Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z moim chłopakiem leżelismy i całował mnie,następnie dotknął mojej pochwy dwa razy penisem..Mówi,że nie ma się czego bać bo jest pewny,że nic na nim nie było..a kilka kropel uleciało dopiero po wszystkim(ja już wtedy nawet nie leżalam przy nim)Jednak boje się,że jest jakaś szansa.mam się czego obawiać po takiej sytuacji?miałam dni niepłodne bo jestem akurat trochę przed okresem

Odnośnik do komentarza

Tak to preejakulat i czasami on wystarcza do zaplodnienia przez znajdujące sie w nim plemniki. zdarza sie,ze to wystarczy do zaplodnienia ale w rzadkich sytuacjach. Sądze,ze w Twojej sytuacji ryzyka praktycznie nie ma.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam czy jesli podczas pieszczot nie doszlo do wytrysku musze sie bac ciazy ? chodzi o samie pieszczoty ( dotykanie sie) powinnam dzis dostac okres zrobilam dzis test byl negatywny minelo 9 dni od pieszczot i czy moge juz wykonac test beta hcg? prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Zuzanna12
mam dośc nietypowe pytanie, może wiekszośc z Was powie, że strasznie głupie ale jednak mnie męczy. Otóż wczoraj kochałam się z moim facetem w prezerwatywie, doszło do wytrysku w prezerwatywe, zaraz po tym on się jej pozbył i kochaliśmy się od razu drugi raz, ale krótko, nie doszło do wytrysku, kochaliśmy się chwilę . czy po pierwszym razie plemniki zostały na penisie ? I czy jest możliwośc ciązy ?

Jeżeli kochałaś się z chłopakiem raz po razie, za pierwszym razem była prezerwatywa, a za drugim nie, to nie ma znaczenia, czy drugim razem to było krótko czy długo. No chyba, że po pierwszym razie chłopak od razu udał się pod prysznic i porządnie, bardzo porządnie się umył. Jeśli nie, to jest nieciekawie. Plemniki mógł przenieść i penisem, i dłońmi, i nawet ustami. Plemniki potrafią przeżyć nawet kilka godzin poza penisem. Wiem co piszę. Moja siostrzenica ma bliźnięta z petingu, wytrysk daleko poza, a potem tylko się "miziali"

Odnośnik do komentarza

Mam mała obsesje wiec pytam i proszę o odpowiedz.

Chłopak piescil mnie i wkładał palca w pochwę. Za każdym razem byliśmy w ubraniach. Ja go nie piescilam a sam tez sie nie piesil i nie dotykał. Ale boje sie ze może wcześniej miał styczność z nasieniem np zanim do mnie przyszedł.

Proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Mam mała obsesje wiec chce zapytać sie czy ciaza jest moliwa jeśli : chłopak piescil mnie trzy razy palcem, wkładał w pochwę. Za każdym razem byliśmy w ubraniach a ja nie piescilam go wcześniej. Sam twierdzi ze nie dotykał sie. Ale calu czas sie martwię. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

~Straszek • wczoraj
Mam mała obsesje wiec pytam i proszę o odpowiedz.
Chłopak piescil mnie i wkładał palca w pochwę. Za każdym razem byliśmy w ubraniach. Ja go nie piescilam a sam tez sie nie piesil i nie dotykał. Ale boje sie ze może wcześniej miał styczność z nasieniem np zanim do mnie przyszedł.
Proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Czyli jeśli przyszedł chłopak do mnie . Nie miał styczności z nasieniem u mnie w domu. To nawet gdyby miał coś na rękach to w drodze do mojego domu nie byłoby to groźne ? Zważywszy na warunki zewnętrzny i dotykanie wielu innych przedmiotów ?

Odnośnik do komentarza

Witam.
Okres miałam 16 sierpnia. Ogólnie cykl trwa powyżej 30 dni. Zazwyczaj 33 - 35 dni. W czasie 10 dni od dostania okresu chłopak piescil mnie palcem i wkładał palec do pochwy 3 razy. Za każdym razem byliśmy w ubraniach, ja nie piescilam go a sam tego tez nie robił po przyjściu do mnie. Twierdzi ze miał suche ręce i nie miał stycNosci ze sperma czy preejakylatem. Teraz powinnam mieć śni plodne ale zamiast wodnistego sluzu mam duzi służy bialawego. Czy jest ryzyko ciazy ?

Odnośnik do komentarza

Witam, może zacznę od okresów. były one tak: 1901,19.02,19.03,16.04,10.05.05.06,.06.07
w lipcu, dokładnie 29 i 30 były pettingi, a dokładniej o wkładanie tam palców oraz minetki.
okres miałam dostać 6 sierpnia, jednak go nie dostałam.(od wtedy aż do dziś mam nabrzmiałe piersi)
0\od 9 do 11 sierpnia brałam luteinę 50 pod język 4x na dobę po ednej tabletce. 13.08 pojaiwło się plamienie, śluz z krwią. Trwało do 19.08.
18.08 zrobiłam bhcg(19dni po pettingu) wynik <0.100.<br /> Zakresy na karteczce są podane od 3 tyg ciązy, a ja byłam 19 dni po pettingu zaledwie.

Ok 2 dni po skonczeniu sie plamienia miałamśluz, chyba płodny,ale nie jestem pewna. Temperatura w pochwie wynosiła 36.4.
19dc(zkladaja ze pierwszy dzien plamienia to okres) dopiero skoczyła mi temperatura z 36.4 do 36.7, pozniej skoczyła do 36.8.(od 14 dc do 23dc miałam dużo obfitego, bialego śluzu).
Od 21 dc do 26dc brała luteinę 50,po jednej tablete na dobę. Dziś 28 dc, rano zmierzyłam temperaturę a tu zdziwienie bo wynosiła on 37.00. Krwawienie nie dostałam jeszcze. Moja szyjka rano byo ułożona w taki sposób, że jak wkładałam palec dalej do pochwy to czułam ten kanał szyjki macicy, była miekka trochę. A teraz jak wkładam to czuję opór twardy i ciężo mi wyczuć ujście szyjki macicy(to znaczy, że jest nisko czy wysoko)?. Mam też parcie na pęcherz. A szyjkę macicy badam siedząc na kibelku.

OD 30 lipca żadnego zbliżenia nie było. Tlko 29 i 30 były pettingi i te minetki.
Boję się, ż eon coś miał na palcu, choć zapewnia, ż e nie i że jestem wciąży. Ale bhcg 19 dni po wynosi <0.100. Czy jest już wiarygodne? Czy to ormalne, że temperatura tak skacze? Czy jakbym miała jakieś zaburzenia hormonalne to mogłyby one dać wynik fałszywie ujemny? Jak duże jetsryyzko ciąży w mojej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Gość kalinaaaaahej

mierzę ją od początku cyklu.
Boję się, że on miał na palcu spermę i mi ją tam wprowadził. Czy nie ma ryzyka? I nawet jabym miała jakieś zaburzenia hormonalne to one by nie zafałśzowały/wskazały wyniku ujmenego bhcg?

piszez innego nicku-autorka pytania.

Odnośnik do komentarza

No właśnie od początku cyklu, a nie kilka cyklów wstecz. Na podstawie mierzenia temperatury w czasie jednego cyklu nic nie określisz, poza tym trzeba jeszcze śluz obserwować.
Jeżeli masz stwierdzone zaburzenia hormonalne to jak najbardziej może to wpłynąć na wynik testu. Lekarze często zlecają wykonanie drugiego testu. Jeżeli wartość wzrośnie to znaczy że jest ciąża.
W Twoim wypadku powtarzanie testu nie ma sensu :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...