Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. 25-6 sierpnia.. Imitowalam seks z chłopakiem to znaczy.. Oboje bylismy w bieliźnie. On w luźnych bokserkach, ja w majtkach.. (dni plodne). Doszło do czego mialo dojść, eh, u mnie i u niego.. Miałam całe mokre majtki od spermy, ale także i mojego sluzu (boję się, że mogłam mieć lekko odsloniete wejście do pochwy... Czy plemniki mogły się tam dostać.. (Jestem dziewica)
Później położyłam się na boku.. Ale po minucie stwierdziłam, że lepiej przebiorę majtki.. Przebrałam ale się nie wycieralam.. Czy istnieje ryzyko ciąży?
Okres dostałam z tygodniowym opóźnieniem..czytałam, że to mógł nie być okres.. Tylko krwawienie..
Teraz zauważam niektóre objawy ciąży . Temperatura ciała 37 stopni, zawroty głowy, od tygodnia nabrzmiale i bolące piersi.. Strasznie się boje... Do okresu mam jeszcze kilka dni, ale przeżywam to, co będzie jak się nie pojawi..Ratunk

Odnośnik do komentarza
Gość Różowa-trusia

Czy w sytuacji kiedy chłopak robi dziewczynie palcowke a wczesniej nie dotykał swojego czlonka No i
Byliśmy w ubraniach mózgów byc w ciazy ? Chce dodac ze nie miał wytrysku nasienia ani nic z tych rzeczy ( wogole sie nie dotykał , kiedy kozystal z toalety umyl ręce). Czy przeziębienie może opóźnić okres ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Wczoraj przed 23 uprawialam trwający ok 10 min petting ze swoim chłopakiem. Nie doszło do wsadzenia czlonka do pochwy ale pocieral nim moje okolice intymne, głównie lechtaczki. Nie wiem czy wydzielal się płyn proejakulacyjny. Nie doszło do wytrysku. Jestem dziewicą. Dni płodne juz mialam, okres mam dostać 29.09. Dziś przed 15 jak byłam w ubikacji (od 7 rano po raz pierwszy gdzie rano tego nie bylo) zauwazylam na bieliznie różowy śluz. Nie jestem jednak do końca pewna czy to był właśnie ten kolor, bo światło w łazience było słabe. Czy jest szansa na ciążę? Okropnie się boję. Czy ten inny kolor śluzu może mieć związek z tym ze chlopak piescil mnie palcami? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 18 lat, niedawno (12 września) pierwszy raz chcieliśmy się kochać z chłopakiem, jednak stwierdziłam że najpierw wole udać się do ginekologa(bo rok temu miewałam bardzo nieregularne okresy i nie chcieliśmy robić sobie bezsensownego stresu) więc skończyło się tylko na pieszczotach. Jego sperma wylądowała na moim brzuchu(ale bieliznę już miałam na sobie) potem jeszcze on minie pieścił i dotykał tam i ja go też. Ale w sumie to do niczego nie doszło, życie toczyło się dalej, aż pewnego dnia (dokładnie 23 września) zaczęły baaardzo boleć mnie sutki, zrobiły się twarde i delikatne. Czytałam na ten temat w internecie ale odpowiedzi było mało, a jedyne opisy które pasowały do mojego bólu to było napięcie przedmiesiączkowe lub bardzo wczesna ciąża. Ciąże wykluczyłam bo wydała mi się bardzo mało prawdopodobna wiec przestałam się martwić i żyłam dalej myśląc, że po prostu zbliża mi się okres bo rzeczywiści miał przyjść za 2 tygodnie. Jenak ból sutków nie ustąpił, co więcej zaczęły boleć mnie całe piersi. Wtedy zaczęłam na prawe się bać ze to może być ta ciąża ( internet oczywiście mnie jeszcze bardziej zestresował), jeszcze było ok aż nagle w niedziele (28 września) zaczoł mnie bardzo boleć brzuch, tak jakby mi się zbliżał okres, byłam wzdęta i miałam zgagę i nudności. W tym momencie zaczęłam panikować. Dodam jeszcze że piersi mi się znacznie zmieniły, sutki były twarde i ogólnie całe piersi były twardsze niż wcześniej, postanowiłam nie zaglądać do internetu tylko zapytać o zdanie moją starsza, bardziej doświadczoną koleżankę. Ona się przejęła jak ja, powiedziała że ciąża jest minimalnie możliwa bo może gdzieś na rękach plemniki się przedostały ale bym nie dramatyzowała.Mówiła też że może mój organizm tak zareagował na pierwsze takie zbliżenie. (czy tak mogło być? I czemu po tak długim czasie?) Postanowiłam zrobić test ciążowy by się upewnić. Kupiłam dwa dla pewności.Pierwszy zrobiłam po południu był negatywny, kamień spadł mi z serca ale na opakowaniu napisano że lepiej wykonywać rano wiec zrobiłam rano drugi test i też był negatywny ( zrobiłam go o 6 rano i poszłam jeszcze spać gdy wstałam o 8 na teście pojawiła się gruba rozmyta 2 kreska, oczywiście spanikowałam, ale testy podobno tak mają że po dłuższej chwili się zmienia wynik) w drodze do szkoły kupiłam trzeci test, zrobiłam go jeszcze na czczo, wyszedł negatywny i znów kamień z serca. Ale moje dziwne objawy dalej nie ustąpiły, te bóle podbrzusza i wzdęcia mogłam jeszcze uznać za stres, ale dalej niepokoiły mnie moje piersi. Postanowiłam się zapisać do ginekologa(na wizytę poczekam jeszcze 2 tyg niestety).Dalej bardzo się przejmowałam, aż wczoraj (2 październik) ból brzucha się nasilił (bardzo się bałam bo okres powinnam dostać dopiero 8 października, a biorąc pod uwagę ten stres to byłam przygotowana na opóźnienie nawet. Poszłam do łazienki i zobaczyłam ze krwawię( ufff okres , dziwne ze tak wcześnie ale się ucieszyłam) Zwolniłam się z lekcji i poszłam do domu, wieczorem podbrzusze zaczęło mnie bardzo boleć, potem jeszcze doszedł ból pleców i okres który uważałam za zbawienie przerodził się w udrękę, krew leci ze mnie ciurkiem, brzuch mnie dalej boli, zauważyłam też skrzepy krwi, podpaski muszę zmieniać raz na 2 godz. Na dodatek wszystkie objawy mojej pseudo ciąży ustąpił. No i piersi przestały mnie boleć, dalej są twardsze ale sutki są już bardziej zwyczajne. Jednak dalej krwawię i krwawię.
Moje pytania:
Czy to mogła być ciąża?
Czy możliwe że poroniłam?Jeśli tak to jak długo będę jeszcze krwawić? Czy to nie bezpieczne?

