Skocz do zawartości
Forum

kilka nietypowych pytan


Gość dziwnychyba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziwnychyba

zawsze w sumie i nie wiem na czym to polega , myslalem ze na tym forum sie dowiem ale widac. bylem w bledzie , tutaj jest jak wszedzie *kazdy ponad kazdym * zamiast pomoc ... zal mi takich ludzi . jeszcze ciekawsze rzeczy sie dzieja jak porozmawiam z kims o tym . moze to brak osobowosci a moze obojetnosc ?

Odnośnik do komentarza

Oj nikt nie potrafi tego oszacować. Tak już w życiu jest, że pewne rzeczy dzieją się zupełnie inaczej niż zakładamy.
Wiele też zależy od poprawnej komunikacji ( to co napisałeś o błędnym odbierze intencji).
Najlepiej niczego z góry nie zakładać, żeby nie zapeszyć.
„Opowiedz światu o swych zamierzonych dokonaniach, ale najpierw je dokonaj.”
Może pewne słowa wypowiadane na głos powodują uruchomienie jakiegoś pecha? A jeśli nie pecha, to czegoś w naszym mózgu, jakiegoś demotywatora? ; )
„Nie mówienie nikomu o swoich planach daje ci przekonanie, że twój cel jest czymś co robisz wyłącznie dla siebie. Jest to przeciwieństwo paplaniny w towarzystwie celem wywarcia wrażenia.”
Natomiast notoryczne fantazjowanie o osiągnięciu założonego celu ponoć pomaga!

No masło maślane wyszło, bo tych pytań coś masz za dużo. Chyba jesteś taką niespokojną duszą, którą nurtują pewne prawidłowości...a raczej nieprawidłowości dziwności.
W ogóle te wszystkie niewyjaśnione mechanizmy, to stoją bliżej parapsychologii.

Odnośnie psychologii i parapsychologii, nie musisz daleko szukać, proszę z podwórka abcZdrowie
http://portal.abczdrowie.pl/parapsychologia

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość dziwnychyba

skad bierzesz te cytaty ? czemu zaden psycholog nie wyrazi swojego zdania . czy to az tak trudne ? moze jest ktos kto siedzi w tym wiecej niz ja i ma wieccej niz 20 lat doswiadczen ?? mam tylko 1 prosby , nie masz nic ciekawego do powiedzenia , nie pisz.

Odnośnik do komentarza

No ale mało kto wie na czym to polega. Możliwe, że na tym, że mówisz i masz, może zwracasz uwagę tylko na takie sytuacje a może nie potrafisz szacować i przewidywać ruchów...

Wydaje mi się, że Twój problem jest głębszy i jest nim stosunek do siebie, świata i ludzi. Może oczekiwania? Musiałbyś napisać coś więcej o sobie żeby ktoś się konkretnie wypowiedział. Psycholog też nie musi pomóc bo ma za mało informacji od Ciebie.

Poza tym tak jak piszę - zmniejsz ważność wszystkiego, zmniejsz oczekiwania i przekuj to na działania. Wydaje się, że chcesz mieć pewność tego co będzie a tak się nie da.

Odnośnik do komentarza

Cytaty z głowy biorę, a jak Cię to interesuje to masz neta? Masz! Poszukaj sobie. I dlaczego nerw Ci się uruchamia?
Psycholog się nie wypowiada, bo Ciebie zrozumieć...to też wyczyn.
Ok, więc tyle w temacie moich wypowiedzi.
Doceniaj czasem, że ktoś w ogóle ma chęci...

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

~dziwnychyba
zawsze w sumie i nie wiem na czym to polega , myslalem ze na tym forum sie dowiem ale widac. bylem w bledzie , tutaj jest jak wszedzie *kazdy ponad kazdym * zamiast pomoc ... zal mi takich ludzi .

~dziwnychyba posłuchaj - w moim odczuciu przedstawiłeś swój problem dość zawile, a kilka osób starało się w miarę najlepszych intencji i własnych możliwości wysupłać istotę Twoich myśli.
Ilu ludzi, tyle porad z dobrej woli tutaj napisano.
Jeśli żadna nie przypadła Ci do gustu, to masz prawo przecież szukać odpowiedzi dla siebie dalej, a z tych które tutaj padły przynajmniej masz jeden zysk - możesz je wykreślić jako niewłaściwe. W ten sposób zawęzisz obszar do poszukiwań zadowalających Ciebie odpowiedzi :).

Odnośnik do komentarza

~dziwny chyba wybacz, że w kolejnym moim poście nie będzie o Tobie, lecz czuję się zobligowana do odpowiedzi innej osobie.

js_11
I a propos Glyn

js_11
a nie tak jak Glyn

;)
js_11 zabawna istoto.

Logika twoich nonsensownych zaczepek w postach pod moim adresem, przypominać zaczyna komiczne skrzyżowanie Don Kichota z Sancho Pansem w jedno.

Mam prośbę, bądź łaskaw skupiać swe 'wysiłki' na niesieniu merytorycznej (przynajmniej z założenia) pomocy autorowi danego wątku, bo w końcu po to te wątki powstają.

Przy okazji zachęcam ciebie do ewentualnego rozważenia dwóch możliwości: albo zmień forum na bardziej towarzysko rozrywkowe (czyli o wszystkim i niczym) i tam uskuteczniaj sobie do współpiszących osobiste wycieczki,
albo
załóż tutaj odrębny wątek z problemem twoich urojeń i wyobrażeń na temat osób 'przeszkadzających' tobie na tym forum.

W przypadku realizacji drugiej z moich propozycji, obiecuję trzymać kciuki, aby twój nowy wątek cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem i nigdy nie spadał z pierwszej strony.
Z pozdrowieniami i życzeniami sukcesu
Glyn.

Odnośnik do komentarza

Glyn Twój post świadczy o tym, że tracisz kontakt z rzeczywistością. Miałem wątpliwości czy Ci odpisywać czy lepiej zostawić w spokoju ale... to Ty piszesz głupoty w tym wątku a kiedy to wytykam masz jakieś urojenia a tekst "zabawna istoto" pokazuje Twoje zdenerwowanie i spięcie z tego powodu, że się z Tobą nie zgadzam i zaśmiałem się z Twoich pseudo-ezoterycznych teorii wyczytanych z książek i w ogóle z Twojej tendencji do mówienia, że znasz jedyną słuszną prawdę bo przeczytałaś o tym w jakiejś książce. Ogarnij się, uspokój i może zmień swoją rolę na tym forum z doradzającej na potrzebującą pomocy. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

To jest tak, jak prowadzi się osobiste wycieczki,negując wypowiedzi ,szanujcie zdanie innych...,nie zgadzając się z nim,

a nie będzie na forum zbytecznych polemik, nic nie wnoszących...,ja odnoszę wrażenie ,że niektórzy złośliwie czepiają się innych,mam tu na myśli całe forum,głównie Psychologię,

apeluję o kulturę wypowiedzi,żeby posty czytało się chęcią...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...