Skocz do zawartości
Forum

Dziwne zachowanie męża


Rekomendowane odpowiedzi

A jednak. .. czyli schematyczne zachowanie i słowa klucze jakie wypowiadają wiarołomni...nie będę. Twojego meza oceniać ...uslyszysz napewno albo juz uslyszalas, ze on zostawia Ciebie nie dzieci. Ta "kobieta" tez postanowila rozwalic swoje malzenstwo?

Odnośnik do komentarza

Ta kobieta niby zostawiła męża. Na fb jest z nim nadal ,a on z nią.Ponadto, ona jest z innego Państwa , poznał ją w firmie (odziale do , ktorego pojechał ). Teraz siedzi u swojej matki do końca miesiąca. Czeka na decyzję z firm , czy będzie mógł podjąć pracę w odziale, ale nie tam gdzie ona mieszka, tylko w zupełnie innym kraju z nią i jej dziećmi. Dla mnie to wszystko jest chore.Nie chce rozwodu i zostawił wszysyko.Teraz przyjeżdża do dzieci naszych i opiekuje się nimi bardzo. W ogole go nie znam po tylu latach. M ało tego piszliśmy do łóżka ( bo ja to nic już nie mam do stracenia ).A on przybił sobie kolejne rozsterki , co robić dalej się niby zastanawia.Ja myślę, że i tak wyjedzie , bo się ostro zakochał - tak mi się wydaje.A ja zostanę sama ...

Odnośnik do komentarza

Lepiej być samemu niż z partnerem który zdradził, i do końca życia nie być przez to szczęśliwym. Jak można płacić tak ogromną cenę za czyn drugiej strony-absurd. Nie skupiaj się na życiu Twojego męża, jego myślach itd, ani tym bardziej na tamtej kobiecie, szkoda zdrowia i energii. Zatroszcz się o siebie, o swoje życie i o swoje szczęście, nikt nie może odbierać Ci prawa do tego. Daj sobie z nim spokój, a zobaczysz, że cierpienie które Ci zadał w końcu minie. Można być szczęśliwym żyjąc samemu, natomiast żyjąc w związku który nie daje spełnienia na pewno nie.

Odnośnik do komentarza

To widzę ,że postawiłaś go w komfortowej sytuacji ,jak w tamtej się odkocha ,Ty go przyjmiesz z otwartymi ramionami...,jeszcze parę razy w życiu postawi Cię w takiej sytuacji,
zdrada dla niego to będzie pestka...,

niektórzy mogą widać przejść do porządku dziennego po zdradzie ,inni nie ,ale szacunek do siebie to się traci...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Nie chcę już z nim być.Za dużo krzywdy uczynił.Mamy dzieci i tylko nas to trzyma.Nie chcę by cierpiały przez ojca egoistę.Zrobił co zrobił i koniec, życie mu się odwdzięczy. Ja muszę odpocząć od tego wszystliego i skupić się na sobie i dzieciach. Wolę być sama niż z znim. On zdradził i zdradzi znowu tylko, że już nie mnie.

Odnośnik do komentarza

On juz zdradza nie Ciebie tylko tamta" pijawke" po powiadomieniu Ciebie przez małża o tamtej kochaliscie się. ..jaki zachlanny chce miec ciastko i zjesc ciastko...z tamta to jjeszcze nie milosc tylko zauroczenie zapewne pocieszala go w trudnych chwilach w pracy, a od tego juz krok do zdrady...zajmi sie teraz soba i dziecmi. I miej swiadomosc, ze jak do niego dotrze co moze stracic to bedzie chcial wrocic, ale to juz od Ciebie zalezy co zrobisz. Tylko prosze nie blagaj, nie pros pokasz klase. Nie rozumiem i nawet nie staram sie szkoda czasu i energii jak mozna skrzywdzic tyle osob i rozpizdzic dwa malzenstwa nie wspominajac o dzieciach jaka traume im gotuja.

Odnośnik do komentarza

Nie zadręczaj się. Jak będziesz znerwicowana /bo do tego to doprowadzi/ , jak będziesz podejrzliwa i ciągle będziesz miała pretensje, to zamiast zbliżenia z mężem, oddalicie się.
Ciągłe wyjazdy, napięcie związane z pracą, chęć podołania nowym wyzwaniom, mogą powodować stres, który u niego objawia się właśnie w taki sposób.
Może po prostu jest przemęczony.
Ja radzę, przeczekaj w spokoju. Daj mu czas na oswojenie się z nową sytuacją.

