Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia124

Ryzyko zajścia w ciążę było naprawdę mało. W dodatku, jeżeli test wyszedł negatywnie to nie ma się co nakręcać.
Wiadomo, jeżeli kobieta intensywnie myśli o tym, że może byc w ciąży, czasem pojawiają się u niej typowe objawy dla ciąży, ale wcale tego nie oznaczają.
Nie ma co się stresować. Jeżeli chcesz być na 100% pewna idź do ginekologa. Lub zrób po prostu jeszcze jeden test :)

Odnośnik do komentarza

Proszę o poradę:

Witam,
jaka jest szansa że mogę zajść w ciążę?
1. uprawiałam petting z mężczyzną. Mężczyzna nie doszedł, nie miał wytrysku. Dotykał się za to po penisie a potem wsadzał palce we mnie. Nie było na nich spermy ale ejakulat.
2. Był we mnie 10sekund bo nie pozowliłam mu na dłużej.
3. Miałam dni niepłodne. ( dokładnie 8 dzień po 1 dniu krwawienia), cykl 30 dni.
4. Wzięłam tabletkę escapelle w 68 h. (dodam , że obijałam się od drzwi różnych lekarzy aż 4 razy!)
Proszę o poradę kiedy mogę zrobić test ciążowy? Czy po 2-3 dniach od teoretycznej owulacji?

Odnośnik do komentarza
Gość DziwnePytanie

Czy istnieje jakieś ryzyko ciąży, jeżeli mój chłopak miał preejakulat( ok. 3-4 kropelek na majtkach). Poprawiał penisa gdzieś z 3 razy, po czym zapiął rozporek, wyjmował telefon z kieszeni, przytulał mnie, po czym po ok. 4-6 minutach zaczął ocierać mnie tą dłonią po majtkach i spodenkach(materiałowych), dodam, że istnieje możliwość, że miałam dni płodne.

Odnośnik do komentarza
Gość DziwnePytanie

Chodziło mi, że wyjęciu ręki i ocieraniu mojego krocza przez ubrania minęło jakieś 4-6 minut.
Zapomniałam dodać, że wszystko działo się na naszym podwórku, a ja po 30 minutach zmieniłam bieliznę oraz się podtarłam tam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Gość DziwnePytanie

Czy istnieje jakieś ryzyko ciąży, jeżeli mój chłopak miał preejakulat( ok. 3-4 kropelek na majtkach). Poprawiał penisa gdzieś z 3 razy, po czym zapiął rozporek, wyjmował telefon z kieszeni, przytulał mnie, ok. 4-6 minutach(od wyjęcia ręki) zaczął ocierać mnie tą dłonią po majtkach i spodenkach(materiałowych), dodam, że istnieje możliwość, że miałam dni płodne. Po 30 minutach zmieniłam bieliznę oraz się podtarłam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Gość XiuXiuChan

Czy istnieje jakieś ryzyko ciąży, jeżeli mój chłopak mógł mieć preejakulat na palcach i przypadkowo przeniósł go w okolice moich narządów rozrodczych? Miałam na sobie spodenki(materiałowe) oraz majtki(które były wilgotne), istnieje również możliwość, że miałam dni płodne, choć nie wiem, bo mam nieregularny cykl. Zapomniałam dodać, że wszystko działo się po upływie 5-6 minut.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnią miesiączke miałam 20 lipca. W 18 dni cyklu uprawiałam petting z moim partnerem. Nasze narządy rodne nie stykały się i nie było zadnego kontaktu ze spermą. Podobnie jak w trakcie stosunku analnego, który odbylismy ok 22 i 24 dnia cyklu. Moje cykle w ostatnim czasie są bardzo nieregularne (ostatni trwał 41 dni). Na poczatku ostatniej miesiączki brałam tabletki na stan zapalny pochwy przepisane przez ginekologa (gynalgin).
Czy ogromny stres, jaki miał miejsce w moim zyciu moze miec wpływ na nieregularne miesiączki? Czy potencjalny preejakulat na palcu badz ustach może zapłodnić (wprowadzony do pochwy po ówczesnym kontakcie z powietrzem i ciałem), ? Aktualnie pobolewa mnie podbrzusze, moja szyjka macicy jest trwardawa, ułozona nisko, lekko otwarta. Brak śluzu.
Z góry przepraszam jesli powielam watkem, badz moje obawy są bezpodstawe i infantylne.

Odnośnik do komentarza
Gość MamSieCzegoBac

Mogę być w ciąży jeżeli mój chłopak mógł mieć na palcach preejakulat, po czym dotknął mnie przez majtki(mokre)? Minęło ok. 2-3 minut, a chłopak wkładając penisa, zapinał rozporek tą dłonią, miałam dni płodne(chyba). Widziałam, że to pytanie już padło dużo razy, ale obawiam się, że mogło dość do zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

~123456zrozpaczona
Witam, w 14 dniu cyklu uprawiałam z chłopakiem petting, mogło dojść do przeniesienia plemników, lecz w minimalnej ilości. Po tym zdarzeniu dostałam miesiączkę, dużo skąpszą niż zazwyczaj, jednak obajwy pms minęły wraz z nią. W kolejnym cyklu zaobserwowałam u siebie śluz płodny i objawy owulacji (kłucie w lewym jajniku, chwilowe bardzo słabe). Miesiąc po pettingu zrobiłam test ciążowy, popołudniowym moczem i wynik był negatywny. Jednak tego samego dnia dostałam potwornych mdłości, które trwają już 3 dzień. Innych objawów nie mam. Czy mogłabym być jednak w ciąży?

Witam!
Powinna Pani powtórzyć test ciążowy z porannej porcji moczu. Jeśli ciąża zostanie wykluczona to należy poszukiwać przyczyny występowania mdłości. Najbardziej prawdopodobną przyczyną jest błąd dietetyczny. Jeśli mdłości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...