Skocz do zawartości
Forum

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, ostatni okres miałam 14 maja 2015 roku, obecnie według crl jestem w 13tc1d ciązy, czy to możliwe że do zapłodnienia doszło podczas stosunku w dniu 16 kwietnia 2015 roku? ( 17 kwietnia jak i 14 maja dostałam planowany okres)

Odnośnik do komentarza

Witam, W 20 dniu cyklu współżylam z chłopakiem, stosunek był bardzo krótki, chłopak nie miał wytrysku jednak przy zakładaniu prezerwatywy dotknął zła stroną penisa na którym znajdował się preejakulat, następnie odwrócił i założył poprawnie. Czy istnieje możliwość zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Witam. Okres spóźnia mi się 6 dni, lecz mam nieregularne cykle miesiączkowe, bywało nawet że spóźniał się od 2-14 dni. Lecz zauważyłam dziś że mój śluz był delikatnie różowy, myślałam, że jest zabarwiany krwią miesiączkową lecz było go tylko troszeczkę i do teraz nic. od tygodnia bolą mnie piersi, dziś bolała mnie strasznie głowa a wczoraj brzuch. Czy jest możliwe że zaszłam w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam. Kilka dni temu wyciągnełam spiralę antykoncepcyjną Cooper T 380A Na dwa dni przed jej wyjęciem współżyłam z partnerem oraz w dniu wyjęcia i dzień po. W tym okresie miałam dni płodne. Czy jest możliwe że mogłam zajść w ciążę? Dodam że przy wyciąganiu nie miałam żadnego krwawienia oraz nic mnie nie bolało a ucieszyłabym się gdyby udało mi się zajść w ciążę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam nie wiem czy to do konca pytanie o zdrowie ale martwie sie i potrzebuje pomocy. odbylam stosunek z moim chlopakiem z prezerwatywa po czym gdy doszlo do wytrysku zdjal ja i po jakichs 20/30 min znowu uprawialismy seks ale bez zabezpieczenia. mialam wtedy dni plodne. Nie doszlo do wytrysku. czy duze jest prawdopodobienstwo ze zaszlam w ciaze? czy to prawda ze plukanie pochwy moze pomoc? prosze o szybka odpowiedz. dziekuje

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie mam 20 lat od prawie zawsze gdy pamiętam mam nieregularną miesiączkę ale to nie jest problem od 2 miesięcy moja miesiączka trwała tylko max 3 dni teraz w tym miesiącu właśnie po 1 tygodniu spóźnienia dostalam go na 3 dni. Czy możliwe jest ze przesuwają mi się dni płodne? dodam że wczoraj gdy kochałam się z partnerem on skończył w "środku" dziś mam gęsty ciągnący się śluz i nie wiem co o tym sądzić.. czy jest możliwe żebym zaszła w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Kochalam się z partnerem 3 razy w tym tygodniu, zawsze w prezerwatywie. Czy mogę być w ciąży? Dodam że nie spuścił się we mnie ani razu, gumka nie ssunela się, a czy była dziurawa to nie wiem ale raczej nie bo jak potem doszedł to nic z niej nie wyciekalo. Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Czy mogę byc w ciąży? Kocham się z moim chłopakiem regularnie, w dni płodne od10 do 22-23 dnia cyklu, jedyne na co sobie pozwalamy to pocieranie prąciem o przedsionek pochwy i wargi sromowe. Sperma nigdy nie zetknęła się z pochwą. Moje cykle trwają 28-31 dni. Ostatnie były 07.08,08.07,11.06. Dzisiaj mija 10 dni od ostatniego okresu, a ja czuję się bardzo dziwnie. Jestem płaczliwa, pobolewają mnie jajniki, jestem senna,zmęczona, czasem jest mi nie dobrze. Jakie jest prawdopodobieństwo? Kiedy test