Odnośnik do komentarza

Tak teraz wszystko układam ,czy życie z nim było tylko szczęśliwe z mojej strony? Jakoś ani ja ani wszyscy bliscy nie widzieli ,że on przechodzi kryzys i żyje bez szczęścia.Teściowa zawsze mówiła ,że tacy zaszwe szczęśliwi byliście.On się zmienił wracając do pracy w której pracował 2,5 roku temu.Nawał pracy. I co mówi , że nie może już okłamywać. Będąc ze mną nic się nie zmieni.On nie ma planów długoterminowych - tak mówi.Ja już powoli odochodzę do siebie, bo muszę żyć.On po tym co zrobił , po zdradzie ucieka. Mam nadzieję, że już nikt mnie nie zrani.

Odnośnik do komentarza

Sam naważył sobie piwa i teraz nie wie jak wypić...,sam siebie wprowadzi w depresję ,ale to jego wybór,
człowiek też ma rozum,mając swoja rodzinę powinien nie dopuścić do zdrady,
jakby każdy miał się zastanawiać czy jest do końca szczęśliwy w swoim małżeństwie to pewnie z 90% by uznało ,że nie...,
to nie tłumaczy zdrady.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Sam sobie cos zrobi? Zaczyna myslec? Dziwne, ze przed wdaniem sie w romans nie myslal jakie beda tego konsekwencje. A moze jak juz sie wydalo i wiesz o tym to nie jest to dla niego takie satysfakcjonujace i zaczyna patrzec na zyski i straty. Za kryzys w zwiazku sa odpowiedzialne dwie osoby natomiast za zdrade tylko i wylacznie ta osoba ktora zdradzila. Mial mozliwosc porozmawiania z Toba jak cos mu nie pasowalo bylo mu zle mogl probowac z Toba naprawiac i wtedy jezeli byscie uznalli, ze zrobiliscie wszystko i nie wyszlo roztac sie, ale on postapil perfidnie bo do zdrady nic go nie upowaznia nic i poszedl na latwizne nic nie robie z tym ze mi nie pasuje i po co mam to tracic jak w domu cieplo milo zona wszystko zrobi a ta bedzie odskocznia i sie nie wyda tak zapewne myslal. Jeszcze ma czelnosc wzbudzac. Tobie poczucie winy ze cos sobie zrobi a on co dinozaur, ze mozg ma na koncu ogona? Mogl myslec przed a nie po. Zadbaj o siebie i dzieci ale wiem ze bedziesz chciala mu pomoc bo takie sa kobiety.

Odnośnik do komentarza

Ka-wa. Masz rację, wygłupiłam się tymi wpisami . Jakoś umknęły mi te nowe wiadomości. I przyznaję, lepiej oceniłaś sytuację. Ja okazałam większą naiwność.

Anionima. Współczuję, ale bądź dzielna. W tym momencie wydaje się, ze świat zawalił się na głowę. Jednak otrząśniesz się, dasz radę, choć musi minąć trochę czasu /i dużo bólu/

Odnośnik do komentarza

A po co jeszcze z nim rozmawiać? Chyba wszystko już jest jasne.

anionima
Nie chcę już z nim być.Za dużo krzywdy uczynił.Mamy dzieci i tylko nas to trzyma.Nie chcę by cierpiały przez ojca egoistę.Zrobił co zrobił i koniec, życie mu się odwdzięczy. Ja muszę odpocząć od tego wszystliego i skupić się na sobie i dzieciach. Wolę być sama niż z znim. On zdradził i zdradzi znowu tylko, że już nie mnie.

Dokładnie. Tak trzymaj.
Znicz, z całą pewnością nie wszystkie kobiety są takie jak piszesz. Na szczęście. :)

Odnośnik do komentarza

Odszedl , po Nowym Roku wyjezdza ale dokladnie nie wie gdzie albo Francja albo Hiszpania.Kocha dzieci, do mnie uczucie wygaslo.Nie ma planow dlugoterminowych. Powiedzial ,ze to ostani dzwonek by cos zrobic ze swoim zyciem - 34 lata ale co on chce? Mial rodzine, prace, swoj biznes , biedy nie klepal i co odszedl prawie z niczym do kobity z 2 malych dzieci ? Zycze mu wszystkiego co najgorsze.

Odnośnik do komentarza

A niedawno /parę godzin temu/się o niego martwiłaś...,
nie powinniśmy nikomu życzyć źle,zobaczysz ,że jeszcze pożałuje swej decyzji i nie będzie z nią szczęśliwy,

po pierwsze wyrzuty sumienia go zjedzą,bo zamiast wychowywać swoje dzieci ,będzie cudze,
po drugie sielanka się skończy jak zamieszka z tą kobietą i jej dziećmi,

jeśli Ciebie zostawił bo miłość się skończyła ,to i tą kobietę ,wcześniej czy później tym bardziej ,bo przecież też ta miłość nie będzie trwała wiecznie...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...