Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

10.10-(6 dzień od odstawienia luteiny 50) iwtedy też dostałam okres (zawsze był 2 dni od odstawienia, w tamtymm miesiacu 4 dni od odstawienia a w tym 6 dni.1dc-skapszy,2dc-obfity,3dc-skapszy,4dc,5dc-normalne, 6i7dc-brudzenie brazowe, brazowy sluz. Moje temp zawsze w 1 fazie był 36.4,
a w II fazie wynoszą 36.7-36.8.
W tym cyklu 1,2,3 dc-36.5,36.6
4dc-36.44
5,6,7 dc-36.61
8,9 dc-36.4
10dc-36.5,36.6
11dc-36.4
12dc-36.5
Bardzo się boję, że jestem w ciązy. Nie współżyję, chłopak dotyka mnie przez ubranie. Czasami też ocieramy się w ubraniu, imitując ruchy seksualne, ale plemnik chyba przez ubranie nie przejdzie.(?). Na gołe ciało dotyka moich pośladków, nie wiem czy miał czyste ręce. Pochwę dotykał przez mokre z podniecenia majtki.
Przed krwawieniem miałam objawy przedokresowe. pryszcze na twarzy, bol glowy. czemu temp taka jest? Czy ja mogłam zajsc w ciążę?

Odnośnik do komentarza

a jak miał coś na tej rece jak dotykał posladkow na gokle cialo i pleców? po czym zalozyłam spodnie i poszłam dalej. Albo jak miał nasienie na palcach jak dotykał pochwy przez mokre z podniecenia majtki?
Dziś temperatura wynosi 36.49, wargi nadal ciemnorozowe, fioletowe. nie wiem jak określić.. Zaczęłam też więcej jeść. Czyli ryzyka w mim przypadku nie ma ?

Odnośnik do komentarza

Witam, w dzień płodny spotkałam się z chłopakiem. Mam 18 lat. Doszło między nami do kontaktów:
1.Chłopak dłońmi dotykał moich pośladków i pleców na gołe ciało. Dotykał też moich majtek, bawił się nimi (miałam je wtedy na sobie, być może dotknął też wewnętrzną stronę tych majtek). Nie wiem czy miał czyste ręce, czy też nie. Czy jeśli na jego dłoni byłby preejakulat, bądź sperma to mogłyby plemniki przejśc z pośladków? Wytrysk był po dotykaniu.

2. Imitowaliśmy także ruchy seksualne w ubraniach. Czy jakby on coś miał w majtkach to mogłoby to przejśc przez ubrania?

3. Chłopak dotykał moich piersi dłonią. Czy później(jakby coś zostało na nich, gdyby miał rękę brudną) to mogłoby to spłynąc z wodą, podczas kapieli pod prysznicem?

Prosze o szybkie odpowiedzi: czy istnieje ryzyko ciąży? Jak duże?
BYł wtedy mój 16dc.

POzdrawiam, Karolina.

Odnośnik do komentarza

ad.1 Nie jest to mozliwe.
ad.2 Nie jest to takze mozliwe.
ad.3 Nie jest to takze mozliwe.

Ryzyka ciąży o ktorym wspominasz praktycznie nie ma i byc nie moze.Plemniki nie przechodzą przez ubrania ani tym podobne rzeczy to facet musi je wprowadzic do narzadów rodnych partnerki.Poczytaj troche dla siebie o tym wszystkim bedziesz bardziej świadomą.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Droga Lauro !

Nie daj się robić w balona. Nasza "Karolinka" w profilu napisała o sobie, że ma 23 lata i jak do tej pory od września ubiegłego roku machnęła 28 postów na ten sam albo podobne tematy. Myślę, że ona się lepiej na tym zna od Ciebie :) !

Karolinko !

Nic się nie martw. Jakby co to dostaniesz becikowe, ulgę podatkową itd.

