Skocz do zawartości
Forum

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnia miesiączka miała miejsce 23sierpnia,do najwcześniejszego stosunku po miesiączce doszło dnia 30sierpnia,nastepnie 1września. Od kilku dni czuje mocne parcie na pęcherz, korzystam z toalety częściej niż zwykle,poza tym nie mam żadnych objawów. Dzisiaj wykonałam test żeby upewnić się czy to nie pierwszy objaw ciąży,lecz wyszedł negatywny. Czy możliwe jest żeby parcie na pęcherz było pierwszym objawem ciąży w tak krótkim czasie?? słyszałam że jest to objaw typowy w 6tygodniu ciąży.

Odnośnik do komentarza

przez ostatnie 10 dni uprawialam seks z moim partnerem 4 razy. Zawsze zabezpieczalismy się prezerwatywa, nie zsunela się, ani nie pękła ponieważ mój partner po stosunku sprawdzał ja i była cała a sperma była w środku. okres powinnam mieć za około 2/3 dni, a nie odczuwam bólu piersi, zawsze go odczuwalam jakieś 7 dni przed okresem. jednak ostatnie 10 dno były dla mnie mocno stresujące, ponieważ zmarła bliska mi osoba, czy możliwe jest brak objawów okresu przez ten stres?? i czy istnieje jakieś ry

Odnośnik do komentarza

Data mojego ostatniego okresu to 15 sierpień. Kochałam się z chłopakiem 6 września bez zabezpieczenia ale nie skończył we mnie. Ostatnio okres trwał 33 dni, zwykle ok 30. Okresu jak na ranie nie ma, bolą mnie plecy ale więcej objawów raczej nie mam. Dzisiaj rano (czyli 9 dni po stosunku) rozbiłam test ciążowy który wyszedł ujemny. Jakie są szanse na ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam. Jakoś dwa tygodnie temu (05.09, dziś jest 18.09) pierwszy raz uprawiałam seks z chłopakiem. Kochaliśmy się z zabezpieczeniem,nie pękło+wyszedł ze mnie gdy dochodził.Ostatnia miesiaczka skonczyla sie 04.09 (owulacja byla jakos 10-12.09)nastepna powinna byc 26.09, mam krotkie cykle.9 dni zostalo do miesiaczki, bola mnie juz piersi i lekko jajniki. 10 dni po stosunku zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywnie (nawet zadnego cienia drugiej kreski) Czy zaistniala szansa na ciaze?

Odnośnik do komentarza

Witam. Jakoś dwa tygodnie temu (05.09, dziś jest 18.09) pierwszy raz uprawiałam seks z chłopakiem. Kochaliśmy się z zabezpieczeniem,nie pękło+wyszedł ze mnie gdy dochodził.Ostatnia miesiaczka skonczyla sie 04.09 (owulacja byla jakos 10-12.09)nastepna powinna byc 26.09, mam krotkie cykle.9 dni zostalo do miesiaczki, bola mnie juz piersi i lekko jajniki. 10 dni po stosunku zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywnie (nawet zadnego cienia drugiej kreski) Czy zaistniala szansa na ciaze?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, na początku lipca uprawialam seks bez zabezpieczenia. Nie byłam w trakcie owulacji, ale dla pewności zażyłam tabletkę "po". Od tamtej pory mialam normalnie dwa razy okres. Jednak od pewnego czasu męczą mnie mdłości, zawroty głowy i ból w lewej części podbrzusza. Również na badaniu USG dopochwowym lekarz stwierdził prawdopodobieństwo policystycznych jajników. Czy mam się czym przejmować? Czy istnieje prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Czy mogłam zajść w ciążę? Witam Miesiączkuję od 12 roku życia, teraz mam 18 lat, a moje miesiączki są cały czas nieregularne. Czasem co 20 dni, czasem co 50 lub nawet 70. 2 dni temu pierwszy raz współżyłam z chłopakiem, używaliśmy prezerwatywy. Wszystko wydaje się być w porządku, ale mam dziwne brązowe plamienia z pochwy i bardzo się boję zajścia w ciążę, nie wiem kiedy mam dni płodne. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam, 2 miesiące temu współżyłam bez zabezpieczenia. Po 34 dniach dostałam okres (przed miałam obrzmiałe i bolące piersi, miałam silne skurcze, krwawienie trwało 6 dni, z czego 2 pierwsze były obfite). Dziś mija 34 dzień od poprzedniego okresu (zwykle mój cykl trwa 25-30 dni), a od ponad tygodnia mam mdłości. Czy możliwe bym była w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam! Mija 7 tyg odkąd wspolzylam z chłopakiem. Po tym miałam okres, ale wydaje mi się ze krócej niż zwykle. Robiłam po nim testy i były negatywne. Wczoraj powinnam dostać ponownie okresu, ale go nie ma. Bolą mnie piersi i są powiększone czego nigdy przed okresem nie miałam. Dodam że te 7 tyg temu się zabezpieczalismy prezerwatywa i wydawało się wszystko ok. Czy możliwe, że wchodzę w taki wiek, że biust zaczyna boleć przed okresem czy raczej byłaby to ciaza ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem w 16 dc. Przez cały cykl nie zauważyłam u siebie rozciagliwego sluzu. Moje cykle są 30-35 dniowe. W tym momencie obserwuje u siebie bialy kremowy sluz z grudkami ktory zasycha na zolto. Nie swedzi , nie piecze. Dokładnie tydzien temu odbylam stosunek z prezwrwatywa. W 9dc. Szyjka macicy wysoko nie wyczuwam jej. Czy może to oznaczac ciaze? Czy to prawidlowe?proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Mam 21lat i nieregularne miesiączki 18.09 odbyłam stosunek bez zabezpieczenia od półtora tyg mam powiększone piersi są bolesne sutki zmieniły kolor i mam sporo żył dod. wielokrotnie boli mnie brzuch jest też twardszy do tego często korzystam z toalety w sobotę zrobiłam test wyszedł pozytywny dzień później już nie a wczoraj w połowie dnia dostałam jakby okresu z ogromnym bólem podbrzusza i wymiotami w dniu dzisiejszym krwawienie jest bardzo skąpe a dolegliwości nie ustąpiły czy mogę być w ciąży.

