Skocz do zawartości
Forum

zastanawiam się nad usunięciem ciąży


Gość Marlena7690

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cytrynowa babeczka

No pewnie,wszystko można usprawiedliwić,kazde zło.Człowiek ktory kradnie materiały z budowy i buduje własny dom tez jest usprawiedliwiony.Bo przecież nie ma gdzie mieszkać...
Matka która bije swoje dziecko,jest biedna bo ma męża pijaka i nerwy jej wysiadają...
I tak można mnożyć bez końca.Ta nasza szeroko pojęta TOLERANCJA ...doprowadziła do tego że ludzie nie mają już zadnych hamulców.A argument że ktoś nie ma dachu na głową i warunków do wychowania jest absurdalnym wytlumaczeniem aborcji.Szkoda komentować.

A może po prostu myśleć przed,zanim się pojdzie do łóżka.Czy to takie trudne zastanowić sie co będzie jak wpadne? Co zrobię z ew ciążą? Czy dam radę wychować? Nie, to nie jest trudne a z pewnością można sobie i dziecku oszczedzić cierpienia,no chyba że jest się bezduszną kobietą dla której sztuczne ronienie jest jak wyrwanie zęba.

To nie jest ocena z mojej strony to jest nawoływanie do odpowiedzialnego życia.Tylko tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza

Jednym słowem chodzący ideał. Nic tylko pozazdrościć. Mam pomysł, może Pani pomoże tej dziewczynie w jakiś inny sposób a nie bawi sie w psychologa. Bo komentować, doradzać lub wieszać po kimś psy jest bardzo łatwo. Powinna się Pani cieszyć, że życie obchodzi sie z Panią tak łagodnie. Tylko czy tak zawsze będzie, oby... Niestety autorka postu, czy np ja nie miałyśmy tyle szczęścia w życiu. i jeszcze jedno, niegrzecznie jest uważam zwracać sie do nieznanej osoby per ty. To jakieś zachodnie obyczaje?

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Cytrynowa babeczko, a dziecko z gwałtu to nie człowiek!?
Katolicka logika mnie powala.
To jest jak najbardziej człowiek, przynajmniej wg. mnie. Są całe krainy, zasiedlone przez ludzi powstałych z gwałtu.
No i co KK na to?
Presja męża nawet nie seksualna a finansowa to też gwałt. No i co KK na to?
Bo rozumiem, że się mianowałaś rzecznikiem KK.
Kiedyś kler dbał o to by mu się pospólstwo rozmnażało, by ich obrabiać, a teraz to chyba po to by dalej łożyli.
No trudno mieć parafię 5 osobową, bo nie zarobią na nowy kościół i na gosposię.

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

A jeszcze jedno zygota to nie ma jeszcze serduszka.
Struna nerwowa kształtuje się chyba w 6 tygodniu, to dopiero początek tworzenia sys. nerwowego i ew. odczuwania.
Ale Ty pewnie płaczesz przy prawie każdej miesiączce bo ronisz jajeczko, a jak facet ma polucje to też tragedia.
Masturbacja to pewnie ciężki grzech.

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Droga Pani Alak i margolciu.Dyskusja ma sens jesli przeciwna strona odnosi się do argumentów a nie "od czapy" żeby sobie na kimś poużywać.
To po pierwsze.A po drugie bardzo wskazane przy dyskusji jest czytanie ze zrozumieniem.Niestety ,ani jedna z Pań takiej umiejetności nie posiadła.

Pani Arlak.Nie wiem jak długo ma Pani dostep do netu ale powinna Pani zajarzyć że na forach sobie " nie panujemy",.Chyba ze ktoś sobie tego życzy...
No ,to chyba na tyle.

