Skocz do zawartości
Forum

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Justyna. Chciałam się dowiedzieć czy mogę być w ciąży? Ostatni okres miałam 19.10 uprawiałam stosunek z moim chłopakiem 30.10 bez zabezpieczenia z wytryskiem we mnie dzień przed owulacją. Cykle mam 28 dniowe wiec następna miesiączka pojawiła się 14.11 lub to było krwawienie bo było dość skąpe,zrobiłam 2 testy obydwa negatywne, moje objawy bardzo boli mnie głowa, czasami mam mdłości, jestem senna i zmęczona mogę spać cały dzień i często robię siku. Proszę o odpowiedź i dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam, Dziś jest 38dzień cyklu nadal nie mam miesiączki, odstawiłam tabletki po 4latach - cyprest, zawsze miałam regularne cykle, z partnerem staramy sie o dzidziusia regularnie jednak półtora tygodnia temu robiłam test ciążowy wyszła słabo widoczna druga kreska a test beta hcg 0,68, janik lewy bolał mnie przez ok 4 dni bardzo intensywnie i kłuł nadal nie mam okresu tak naprawde to nie wiem co robić czy liczyć na to że go dostnę czy jednak jest możliwe że jestem w ciąży

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie o prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Mój cykl rozpoczął się 25 listopada, menstruacja trwała 4 dni a 1 grudnia odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Mam regularne cykle które jednak różnie trwają, zazwyczaj 25 - 26 dni, maksymalnie 28 dni. Czy powinnam raczej dla bezpieczeństwa zażyć pigułkę "po"? Jakie jest jej działanie?

Odnośnik do komentarza

witam odbyłam stosunek iec 25.11 z prezerwatywa jednak nie bylismy pewni czy wszystko bylo ok wiec dzien po wzielam tabletke escapelle 27.11 zeczelo sie lekkie krwawienie pare dni pozniej zaczelo sie silniejsze ( okres powinnam dostac pod koniec miesiaca jednak bylam na diecie wiec w pazdzierniku go nie miałam) dziś 4.12 mam silniejsze krwawienie czy istnieje prawdopodobienstwo ciazy ? ile moze trwac krwawienie ?

Odnośnik do komentarza

Witam ! 16 listopada dostałam okresu ,28 współżyłam z partnerem (były to dni płodne) od jakiegoś czasu dziwnie sie czuje ,jestem non stop spiaca,mam lekka zgagę,bola mnie jajniki od tygodnia ,może jednak wskazuje to na zbilzajacy sie okres,lecz dzisiaj (12 grudnia) zrobiłam test ciążowy i pojawila sie bardzo ale to bardzo biala kreseczka ktora po chwili znikła,co mam o tym myśleć ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ostatnia miesiączka spóźnił a mi się dwa dni a dotychczas długi czas byla regularnie nawet zawsze wczesniej o 1 dwa dni kiedy już sie pojawila to trwała krócej niż zwykle bo cztery dni bardzo bolesna o normalnym krwawieniu 3 dni po zakończeniu miesiączki odbyliśmy stosunek z partnerem i po zobaczyłam krwawienie (miałam wkładkę i cała wkładka była zabrudzona co to oznacza? Krwawienie było bezpośrednio po stosunku później już nie.

Odnośnik do komentarza

Witam od kilku dni mam ból podbrzusza, czasami pojawiają się mdłości a piersi wydają się większe. Nie współżyłam nigdy, ale ostatnio uprawiałam z chłopakiem tzw Fingering. Wcześniej on miał orgazm, jednak nie doszło do bezpośredniego wtrysku na moje ciało. Nie jestem pewna i boję się, że mógł przenieść plemniki ręką. Dodam, ze od kilku miesięcy biorę tabletki hormonalne. Czy grozi mi ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam. Cykle mam nieregularne. Ostatnią miesiączkę miałam 17-21 listopada. Współżyłam 24 listopada z zabezpieczeniem niestety przezerwatywa utknęła mi w drogach rodnych po czym ją wyciągnęłam i współżyłam potem bez ale bez wytrysku. Teraz czuję ból krzyża i kłucie w podbrzuszu. Wczoraj robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny choć wiem że to może być za wcześnie wykonany test. Czy jest możliwość ciązy?

