uda sie uniknąc ciązy proszę o odpowiedz bo niewiem czy wykonac test zamiast okresu pojawiło sie dwudniowe krwawienie przypominajace okres

Odnośnik do komentarza

Masturbowaliśmy się nawzajem z dziewczyną. Gdy doszło u mnie do wytrysku, dotknąłem niewielkiej ilości spermy palcem. Nie pamiętam czy wytarłem czy nie. Po około minucie włożyłem jej rękę w majtki po czym dotknąłem pomiędzy cewką moczową a łechtaczką. Czy jest możliwość, że zaszła w ciąże? Okres spóźnia jej się 2 dni.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie mam 17 lat i w 10 dniu cyklu współżyłam z chłopakiem z zabezpieczeniem. W ostatnich miesiącach średni cykl trwał 32 dni. Boję się że mogę być w ciąży gdyż 4 dni po stosunku zaczął boleć mnie brzuch( dokładnie w podbrzuszu takie dziwne kłucie) na dodatek przy oddawaniu moczu odczuwam lekkie pieczenie. Proszę o pomoc. Co może oznaczać ten ból? Z góry bardzo dziękuje za poświęcony mi czas/

Odnośnik do komentarza

Witam , wczoraj ze swoja dziewczyna odbyłem pierwszy stosunek ,stosunek odbył sie bez zabezpieczen ,jednak wytrysk nastapił po za macica .Tutaj moje pytanie czy ryzyko ciazy jest duze? dodam ze mamy po 16 lat a mojej partnerce okres zacząl sie 2 tyd przed stosunkiem.Dziewczyna lezała na brzuchu a penetracja miala msc za przeproszeniem "od tyłu"nie mamy pewnosci czy wgl czlonek najdował sie w pochwie ,a po wszystkim partnerka poszłą do łazienki umyc wszystko woda. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam!
Chciałbym sie dowiedziec jaka jest mozliwość zajscia w ciaże, wybrałam pierwsze opakowanie plastrów Evra i nie chce ich dluzej stosowac, dzien odklejenia przypadal na niedziele30,08 a odkleil sie palster w piatek 28,08, nie zauwazylam tego i w poniedzialek doszło do stosunku. Czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Witam, Wykonałam dokładnie 14 dnia po stosunku test ciążowy z krwi na beta HCG i wyszedł ujemny. Kochaliśmy się w moje dni niepłodne czyli 3 dnia po zakończonej menstruacji. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jednak mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Niedawno z moją partnerką rozpoczęliśmy współżycie. Zbliżeń było dokładnie 3. Za każdym razem użyliśmy prezerwatywy. Żadna z nich nie była pęknięta, uszkodzona, terminy ważności były w porządku. Wytrysk był poza ciałem partnerki. U podstawy penisa pod prezerwatywą widziałem pewien płyn, nieznaczne ilości, czy to mogł być śluz partnerki? Jakie jest ryzyko, że preejakulat przesunął się w prezerwatywie do samej podstawy penisa. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne 4 dnia cyklu. Obawiając się zmniejszonej skuteczności (ponieważ powinnam wziąć pierwszego dnia) nie współżyłam z chłopakiem ani razu podczas brania tabletek z pierwszego opakowania (raz pod koniec opakowania któregoś dnia z powodu niestrawności wymiotowałam). Później niechcący zrobiłam 6 zamiast 7-dniowa przerwę. Po drugiej tabletce z drugiego opakowania współżyłam z chłopakiem. Biorę tabletki regularnie. Jest jakieś zagrożenie ciążą? Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza

Witam. 14.07 zaczął mi się okres. Mam nieregularne cykle, 26-28 dni. Do zbliżenia doszło 29.07 5 dni po owulacji. Potem okres zaczął się 8.08, od tego czasu nie wspolzylam a mimo to okres nadal się nie pojawił. Czy mogę być być ciąży? Nie mam żadnych objawów, to dopiero 2/3 dni spóźnienia

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam nieregularne cykle po ok 26-28 dni. Cykl rozpoczął mi się 14.07. Do zbliżenia doszło 29.07 ok 4 dni po owulacji. Kolejny cykl rozpoczął się 8.08 więc teraz powinnam mieć okres 3/4.09 a nadal się nie pojawił. Od tego czasu nie uprawiałam seksu, czy mimo to mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj odbyłam stosunek seksualny (mniej więcej 5 dni po miesiączce). Mój partner był po alkoholu, kochaliśmy się bez prezerwatywy, jednakże twierdził iż nie skończył we mnie. Proszę mi powiedzieć jakie jest ryzyko zajścia w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mam pytanko nigdy w życiu nie współżyłam ale mam objawy jak na ciąże typu częste korzystanie z toalety bolące piersi i strasznie boli mnie pod brzusze i bój brzuch strasznie się zaokrąglił nie wiem co się dzieje to raczej nie możliwe że jestem w ciąży jak nigdy nie współżyłam tylko się masturbowałam.

