Skocz do zawartości
Forum

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy możliwe jest ,że jestem w ciąży okres spóżnia mi ssie miałam dostać 23 a ie mam do dziś ostatnio miałam ok23.12.2015 r robiłam 4 testy ciążowe i wyszły negatywne czuję ból piersi i nieraz ból podbrzusza strasznie jestem nerwowa

Odnośnik do komentarza

Spóznił mi się okres 3 dni mam nieregularny. W pierwszy dzień po okresie jak i w drugi dzień po okresie kochałam się z chłopakiem czy w tym przypadku jest możliwość zajścia w ciążę ? Dodam że skończył we mnie, a a wczoraj bolał mnie na dole po lewej stronie brzuch przez godzinę. Czy możliwe że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, W dniach 18, 19 stycznia myśląc, że upłynęły już dni płodne odbyliśmy z dziewczyną stosunek bez zabezpieczenia tymczasem okres nie pojawił się do dzisiaj (34 dzień cyklu). Wczoraj (1 lutego) wykonaliśmy test ciążowy, który pokazał wynik negatywny. Czy wynik można traktować za miarodajny? Co dzieje się z moją dziewczyną? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

witam serdecznie, otóz wczoraj pieściłam się ze swoim chłopakiem był to 2 dzień miesiączki, miałam załozonego tampona chłopak doszedł, lecz spuśił się na moje narządy (nie w środku) mam się czego obawiać czy jest to raczej nie mozliwe zeby jednocześnie podczas okresu i z tamponem w środku do czegoś doszło?

Odnośnik do komentarza

Witam, podczas stosunku chłopakowi zsunęła się prezerwatywa. Niestety nie zauważył tego, została we mnie, niestety dowiedziałam się o tym niecałe 2 dni później ( niedziela rano/ dowiedziałam się w poniedziałek wieczorem). W prezerwatywie nie znajdował się ejakulat. prosiłabym o informacje o prawdopodobieństwie ciąży oraz kiedy wykonać test ciążowy aby wynik był najbardziej prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, uprawiałem seks z dziewczyną i przed stosunkiem źle założyłem prezerwatywę ( na drugą stronę) następnie przewróciłem ją na właściwą i boję się, że mogło coś się stać podczas tego gdy dotknąłem penisem złej strony prezerwatywy. po czym się zdenerwowalem i mój penis powrócił do stanu spoczynku, jednak cały czas miałem na sobie prezerwatywę i później kontynuowaliśmy seks. Mogło coś nie tak wtedy się stać z prezerwatywą? Czy jest jakieś ryzyko ciąży jeśli partnerka ma dni płodne?

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam 18 lat. Od dawna mam już regularbe cykle. Wszystko notuje w swoim notesie. 4 dni przed planowaną miesiączką miałam biały śluz, amój chłopak dwa razy włożej we mnie (oczywoście przed jego orgazmem). Teraz okres spóźnia mi się 3 dzień. Mam bóle całego brzucha i dużą ilość białego bezwonnego śluzu i nie wiem co to może znaczyć. W miesiący trochę zachorowałam ale była to tylko grypa. Czy może być to ciąża?

Odnośnik do komentarza

Uprawiałem z dziewczyną seks oralny.Do wytrysku doszło w jej ustach, ubrałem się i moje palce miały wtedy kontakt z penisem.po około 10 minutach moje palce znalazły się w jej pochwie. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Moja dziewczyna powinna krwawić za około 4-5 dni.

Odnośnik do komentarza

Witam, Dnia 29.11 odbyłam stosunek. W grudniu okres spóźnił się 9 dni i miałam przypuszczenia co do ciąży. Pojawił się, a kolejny- w styczniu był bardzo skąpy. Po 7 tyg od stosunku byłam u ginekologa, który zrobił usg dopochwowe i nie powiedział nic o ciąży. Teraz natomiast znów spóźnia mi się okres. Czy mogę mieć 100% pewność, że nie jestem w ciąży? Dodam jeszcze, że od tamtego czasu nie uprawiałam seksu.

Odnośnik do komentarza

Witam mam 18 lat współżyję z partnerem regularnie jednak zawsze się zabezpieczamy. Mam nieregularne cykle jednak teraz zaczynam się martwić ponieważ nigdy nie zdarzyło się abym dostała miesiączkę później niż po 35dniu cyklu. Dzisiaj mija 40 dzień a ja nadal nie dostałam miesiączki. W dodatku od kilku dni występuje dosyć gęsty, biały, lepki śluz i bóle podbrzusza. Czy to oznacza tylko ciążę?