Odnośnik do komentarza

W sobotę kochałem się ze swoją dziewczyną bez zabezpieczenia, wypadały jej wtedy dni niepłodne (w czwartek ma dostać okres). Gdy zaczęło się robić gorąco, założyłem prezerwatywę i dokończyliśmy. Gdy doszedłem , poszedłem się umyć itp i jakąś godzinę później znów w nią wszedłem bez zabezpieczenia, po chwili założyłem prezerwatywę i sytuacja jak wcześniej. Czy jest szansa na ciążę? Zakupiłem dziś tabletkę "po" tą do 5 dni co można zażyć, Powinna ją zażyć? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam, Biorę Euthyrox 100 mg i Diostinex 1/2 tabletki raz w tygodniu. Ostatnio długość mojego cyklu miesiączkowego to 34/35dni. Ostanią miesiączkę miałam 07.11 listopada a 27.11 listopada pękła prezerwatywa. Następnego dnia(13h po stosunku) wzięłam tabletkę z 1,5 mg levonorgestrelem. Po tygodniu bardzo spuchły mi piersi co się utrzymuje do teraz wraz z pobolewaniem podbrzusza i jajników. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Dodam, że szyjka macicy jest nisko i otwarta.

Odnośnik do komentarza

Witam. Dzisiaj mój partner włożył we mnie swojego członka. Nie został włożony do końca (jakoś do połowy). Było to jeden raz. Partner nie doszedł we mnie. Jestem w 10 dniu cyklu. Czy warto brać tabletkę po czy mogę być pewna, że nie jestem w ciąży? Obawiam się ponieważ nie została użyta żadna metoda antykoncepcji choć partner wszedł we mnie tylko raz i jego członek nie był włożony głęboko. Czy jest się czego obawiać? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam. Dzisiaj z moim chłopakiem kochaliśmy się tzn. jego członek dotykał mojej pochwy (ocierał się o nią kilka razy). Możliwe, że był na nim śluz. Następnie włożył członka w moją pochwę (tylko jeden raz). Włożył go do połowy. Nie doszło do wytrysku. Stosunek bez zabezpieczenia. Jestem w 10 dniu cyklu. Jakie jest ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam ! Od czterech dni spóźnia mi się miesiączka, cykle mam co 28 dni , miesiączki mam zawsze regularne dostaję nawet dzień wcześniej niż przewidywałam. Nabrzmiałe i obolałe piersi kilka dni przed miesiączką to była norma, gdy dzień przed spodziewaną miesiączką delikatnie pobolewał brzuch byłam pewna że dostanę. Jednak już 4 dzień mi się spóźnia. Piersi bolą i krzyże oraz występuje brązowy śluz. Czy może to być to ciąża ?

Odnośnik do komentarza

mam nieregularne cykle. Spóźniał mi się o tydz okres. W śr zaczeło boleć mnie podbrzusze(często tak miałam przed okresem) dostałam spore plamienie tj na okres Jednak nie wiem cxy to okres, gdyż jest skąpy w porównaniu z tym co zwykle i wydzielina jest bardziej brunatnobrazowa z krwia i skrzepami niz sama krew. to co jest teraz wygląda tak jak moja końcówka okresu zwykle. Nie wiem co mam myśleć. Dwa tyg zsuneła nam sie gumka podczas stosunku.

Odnośnik do komentarza

29.11. zmieniłam tabletki na Limetic i musiałam dodatkowo zabezpieczać się przez 7 dni. 7. dnia zapomniałam o tabletce, którą przyjęłam po 12.5h, dlatego kolejne 7 dni muszę się dodatkowo zabezpieczać. Wczoraj po zakończeniu stosunku zauważyłam na prezerwatywie i przy pochwie dużo białego śluzu - ja tyle nie "produkuje", a prezerwatywa nie była uszkodzona; była pokryta lubrykantem i dodatkowo żelem intymnym. Czy istnieje ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam Biore od 2,5 roku tabletki Daylette, mam ustawione przypomnienie w telefonie na 20 jednak tabletke zawsze biore pozniej....jest to w godzinach od 22 do 24 zazwyczaj zanim pojde spac...wiec jest to tez raczej po 22. W sobote zapomnialam 6 tabletki z 1 rzedu w ten sam dzien wspolrzylam tez ze swoim chlopakiem...rano w niedziele zauwazylam iz zapomnialam tabletki i od razu ja wzielam byla to godzina 10...czy istnieje ryzyko ciazy? Myślę ze wmiescilam sie w 12 godzinach