No dawaj margolciu,dawaj,masz szansę wylać swoją frustrację.Bużka:-)

Odnośnik do komentarza

A adopcja ? Co z adopcją ??
ADOPCJA , dziecko w tedy trafia do rodziny i nie jest mordowane .
A gwałt ? Wtf ? Tu niema mowy o gwałcie w tym temacie .
W ogóle moim zdaniem niema potrzeby bronić aborcje gwałtem .
Na ziemi aborcje dokonuje się z powodu gwałtu w 1 % .
A reszta to nastolatki , baby które dają na lewo i prawo , a również baby które mają syndrom typu : Nie !! Ciąża ? Nie może być tak . Co z moim biustem ? To nie jest karmnik , co z moim ciałem ? Będzie grubsze i będzie miało odstępy !!
Tak to jest właśnie to .
Ja nie jestem katoliczką , biblie czytałam ale z ciekawości i właśnie ona mnie zniechęciła .
Tylko mam w sobie empatie , nie jestem taką hipokrytą że żyje a przekreślam życie innym , a zwłaszcza bezbronnym , nie winnym dzieciom .
Wyobraźcie sobie że przez aborcje zginął drugi Michael Jackson , Eminem , nie wiem Jan Paweł 2
Że no zginął ktoś , kto mógłby być wartościowy ale nie dano mu na to żadnych szans .
W ogóle nienawidzę kiedy człowiek drugiego przekreśla .
Dla mnie taki człowiek sam jest mało warty we własnym miemaniu .
Ja przekreślam człowieka , w tedy kiedy on przekreśla , zabija , gwałci , robi innym krzywde .
I ja też nie będę pozwalała na to żeby bezkarnie mordowano dzieciątka .
Raz zastanawiałam się czy nie zgłościć aborcji na policje .
I żałowałam . Te dziecko zostało usunięte przez naprawdę groźną i walniętą dziewczynę . Która nie zawachała się krzywdzić również innych .
Pozdr

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

A dlaczego człowiek gwałci, morduje?
On się taki urodził? Nie.
Nie ma mądrych by to rozebrać.
A jak gwałci i morduje - to jeśli to sprawa genów, to nie jego wina, jeśli wychowania to opiekunów, albo dostał taką zła duszę od stwórcy, więc w żaden sposób nie jest winny.

Odnośnik do komentarza
Gość rtrytywer

wspolczuje...masz mloda mame 44 lata..moja mama ma 55 lat, czworke dzieci i wlasnie nieraz zajmuje sie wnuczka (bo moja siostra rozeszla sie z mezem) coz, wszyscy tu na forum, mamy nadzieje, ze podejmiesz dobra decyzje. Zawsze mozna prosic o wsparcie jakies instytucje przeznaczone do tego.. a alimenty przeciez musi placic, skoro to jego dziecko..wspolczuje Ci takiego meza, bo normalny czlowiek powinien wspierac zone tym bardziej gdy jest w ciazy i byc dumnym z dziecka

Odnośnik do komentarza
Gość justynatyna222

Myloveslimshady, napisałaś ,,wyobraźcie sobie, że przez aborcję zginął drugi Michael Jackson, Jan Paweł II" itp itd. Dlaczego przeciwnicy aborcji prawie zawsze sięgają po taki argument? Co to w ogóle za argument? Można przecíeż pójść dalej, zwolennicy skrobanki mogą napisać, że dzięki aborcji zginął drugi Hitler, Stalin, Pinochet i im podobni.
To raczej żaden argument
Nie, nie jest za aborcja, kiedy kobieta bezmyślnie się puszcza lub gdy chce usunąć, bo dziecko to mase wyrzeczeń, a ona jeszcze musi pokorzystać z życia, a poza tym nie chce sobie psuć ciała - to nie są powody do aborcji, to tylko zwykła głupota/wygodnictwo.
Ale jeżeli kobieta ma trudną sytuację finansowa, partnera przemocowca, ciąża jest z gwałtu lub dziecko ma ciężkie wady genetyczne - kobieta ma prawo do aborcji. Wtedy należy uszanować jej wybór.

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Troszkę ci się poplątało, czyli Hitlera też nie można, to już lepiej.
A dlaczego z zepołem Downa można abortować, a z innymi mutacjami genetycznymi nie można?!-jest ich bez liku.
A jak nie ma nóg to można? A jak ma bezmózgowie nie można? Czy można?
Skąd ten Down, czyżby to jedyny defekt genetyczny który znasz?
I nie wyzywaj swoich interlokutorów od idiotów tylko dlatego, że mają takie samo zdanie jak ty, tylko ty nie umiesz czytać.
Zielonego pojęcia nie masz o życiu i jesteś agresywna, mam nadzieję, że jednak nie masz dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...