Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zapłodniona

Czy mogę być w ciąży jeżeli uprawiałam z chłopakiem "seks przez ubranie". Tzn, normalne ocieranie się przez narządy, był preejakulat, ale miał na sobie bokserki i jeansy a ja legginsy, spodenki(w razie jakby legginsy prześwitywały) majtki i wkładkę higieniczną.

Odnośnik do komentarza

ostatnio z moja dziewczyna piescilismy siebie nawzajemlecz niedoszło do zblizenia nazadów ona pierwsze piesciła mnie i lecz niedostałem wytrysku lecz troche spermy wyleciało i miała małe odrobiny na palcu pozniej ja zaczałem ja piescic lecz tylko przez spodnie.po 3 godzinach poszła pod prysznic i zaczeła sie myc.czy przez to co zrobilismy moze ona zajsc w ciaze?czy plemniki moga przy przysznicu przedostac sie do pochwy jezeli ona zaczeła od mycia okolic brzucha i miejsca intymnego??

Odnośnik do komentarza
Gość ciekawa_92

część, mam pytanie dotyczące zabaw ;)
bawiłam się dzisiaj z moim chłopakiem, lecz po chwili chłopak wszedł we mnie nie na długo ale na około 1-2 minut. Mam dni płodne. A z jego członka wyciekał płyn (czułam go na reku), i czy przez to mogę zajść w ciążę ? Proszę o konkretne odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza

Witam,
Uprawiałem jakieś 10 dni temu petting z moją dziewczyną. W trakcie dotknąłem palcem mojego preejakulatu, następnie wytarłem (została mała plamka, więc zlikwidowałem płyn o spodnie) i palec był jakąś chwilę, minimalnie 3 minuty na świeżym powietrzu. Potem wprowadziłem do jej pochwy inny palec. Czy jest możliwość zapłodnienia? Moja dziewczyna bardzo się stresuje, dlatego proszę o możliwie szybką odpowiedź. Do pettingu doszło mniej więcej w jej dni płodne, lecz nie mamy stuprocentowej pewności. Teraz powinna mieć okres, na razie jeszcze nie ma.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Anna12346
mam takie pytanie czy istnieje prawdopodobienstwo ciazy po seksie analnym ? pytam poniewaz pojawilo sie u mnie ostatnio dziwne plamienie a do okresu jeszcze ponad tydzien..

Nie ma takie ryzyka, jelito grube nie ma połaczenia z pochwą czy macicą....

Odnośnik do komentarza
Gość malutka 11

Z tego co mi wiadomo to przez ten płyn nie można zajść w ciążę, gdyż nawet jeśli znajdują się w nim plemniki to są one zbyt słabe aby zapłodnić kobietę-nie są w stanie dotrzeć na miejsce docelowe :) a dodatkowo jesteś dziewicą to już całkiem ciążę wykluczam :)

Odnośnik do komentarza

Witam,
Ostatnio bardzo się martwię, czy moja dziewczyna nie zaszła w ciążę. Ostatnie jej krwawienie trwało od 26-31.08, a przedostatnie 25-31.07. 7.09 (czyli powinny to być jej dni płodne) ocieraliśmy się przez majtki oraz doszło do pettingu, nie wiem czy na palcach mogłem mieć spermę. 14.09 miałem swojego penisa pomiędzy jej nogami, w styku z wargami sromowymi, a następnie petting. 16.09 od 10-13 dotykałem żołędziem jej wejścia do pochwy, a potem petting. Ok. 18:00 dostała nudności, dwa razy ją zemdliło (podobno nagły ból w żołądku i chęć zwymiotowania), na siedząco i po chwili na leżąco, tego dnia czuła się sennie. Miała apetyt. Od 14.09 lub 15.09 ma temperaturę 37, a 16.09 37,3 stopnia celcjusza. Jej mama ma aktualnie grypę, więc może się od niej zaraziła... Ostatnio zmieniła się diametralnie pogoda, zimno, deszcze... Nowy rok szkolny...
Proszę o jak najszybszą poradę, nie możemy już o tym myśleć, że to może być ciąża...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...