Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewną zagwostkę: uprawialiśmy petting z moim chłopakiem, on najpierw dotykał mnie w miejscu intymnym, natomiast ja stymulowałam jego penisa. Po jakimś czasie on ocierał sie nim o moje pośladki, zdarzało sie ze penis ocieral sie o waginę.Czy mimo tego ze jestem dziewica, wytrysk nie nastąpił ale nie jestem w stanie powiedziec czy nie bylo preejakulacji, a ja rownież bylam pobudzona, jest możliwość zajścia w ciąże?Nadmienie, ze były to moje dni plodne i robiliśmy to bez zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza

Uprawiałem z dziewczyną petting- ocieraliśmy się swoimi narządami bez żadnego zabezpieczenia w 6 dniu cyklu (przedostatnim dniu miesiączki). Nie doszło również do wytrysku. Po wszystkim dziewczyna założyła bieliznę i poszliśmy spać. Rano przy kąpieli zauważyliśmy na jej bieliźnie preejakulat. Obawiamy się, że podczas pieszczot doszło do kontaktu preejakulatu z wejściem do pochwy. Do penetracji jak i stosunku między nami nie doszło. Czy istnieje ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jasmi
Po za tym skąd wiesz że to preejakulat a nie jej właśny fizjologiczny śluz?

Dziewczyna się obserwuje i stwierdziła, przy praniu bielizny, że wygląda inaczej, jak również i trudniej się spiera.

Dzisiaj jest planowy dzień owulacji i boli ją brzuch cały dzień a poza tym ma bardzo dużą ilość śluzu- większą niż zawsze.

Czy to może być objaw ciąży? Minęło 9 dni od dnia uprawiania pettingu. Bo przeczytaliśmy, że jednym z wczesnych objawów ciąży jest duża ilość śluzu.

Odnośnik do komentarza

Witajcie zaspokajalam sie pieszczotami (palcowka) z chlopakiem koniec sierpnia na drugi dzien dostalam okres potem od wrzesnia do grudnia tez regularne miesiaczki testy negatywne i bylam 3 stycznia u ginekologa robila mi USG dopochwowe i nic nie wykryla moge byc spokojna???usg dopochwowe by po kilku miesiacach juz wykrylo prawda?

Odnośnik do komentarza

W sobotę 11.01.2014 W czasie namiętnego pettingu poprosiłam partnera o wsadzenie członka do mojej pochwy. Byl w niej ok 15 sekund, wykonał parę ruchów, po czym przestał i więcej takowych spraw nie było. Nie doszło do wytrysku (do niego doszło kilkanaście minut później w czasie pozycji "69", jak również nie doszło do wydobycia się preejakulatu przed wprowadzeniem członka do pochwy.
Ostatnią miesiączkę miałam 17.12.2013. Moje cykle są w miarę regularne (29-31 dni), raz się zdarzyło, ze miesiączki w miesiącu nie było. Dzisiaj czułam ból lewego jajnika, jak przy normalnej miesiączce.

Czy istnieje szansa, ze coś mogło się stać nieprzywidywalnego?

Odnośnik do komentarza

Nawet z preejakulatem to
a) "pieszczoty" odbywały się w 26 dniu cyklu a więc w fazie bezględnej niepłodności
b) zajść w ciąże to potrzeba dłużej niż kontaktu z penisem w pochwie w czasie 10-20 sekund.
c)skoro odczuwasz ból lewego jajnika, jak przy miesiączce - to zapewne i ona niedlugo nadejdzie

Odnośnik do komentarza
Gość takasobiejaaa

Witam. Uprawiałam petting z chłopakiem. Tzn wkładał mi palce do pochwy a także ocierał się członkiem o moje miejsca intymne, pare razy go wprowadził ale tylko na jakies 2-3 cm max, nie jestem już dziewicą ale nadal odczuwam ból jeśli chodzi o seks. I tumoje pytanie czy mogę być w ciąży? dodam że mam bardzo nieregularne miesiączki z powodu niedoczynności tarczycy, ale okres mi się spóźnia jakies 4 dni a dodatkowo dostałam zawrotów głowy i nudności. Dodam że mam 20 lat. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość takasobiejaaa

Chciałam dodać jeszcze tylko że czytałam że w ciązy jest podniesiona temperatura. Ja mierzyłam ją i wczoraj miałam 36i4 a dzisiaj 36i6- a to jest moja naturalna temperatura. Więc może w ciąży nie jestem. Tylko gdzie ten okres ehh? pare dni temu straasznie bolały mnie jajniki macica i brzuchu, tak że pół nocy nie spałam, aczkolwiek nadal nie wiem co się dzieje/działo. I tak było przez pare dni, w które brałam apap i nospe. Jeżeli nie dostane okresu do piątku w piątek pójde do gin, ale bardzo się martwie i skupienie sie na nauce jest praktycznie niemożliwe, a sesja sie zbliża..

Odnośnik do komentarza
Gość takasobiejaaa

Zamierzam w czwartek zrobić test. Gdyż nadal okres się nie pojawił, biust boli a żyłki wokół sutków są oraz czuję ból (coś jakby grzanie) jajników i dzisiaj znów miałam nudności i lekkie zawroty głowy.Dodam tylko, że wczoraj(19styczeń) wzięłam ciepłą kąpięl, ale to jak widać niczym nie skutkuje, oraz to, że mierząc temperaturę dzisiaj(20 styczeń) wieczorem wyszło 36i8, ale czytałam, że nie powinno się mierzyć na wieczór, tylko rano po spaniu w określonych godzinach. Oraz, że ogólnie temperatura prawie o niczym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...