Skocz do zawartości
Forum

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kochalem sie ostatnio z dziewczyna , wtrysk mialem na piersi pozniej ona to wytarła husteczka i nie myslac wytarla swoja pochwe , ale zaraz potem wytarla sucha husteczka , czy plemniki mogly wejsc do pochwy i jakie jest ryzyko ? dodam ze pozniej uprawialismy petting , ja mialem suche rece

Odnośnik do komentarza

wspolzyje z moim partnerem bez zabezpieczenia bazujac tylko na stosunku przerywanym i ostatnio zdazylo nam sie wspolzyc 2raz zaraz po wytrysku na zewnatrz ale bez umycia sie to bylo 27.06 a 30.06 zaczal mi sie okres plodny. w kolejne dni wspolzylismy rowniez ale juz bez kolejnego stosunku po wytrysku.Lecz wytrysk nastepuje zawsze i tak blisko narzadow pluciowych czy to moze byc przyczyna plamien tydz po okresie? I czy duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę bo spóźnia mi się okres juz 3 dzień?

Odnośnik do komentarza

~k...l
witaM czy przez uprawianie seksu w prezerwatywie ktora nie pękła i z wytryskiem na zewnątrz. Można zajść w ciążę? Bardzo prosze o odpowiedź gdyż mialam dostać okres 13 kilka dni wczesniej wysypało mnie i dzien wczesniej piersi mnie bolały i nie dostalam okresu . Strasznie się stresuje spóźnia mi się do dziś :(

nie jestem pewna czy dobrze rozumiem, miałaś dostać okres 13 dni wcześniej? nawet jeśli spóźnia ci się o kilka, a prezerwatywa nie pękła - to nie możesz być w ciąży, jeśli potem nie było możliwości aby nasienie dostało się w okolice pochwy, na przykład przez przeniesienie go palcem. spóźniony okres może wynikać np. ze stresu, może innych czynników. jeśli pierwszy raz się spóźnia to warto się wybrać do ginekologa

Odnośnik do komentarza

~a...l
Niecałe 3 tyg temu uprawiałam petting, niestety nie jestem pewna czy sperma miała kontakt z moim narządami rodnymi, czy może jednak nie. 4 dni temu powinnam dostać okres, jednak mój okres nigdy nie było regularny. Przed zapowiedzianą miesiączką nie miałam żadnych objawów i teraz bardzo sie stresuje czy moge byc w tej ciąży... Test zrobiłam 2 dni po zapowiedzianej miesiączce - wyszedł negatywny. Ciągle burczy mi w brzuchu, i jest mi niedobrze jednak wydaje mi się, że to drugie spowodowane jest og

pewnie masz już okres, ale jeśli nie, to i tak na pewno nie jesteś w ciąży. test ciążowy po 14 dniach daje już prawie stuprocentowo prawdziwy wynik, nie ma się czym stresować. nieregularne okresy również zmniejszają płodność, więc bardzo ciężko byłoby ci w tamtym przypadku zajść w ciążę.

Odnośnik do komentarza

~a...l
Witam.
12 i 14 kochalam sie z moim mezem oczywiscie do konca. 15 lipca mialam owulacje. Czy moglo dojść do zaplodnienia? Moge miec juz jakies objawy?
Pozdrawiam.

mogło dojść do zapłodnienia (w standardowym cyklu dni płodne to 4 przed owulacją i jeden po), więc jak najbardziej. objawów jeszcze być nie wyczuwała żadnych. nawet jeśli będziesz myślała, że jakieś masz, to najczęściej nieprawidłowo wiążemy je z ciążą. możesz już zrobić test ciążowy który powinien dać prawidłowy wynik, tak najlepiej sprawdzić i mieć pewność. dla przykładu podam, że kiedy ja sama bałam się o ciążę (nie chciałam zajść) to dwa razy omdlałam (nie zdarzało mi się wcześniej, ale akurat były upały) i jadłam bardzo dużo w tamtym okresie, oraz częściej chodziłam oddawać mocz (a po prostu piłam dużo wody). wszystko bardzo mi pasowało do ciąży, jednak wcale w niej nie byłam.

Odnośnik do komentarza

~s...m
Witam, kochalem sie ostatnio z dziewczyna , wtrysk mialem na piersi pozniej ona to wytarła husteczka i nie myslac wytarla swoja pochwe , ale zaraz potem wytarla sucha husteczka , czy plemniki mogly wejsc do pochwy i jakie jest ryzyko ? dodam ze pozniej uprawialismy petting , ja mialem suche rece

teoretycznie mogły. najbardziej istotne jest, czy dziewczyna miałam wtedy dni płodne. do przedostania się plemników do pochwy wystarczy to, że znajdą się na jej przedsionku tam gdzie jest śluz, bo za pomocą właśnie śluzu przedostają się dalej. czy dziewczyna umyła się tuż po tym? jest też możliwość, że wkładając potem palce do pochwy partnerki, mogłeś pomóc plemnikom przedostać się do środka jeśli były wciąż gdzieś w pochwie, ale najlepiej po 14 dniach od sytuacji zrobić test ciążowy i tyle.

