Skocz do zawartości
Forum

Co się ze mną dzieje?


Gość smutnaodzawsze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smutnaodzawsze

Piszę, bo potrzebuję pomocy. Nie mam pojęcia, co się dzieje... Ciągle jestem smutna, przygnębiona. Nie mam żadnego celu w życiu, wszystko mi jedno. Moje życie to w trzech słowach płacz, sen i jedzenie. Gdy mi smutno robię jedną z tych trzech czynności. Najchętniej przespałabym całe życie. Czasem zdarza mi się uśmiechnąć. Gdy mi coś wyjdzie to skaczę z radości.. A gdy jest źle, to ciężko mi się opanować. Wszystko zaczęło się w 2014 roku, w styczniu. Zaczęłam miewać wahania nastrojów. Działo się wtedy w moim życiu wiele złych rzeczy. Na przemian byłam smutna, szczęśliwa. To cały czas wracało, czasem nawet się okaleczałam. Miewałam myśli samobójcze. Nadal je mam, ale nie mam odwagi na to, aby cokolwiek zrobić. Pod koniec roku straszne rozstanie z najważniejszą osobą w moim życiu. Pojawił się ktoś inny, ale tamta osoba ciągle jest w mojej pamięci. Nie daję sobie z tym rady, chciałabym uciec i zacząć od początku, z dala od tego świata.

Odnośnik do komentarza

smutnaodzawsze, przez Internet trudno określić, co Ci dolega. Być może silnie przeżywasz rozstanie z ważną dla siebie osobą, ale niewykluczone, że objawy, jakie wymieniłaś (smutek, przygnębienie, senność, brak celu w życiu, myśli samobójcze itp.) są oznaką rozwijającej się depresji. Nie powinnaś ignorować swojego pogarszającego się samopoczucia. Skonsultuj się z psychologiem albo lekarzem psychiatrą. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...