Odnośnik do komentarza

Witam, uprawiałam seks z chłopakiem w 3 i 4 dniu okresu. Moj okres trwa zazwyczaj około 6-7 dni. Zabezpieczaliśmy sie prezerwatywa oraz do wytrysku nie doszło w pochwie. Prezerwatywa nie pękła gdyż była sprawdzana. W dniu spodziewanego okresu zauważyłam lekkie plamienie i czerwona krew w śluzie tylko na papierze toaletowym. Nie mam żadnych objawów PMS ani rownież ciążowych. Bardzo sie boje,czy to nie ciąża. Proszę o odpowiedz gdyż bardzo sie denerwuje.

Odnośnik do komentarza

Witam, Juz prawie 2 tygodnie spóźnia mi się miesiączka. 10.09 mam wizytę u ginekologa. Poprzednia miesiaczke miałam 26.08, natomiast 30.08 wspołżyłam z partnerem bez zabezpieczenia ( stosunek przerywany). Moje cykle trwają około 32 dni. 2.09 zrobiłam test ciążowy - wynik negatywny. Dodam, że choruje na prolaktynemie czynnościowa i biorę bromergon, a miesiąc sierpień miałam wyjątkowo stresujący. 5 dni temu miałam brązowe plamienia. Czy mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mój okres spóźnia się 3 tygodnie. Mam nieregularne cykle. Okres powinnam dostać 17.08. Beta hcg zrobiłam 31.08. który wyniósł 13,2. Byłam na badaniu usg aby wykluczyć torbiele itp. Lekarz powiedział że moje endometrium ma 16mm. Testy z apteki nie wskazały ciąży aż do 07.09 (poniedziałku). Zobaczyłam bladziudką kreseczkę. Powtórzyłam test dzisiaj (09.09) i niby jest kreska niby nie. Bolą mnie piersi, miałam na początku dużo śluzu, teraz jest mleczny i jest go mniej. Czy to jest ciąża?

Odnośnik do komentarza

Kocham się z chłopakiem od tygodnia kilka razy dziennie tuż po owulacji w ten czas miałam dni plodne dzisiaj boli mnie lewy jajnik czytałam na internecie ze to może być zapłodnienie i jajeczko się zagnieżdża w macicy czy ja mogę byc w ciąży wiem ze to zawczesnie żeby stwierdzić ale w przybliżeniu proszę o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza

witam, dwa tyg temu wspolzylam ze swoim chlopakiem. dodam ze bylam dzien po miesiaczce ( wg kalendarzyka mialam dni nieplodne ) a partner poczatkowo nie zabezpieczyl sie, pozniej jednak byl zabezpieczony. Dzisiaj mam obawy i boje sie ze bede w ciazy.. dodam ze byl to moj pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałam zapytać jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w takiej sytuacji. Mój partner włożył we mnie palce po wytrysku, wcześniej je oblizując. Jednakże żadne z nas nie pamięta, czy miał kontakt z nasieniem więc warianty są dwa, ale najprawdopodobniej miał kontakt z preejakulatem. A wg mojego kalendarzyka było to dzień przed owulacją. Po ok. 3h dość dokładnie przepłukałam pochwę wodą. Ponadto ze stresu przez prawie 24h unikałam pozycji leżącej. Pilnie potrzebuję państwa opinii

Odnośnik do komentarza

WITAM ,Z MĘŻEM STARAMY SIĘ O DZIECKO WIEC UNIKAMY ZABEZPIECZEŃ I MĄŻ ZAWSZE KOŃCZY W ŚRODKU,OWULACJE MIAŁAM OKOŁO 1 WRZEŚNIA ,OD OWULACJI CIĄGLE BOLĄ MNIE PIERSI ,SĄ POWIĘKSZONE A NIGDY TAK NIE MIAŁAM .CZY JEST MOŻLIWE ZE UDAŁO SIĘ ZAJŚĆ W CIĄŻE?

Odnośnik do komentarza

Pare ruchow członkiem w pochwie dwa dni po miesiączce ktora trwala cztery dni. Stosunek byl ze tak powiem bardzo krotki i członek wszedł zaledwie do polowy i byla prezerwatywa ale nie mam pewności czy nie uszkodzona. Znów nie moge poczuć sie bezpiecznie i cos mnie blokuje.. Cykle 30 dniowe najkrótsze mam. Nawet 32 dni. W lipcu miałam wyjątkowo 29 dniowy cykl. Czy w związku z opisana sytuacja jest możliwość zapłodnienia ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Przejde od razu do rzeczy. Ostatnia miesiączka miała miejsce 23sierpnia,najpóźniejszy stosunek po miesiaczce wystąpił w dniu 1wrzesnia. Od kilku dni po conajmniej 7razy dziennie chodwe do toalety,oraz budze się w nocy z parciem na pecherz. Czy to możliwe żebym była w ciąży?wyczytalam że czestomocz występuje najczęściej w 6 tygodniu ciąży więc to mi się nie zgadza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...