Odnośnik do komentarza

Witam. Moj problem polega na tym ze moja dziewczyna od jakis 7-8 dni spoznia jej sie okres. Otoz w tym miesiącu piescilismy sie pare razy bodajze 3-4 za kazdym razem gdy dotylalem jej lechtaczki mylem przed tym bardzo dokladnie rece. Raz robiliśmy to poza domem wtedy akurat noe mylem rak ale tez wcześniej nie mialem zadnego wytrysku lub cos na palcach. Dodam ze juz kiedyś mielismy podobny problem bo dziewczyna sie stresowala ponieważ myslelismy ze cos moglo sie dostac ale bylo to bodajze z tydzień a teraz juz on mija. Dodam ze dziewczyne bolal zab i brala silne srodki przeciwbolowe ketanole jakies 6-7 dni temu. Czy to moze miec jakis wplyw? Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

A takie pytanie nie w temacie.
Ile plemniki sa wstanie wytrzymac np od wytrysky na reke i jesli np zostaja na rece w temperaturze takiej jak na dworze 16-20.
Czy jesli dziewczyna by miala jakies tam plemniki na ręce i by sie kapala i by wsadzila reke do wanny (do wody) to plemniki sa wstanie tak zaplodnic? Czyli reka do wody a one jakos do pochwy?

Odnośnik do komentarza

Witam. Uprawiałem z dziewczyną petting i po jakimś czasie nas poniosło i wsadziłem czubek penisa do jej pochwy. Na penisie nie znajdował się żaden płyn. Było to 2 dni temu, a od wczoraj czuje ból w podbrzuszu, mówi że taki jak na okres. Czy mogła zajść w ciążę? Dodam że dziś na chwilkę zakręciło jej się w głowie, a problemy z apetytem miała już wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Ja pie * dole jak nie macie pojęcia o sexie to go nie uprawiajcie. Podejrzewam, że pytanie zadało 16letnie dziecko które uważa się już za dorosłe. Ale jeśli chcesz znać odp. - nie, nie mogło dojść do zapłodnienia jeśli tak jak powiedziałeś, nie było żadnych widocznych płynów i włożyłes jej tylko "czubek penisa". Z resztą żeby zajść w ciąże trzeba mieć albo zajebiste szczęście, albo zajebistego pecha

Odnośnik do komentarza

7 listopada(wg. kalendarza był to mój dzień niepłodny) wraz z moim chłopakiem uprawialiśmy peeting i w pewnym momencie doszło do krótkiej i płytkiej penetracji, ponieważ tylko włożył penisa, zaznaczam, że nadal jestem dziewicą. Nie miał wytrysku, ale i tak mamy obawy, że mogło dojść do zapłodnienia. 18.12 powinnam mieć okres, póki co mam nabrzmiałe, bolące piersi, zaczął pojawiać się lekki trądzik na twarzy i momentami występują wahania nastrojów. Czy możliwość, że zaszłam w ciążę jest duża?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Mam pytanie. Uprawiałam z chłopakiem petting. On na chwilę włożył swojego penisa trochę wyżej warg sromowych, jakiś 1 cm. Miał erekcję, ale nie był jakoś bardzo podniecony, po chwili go wyjął, nie było wytrysku i prawdopodobnie jego penis był suchy, a mokry stał się chyba dopiero wtedy, gdy dotknął mojego śluzu. Było to krótkie zbliżenie naszych organów rozrodczych. Teraz pytanie - czy mogę być w ciąży? Mam nieregularne cykle, jednak ostatnio były one co 3 tygodnie, wtedy wypadałoby, że jest to dzień niepłodny. Ale możliwe tez, że był to drugi płodny(4 tygodnie). Chłopak mówi, że chyba nie wytwarza preejakulatu. W dodatku nie był to stosunek przerywany, tylko po prostu dotknięcie członkiem moich miejsc intymnych. Wcześniej jedyne co robiliśmy to dotykaliśmy się wzajemnie i ocieraliśmy o siebie, ale w ubraniu. Proszę o odpowiedź, która rozwieje moje wątpliwości. Bardzo się boimy, bo nie chcieliśmy uprawiać seksu, ale chłopak nie zapanował nad emocjami lecz po chwili się opanował. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...