Odnośnik do komentarza

Cykle mam dość reguralne przez ostani rok wachały się w granicy 26-28 dni W 11 dniu cyklu uprawiałam peeting z chłopakiem. Staramy sie uważac i zawsze przed włożeniem palców myjemy ręce z mydlem i woda. Tak było i teraz lecz 18 dnia cyklu rozbolal mnie prawy jajnik to był taki ucisk i trwał kilka godzin i bardzo mnie to zdziwilo bo od roku miałam kujące bóle w lewym jajniku Ten ucisk powtórzył się 2 dni później. Od 27 dnia cyklu bla mnie piersi a okres się spóźnia już 3 dni Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, parę dni temu miałam zapalenie pęcherza podczas którego dostałam gorączki, chwile później zobaczyłam brązową wydzielinę z pochwy (w dzień spodziewanej miesiączki) oraz mocz był czerwony. Następnego dnia było tylko kilka kropel krwi i na tym się skończyła rzekoma miesiączka. Gdy zakończyła się infekcja pęcherza zaczęły mnie boleć nerki oraz raz bolało pod żebrami. Od pięciu dni spóźnia mi się miesiączka. Czy opisane objawy mogą być przyczyną ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Witam tabletki Novynette biore regularnie od 4 miesiecy czasem bralam je z opóznieniem lecz nigdy nie wiekszym niz 12 godzin . dzis jest 7 dzien przerwy uprawialm seks ze swoim chlopakiem i niestety doszlo do wytrysku w srodku z paniki zamiast wziasc jutro pierwsza tabletke z nowego opakowania wzielam ja dzis chwile po stosunku czy jestem zabezpieczona? czy przydalo by sie zażyc tabletke "po " strasznie sie boje mam juz jedno dziecko 6 miesieczne i kolejnego szybko nie planuje . .

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie współzylam około 3 tygodni temu lub 4 tygodni temu i w dzień który powinnam dostać okres dostałam krwawienie 3 dniowe potem bolało mnie podbrzusze miałam i mam mdłości i złe plamienie mi się skończyło i dostałam taki biały śluz. co najlepsze wynik testu wyszedł negatywny niewiem co się ze mną dzieje pomocy

Odnośnik do komentarza

Witam.9 czerwca miałam okres. 20 uprawiałam petting z moim chlopakiem. najpierw był seks oralny ale sperme połknęłam.Wyszłam z domu na jakies 20 minut.Po powrocie ocieralismy sie narządami płciowymi.Czy jest mozliwosc ze cos zostało z poprzedniego wytrysku?Tylko dotykał warg sromowych.12 lipca dostałam okres.kilka dni po okresie zrobiłam 3 testy wszystkie negatywne.Teraz okres spoznia mi sie juz 4 dni. W pierwszym dniu zrobilam test i negatyw.Wczoraj tez, znowu negatyw, a okresu nie ma. boje sie

Odnośnik do komentarza

Uprawiałem seks z moją dziewczyną wieczorem, w prezerwatywie. Przed seksem wypiliśmy może z 2 kieliszki wódki i piwo, a moja dziewcz. zjadła kilka ogórków. Oczywiście w niej doszedłem, prezerwatywa cała nie była pęknięta, penisa wytarłem lekko chusteczką nawilżoną i poszliśmy spać. Rano po ok 8 godzinach znów to zrobiliśmy, tyle, że włożyłem jej najpierw może 2 razy penis a dopiero potem założyłem prezerwatywę. Kilka godzin później miała krew w kale i mdłości. To związane z żołądkiem czy ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 18 lat. Od ok. marca wydłużyl mi się cykl miesiaczkowy (schodlam 5kg) Co miesiąc inaczej 32/35/36/42/47 z tym, że ostatni był już po wyjeździe do Anglii. W tym też cyklu w jego połowie wystąpiło plamienie lekko różowe/ delikatnie brązowe. Okres dostałam w 47 dniu cyklu i był obfity oraz bolesny jak zawsze. W aktualnym cyklu wspolzylam z chłopakiem tylko raz , zaraz po miesiaczce i w zabezpieczeniu. Ok 3 tyg. później pojawiło się brązoweplamienie! czy to może być ciąża? Dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Witam. W piątek wieczorem byłam na imprezie i wypiłam nieco alkoholu. Wczoraj rano znalazłam na bieliźnie białe plamy, jestem pewna że to sperma. Piątek był pierwszym dniem krwawienia. Miesiączki mam nieregularne. Moje pytanie, mogę być w ciąży? Wczoraj bolał mnie brzuch a wieczorem dostałam nudności które trwają do teraz ponadto biegunka. Czy to może być prawda skoro jestem pewna że nie doszło do wytrysku w pochwie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...