Odnośnik do komentarza

Podczas pieszczot z moim chłopakiem pojawił się płyn ejakulacyjny. Przemyliśmy oboje ręce wodą i jeszcze chwile kontynuowaliśmy pieszczoty, jednak jego palce nie znalazły się bezpośrednio w pochwie. Po całej sytuacji umyłam ponownie parę razy ręce. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Dodam, że w tym dniu według obliczeń wypadały dni niepłodne.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam regularne cykle miesiączkowe (25 dni) i dzisiaj miałam 1 dzień menstruacji i pozwoliłam chłopakowi dojść w sobie, nie stosując żadnych zabezpieczeń, od razu poszłam się przemyć wodą i płynem do higieny intymnej, wcześniej jeszcze duża ilość nasienia wypłynęła, tak wiem nie powinnam ryzykować, ale czy jest możliwość żebym zaszła w ciążę? Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Kochalam się z chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia i kończył we mnie. Miałam wtedy według moich obliczen dni niepłodne . Okres mam co 26 dni i trwa 5/6 dni . Kochaliśmy się 7 dni przed planowaną miesiączką . Teoretycznie nie jest możliwe zajść w dni nieplodne w ciążę ale czy jest jakiekolwiek ryzyko ze jednak mogę zajść ?

Odnośnik do komentarza

Witam, razem z chłopakiem uprawialiśmy peetting, zaczął mnie pieścić między nogami jednak miałam majtki i nie doszło do penetracji za pomocą palca. Potem doszedł mi na brzuch. Okres spóźnia mi się ok. 1 tyg. Dodam, że mam 18 lat i mam w szkole mnóstwo stresów przed maturą. Miewałam spóźniające się okresy właśnie przez stres. Ale chciałam się upewnić czy to z tego powodu. Nie robiłam testu ciążowego choć wydaje mi się że nie mogło dojść do zapłodnienia. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam,mam problem z miesiączką,ostatnią dostałam 15 stycznia,liczę zawsze 28dni. Czyli powinnam dostać 11.02.2016 ,do tej pory nie mam,nie boli mnie brzuch i piersi,są lekko obrzmiałe i delikatnie swędzi prawa,dzis pierwszy raz miałam odruch wymiotny,zrobiło mi sie słabo-kolana jak z waty,i okropna potliwość trwało to może ok 5-6min,usiadłam i wypiłam herbatę,nagle zrobiło mi sie zimno,ciążę raczej wykluczam,czy te objawy znaczą przyjście miesiączki,czy to inny objaw?dziekuje

Odnośnik do komentarza

Witam. Dostałam okres 29 grudnia 2015. Współżyłam w pierwszy i drugi dzień miesiączki. Z zabezpieczeniem, bez problemów w trakcie. Robiłam dwa testy, wyszły negatywne. Krwawiłam od 11.02. do 15.02 Z reguły mam nieregularne. Zagrożenie ciąży?

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem. Bardzo się stresuje. Kilka dni temu leżeliśmy na sobie z chłopakiem, ja byłam w majtkach i rajstopach, on w spodniach i bokserkach. Miałam wtedy dni płodne. Włożyłam rękę do jego bokserek. Chłopak chyba miał wytrysk. Czy to możliwe,że jakoś przeniosłam te plemniki na siebie w sytuacji gdy 1. 5-10 minut później dotknęłam swoich majtek i okolic przez rajstopy 2.po 20-30 minutach wróciłam do domu. Boje się,że zaszłam w ciążę.

Odnośnik do komentarza

Witam. 2 dni przed planowana miesiaczka uprawialam seks przerywany. Śluz w pochwie był gęsty i lepiący się. Dzisiaj okres będzie spoznial sie juz 2 dzien. Zazwyczaj mam PMS 4-5 dni przed miesiączką, teraz wciąż ich nie ma. Czy jest ryzyko ciąży, jeśli mam 29-32 dniowe miesiaczki, a seks przerywany uprawialam 28 dnia cyklu? Dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam, Miesiac temu współżyłam z chłopakiem 3 razy z prezerwatywą!!To moje pierw Moja miesiączka przyszła w sumie jak ostatnio,mam nieregularne). Trwała o dziwo 3 dni obfita a potem dzień taka brązowa, ale nie było abfita tylko jak się podcierałam to jak mocz, ale brązowy, tak mi się wydaje. W czwartym dniu już prawie ustała. Zwykle trwa 6 dni chyba. Od paru dni ciagle boli mnie brzuch, może dlatego, że ciągle o tym myśle i sie nakrecam? Teraz znowu mam biały śluz, znowu miesiaczka tydzien po?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...