Odnośnik do komentarza

~Kocirra
wspolzyje z moim partnerem bez zabezpieczenia bazujac tylko na stosunku przerywanym i ostatnio zdazylo nam sie wspolzyc 2raz zaraz po wytrysku na zewnatrz ale bez umycia sie to bylo 27.06 a 30.06 zaczal mi sie okres plodny. w kolejne dni wspolzylismy rowniez ale juz bez kolejnego stosunku po wytrysku.Lecz wytrysk nastepuje zawsze i tak blisko narzadow pluciowych czy to moze byc przyczyna plamien tydz po okresie? I czy duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę bo spóźnia mi się okres juz 3 dzień?

hm, a dlaczego się nie zabezpieczacie? i dlaczego wytrysk jest blisko narządów rodnych? chcecie mieć dziecko, czy jak? co to znaczy okres płodny- chodzi o dni płodne, tak? jeśli 30.06 to było cztery dni przed owulacją, to bylo małe prawdopodobieństwo ciąży, choć pewnie wiesz że jest sporo dziewczyn które zachodziły w ciążę tuż przed okresem lub tuż po, mimo że nie powinny mieć wtedy dni płodnych. Nie wiem jak miałoby to być przyczyną plamień tydzień po okresie.

Odnośnik do komentarza

Witam, zwykle mam nieregularne miesiączki. Ok. 2 tygodnie temu przeżyłam swój pierwszy raz, oczywiście z zabezpieczeniem(prezerwatywa na pewno nie pękła). Tego dnia i dzień później bolało mnie podbrzusze i jajniki. Okres powinnam mieć 19 lipca, niestety nadal go nie ma, bolą mnie piersi i jajniki. Mam tak również przed okresem, ale mimo wszystko bardzo boję się że mogę być w ciąży. Czy to możliwe?

Odnośnik do komentarza

Witam, spoznia mi sie okres już 12 dzień. ostatni miałam 8 czerwca, mój cykl trwa około 35 dni, powinnam dostać 13 lipca, wczoraj i dzisiaj zrobiłam 2testy, ale oba pokazały wynik negatywny. Od około tygodnia pobolewa mnie brzuch i lekko nerki, dodam że byłam na wakacjach w innym kraju i własnie wtedy powinnam dostać okres, ale nic. kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku. czy mimo negatywnych testów może to byc ciąza? dodam ze strasznie sie stresuje

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem otóż miałam stosunek nie dawno ten w weekend, kochałam się z chłopakiem przed po i w trakcie okresu na drugi dzień. Czy jest szansa że mogę zajść w ciążę, wiadomo że trochę jest jeszcze za wcześnie. Chciałam też powiedzieć że wczoraj dostałam okres ale był trochę dziwny niż zwykle, dodam że cykle mam nie regularne 32 dniowe. Wygląda mi to bardziej na krwawienie niż okres. Proszę o radę, nie wiem co robić czy jest sens sprawdzać test.

Odnośnik do komentarza

Witam, od dwóch dni zauważyłam, że częściej oddaje mocz, ale jest to chwilowe i dzisiaj mnie zabolało gdy oddałam i zauważyłam, że troszke krwi mi poleciało. A to na pewno nie okres. Ostatnio współżyłam z chłopakiem we wtorek, a wcześniej 3 tygodnie temu. Czy może to być objaw ciąży, czy może jestem chora?

Odnośnik do komentarza

Witam mam 20 lat moje cykle trwają 35-36 dni . Okres skończył mi się 4 lipca , 5 mialam lekkie plamienie . Kochałam się z moim chłopakiem 7 lipca, spuścił mi się na nogę następnie wytarł chusteczką sperme a później mi wytarł wargi sromowe dwa dni później zauwazyłam śluz płodny , czy moge być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Masturbujemy sie wspolnie z dziewczyna, zawsze gdy dojde staram sie robic to z daleka od jej pochwy i umyc rece i czlonka. Ostatnio dlugo po dojsciu poprawilem napletek lewa reka, cokolwiek sie na nim znajdowalo wytarlem o brzuch i posciel. Druga reka doprowadzilem dziewczyne po ok 15 minutach ale potem przez chwile dotykalem jej okoloc intymnych palcami lewej reki. Glownie dlatego ze skore na palcach mialem sucha. Czy w takich warunkach moglem miec jakies plemniki zyjace nadal na palcach?

Odnośnik do komentarza

witam, w 8 dniu cyklu partner włożył samego żołędzia do pochwy i szybko wyjął po czym się obmyłam, do wytrysku nie doszło. Średnia długość cyklu to 30-31 dni. Po ok 33h wzięłam tabletkę EllaOne. Czy ryzyko ciąży jest duże?

Odnośnik do komentarza

Czy jest szansa na ciąże jeśli dotykałem penisem partnerce po piersiach i wtedy wydzielał się prejakuliat i tam został a po jakiś 5 minutach pocałowałem ją po piersiach w tym samym miejscu a potem pieściłem ją językiem? jest szansa żeby prejakuliat przeniósł się razem ze śliną?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie dotyczące moje miesiączki, przez ostatni 3/4 miesiące miesiączki powtarzały się co 24 dni, ostatnia rozpoczęła się 5 lipca, wiec kolejnej spodziewałam się 29 lipca, niestety nie dostałam jej, seks z moim partnerem uprawiałam w dni niepłodne gdyż był to 23,26,28 lipca, praktyczne przed samym spodziewanym okresem,był to bezpieczny seks z zabezpieczeniem,dziś już 27 dzień cyklu, piersi przestały boleć mnie już 3 dni temu, mam delikatne boleści podbrzusza, test wyszedł negatywanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...