Odnośnik do komentarza

po stosunku wyjęlem członek i dziewczyna go wytarła husteczka nawilżająca dla dzieci czy jest możliwość ze jak dotykała swoje narządy wycierając ze doszło do zapłodnienia ? Około 5 min po ... Po stosunku wytarłem husteczka nawil trochę członek i po godzinie dotykałem łechtaczkę dziewczyny czy możliwe ze doszło do zapładnienia ? Miała 15 dzień cyklu

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie pierw przejde do szczegolow a pozniej do pytania. Wiec miesiaczki mialam 12.08 a 18.08 moj partner sposcil sie do srodka nastepnie miesiaczke dostalam 10.09 no okey a teraz dopiero 13.10 wiec zanim dostalam miesiaczke to zaczelam sie obawiac ze moge byc w ciazy , poniewaz urodzilam w styczniu tego roku mialam cc. No i bralam przez jakis czas tabletki od marca do czerwca z przerwami . Ale skoro dostalam miesiaczke znaczy ze nie mam sie czego obawiac ??

Odnośnik do komentarza

Witam, moja dziewczyna za ok 10 dni ma mieć okres. Wlaśnie upawialiśmy sex i pekla nam gumka. Po krótkim czasie to zauważyliśmy i przestaliśmy. Nie mialem wytysku. Dziewczyna szybko poszla się umyć. Czy może być w ciąży? Czy ma zażyć tabletkę 'po' stosunku. Dodam ze wedlug mnie plemniki nie byly szczególnie dobre bo dzień przed tym zdarzeniem mialem wytrysk i raczej nie zdazyly się w tak krótkim czasie dobrze wytworzyć i odrzywić. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam, doszło do takiej sytuacji, że chłopak wszedł we mnie z zabezpieczeniem, ale nie skończył we mnie. Tosie stało miesiąc temu przed moją miesiączką, a dokładnie jeden dzień przed nią.Nie mam regularnych miesiączek. Powinnam mieć miesiączkę już,a jeszcze jej nie mam, czy jest takie prawdopodobieństwo, że jestem w ciązy?

Odnośnik do komentarza

Witam. 11 dc doszło do tego, że partner wszedł we mnie. Chwile wcześniej strzelił do ręki, ale zaraz dokładnie umył penisa. Wieczorem w toalecie zauważyłam kropelki krwi w śluzie, co tłumaczyłam sobie uszkodzeniem błony przez jego palce. Moje cykle trwają zazwyczaj 26-27 dni. W dniu spodziewanej owulacji nie zauważyłam żadnych jej objawów. W tej chwili jestem w 22 dc. Sutki cały czas sterczą, a na piersiach widzę delikatne żyłki. Ból w podbrzuszu tłumaczyłam sb wirusem.Czy istnieje szansa ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, spóźnia mi się okres jednak na 2 testy dwa różne wyniki. Jednak mam objawy takie : wzdęcia, zaparcia brak apetytu , uczucie pelnosci w brzuchu, jestem jakby bardziej pobudzona nie mogę spac , ból w podbrzuszu klocie jakby z lewej strony, mniejsze parcie na mocz. Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Do wczoraj byłam dziewicą. W zasadzie już wczesniej próbowaliśmy "to" robić ale bardzo mnie bolało, dopiero wczoraj mój chłopak kupił żel intymny durex, podobno przy użyciu jego miało mniej boleć. Więc spróbowaliśmy i poczułam że coś pękło we mnie, myślę że to była błona ale nie wystąpiło żadne krwawienie. Niestety mam dni plodne i teraz dręczy mnie pytanie czy mogę zajść w ciąże pomimo że nie doszło do ejakulacji ale słyszałam że przed tym u chlopaka wystepuje kropelkowanie i zawiera plemniki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...