Odnośnik do komentarza

Witam. Staramy się z mężem o drugie dziecko. Współżylismy w czasie owulacji i dni plodnych. Od tego czasu minął tydzień. Mam lekko podwyższona temperature , jest mi dziwnie nie dobrze, pobolewa mnie brzuch jak przed okresem i bolą mnie plecy w okolicach nerek.. czy mogę się spodziewać ze to oznaki ciąży ? Na okres mam czekać jeszcze 9 dni .saradn18@gmail.com

Odnośnik do komentarza

Witam Mam pytanie ,poniewaz okres spoznia mi sie 3 dni. Czy ma to związek z tym , że jestem przebiębiona i biore leki czy też ma zwiazek z tym , że wspolzylam w dni nie plodne z zabezpieczeniem i bez. Partner nigdy nie skonczyl we mnie to jest pewne , robilam dwa testy i oba wyszly negatywnie ( poranny mocz ). Do tego mam bało-przezroczysty śluz. Nie jest go dużo. Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam problem a mianowicie uprawialiśmy z chłopakiem petting pierwszy raz. On miał prezerwatywę więc myśleliśmy że jesteśmy bezpieczni. Ale i tak był stres że mogę być w jakiś sposób w ciąży. 3 dni po tym dostałam ogromnych bólów podbrzusza i piersi , częsty mocz, bóle pleców i odbijanie i wzdęcia. Po kolejnych 2 dniach dostałam krwawienie takie na 2 dni a piersi dalej bardzo bolą. Czy jest możliwe żebym zaszła w ciążę i tak szybko wystąpiły objawy ?

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam seks przerywany z chłopakiem 11 grudnia dzień płodny wychodził mi 12 grudnia. Partner twierdzi, ze w 100% kontroluje wytrysk i to wychodzi z jego penisa. Nigdy nie zauważył wycieku preejakulanta i ogólnie ma problemy z wytryskiem bo kontroluje to w głowie i jeżeli nie postanowi sobie ze to ten czasu w ogole moze nie mieć wytrysku i jest mało podatny na rożne bodźce. Moim pytaniem jest czy powinnam brać tabletkę 72h po czy ciąża jest mało możliwa?

Odnośnik do komentarza

witam,mam problem poniewaz spoznia mi sie okres o tydzien,bardzo bola mnie piersi, jestem okropnie rozdrazniona,mam mocne bole podbrzusza.kochalam sie z chlopakiem 4 dni po okresie bez zabezpieczenia ale nie skonczyl we mnie i czy jest prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu uprawiałem ze swoją partnerką seks w zabezpieczeniu. Po stosunku, nalałem wodę do gumki, aby sprawdzić czy nie pękła i zawinąłem gumkę w chusteczkę. Umyłem dłonie, a chusteczkę z zawiniętą prezerwatywą wyrzuciłem do kosza. Chusteczka była wilgotna, prawdopodobnie od wody i resztki spermy która pozostała w gumce. Po wyrzuceniu prezerwatywy nie umyłem rąk, a godzinę po tym zdarzeniu wkładałem palce do pochwy partnerki. Dłonie były suche, ale czy istnieje jakieś ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Okres zaczął mi się 21.11, a wieczorem 29.11 uprawiałam seks z chłopakiem, niestety prezerwatywa pękła i ejakulat pozostał we mnie. Cykle mam nieregularne, więc ciężko określić kiedy dokładnie wystąpiła owulacja. 2.12 z rana wzięłam tabletkę ellaOne. Od tygodnia zauważyłam u siebie biały śluz, czasem rozciągliwy, a czasem gęsty, oraz mam uczucie wilgotności w pochwie. Czy są duże szanse na ciążę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...