oo jeszcze dodam że zanim zaczęły boleć mnie piersi, miałam bardzo dziwny śluz, bardzo obfity, trwał około 3 dni
Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Witam. Pisze bo się denerwuje.
Wczoraj byłam u chłopaka. Robiliśmy petting. On robił ni placówkę a ja jemu dobrze. Powiedziałam że muszę iść do toalety i wien że wycieralam rękę w jego pościel od jego preajakulatu,załatwilan się wytarlam lecz zapomniałam wcześniej rąk umyć. Po tym założył prezerwatywe i włożył członka do pochwy nie trwało to długo może z 6 minut ( nie miał wytrysku) . I wyciągnął bo mnie bolało. Zdjął prezerwatywe i znów robił mi placówkę tylko ze bardzo mocno, kiedy doszłam zrobiłam jemu doprowadziłan jego do wytrysku. Oczywiście zanim nastąpił wytrysk daleko się odsubelan. poszłam do toalety zobaczyłam że miałam na papierze trochę czerwono. Czy jest możliwość bym była w ciąży? Dodam że jestem dziewicą a gumka nie była ani pęknięta ani się nie zsunela.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Dokładnie 10 dni temu współżyłam ze swoim partnerem. Był to stosunek przerywany. Skończył na moim brzuchu, po czym "zgarnął" palcami spermę i włożył mi je do pochwy - dwukrotnie. Miesiączki mam bardzo nieregularne, także nie jestem w stanie określić dokładnej daty kiedy powinnam ją dostać, ale sądzę, ze za około 6-10 dni. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Dodam, że nie mam jakichś wyraźnych objawów, prócz bólu i strasznego bulgotania w brzuchu który utrzymuje mi się od tygodnia. Test robiłam w 6 dniu po stosunku i wyszedł negatywny, ale zdaje sobie sprawę, ze mogło być to za wczesnie. Jakie są szanse, że mogę zostać mamą?

Odnośnik do komentarza

~pepsia
Witam.
Dokładnie 10 dni temu współżyłam ze swoim partnerem. Był to stosunek przerywany. Skończył na moim brzuchu, po czym "zgarnął" palcami spermę i włożył mi je do pochwy - dwukrotnie. Miesiączki mam bardzo nieregularne, także nie jestem w stanie określić dokładnej daty kiedy powinnam ją dostać, ale sądzę, ze za około 6-10 dni. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Dodam, że nie mam jakichś wyraźnych objawów, prócz bólu i strasznego bulgotania w brzuchu który utrzymuje mi się od tygodnia. Test robiłam w 6 dniu po stosunku i wyszedł negatywny, ale zdaje sobie sprawę, ze mogło być to za wczesnie. Jakie są szanse, że mogę zostać mamą?

Tak to troche za wczesnie.Ten tydzien choc trzeba grzecznie odczekac. Ja uwazam,ze szanse są bo wytrysk pomimo tego ze byl to nasienie zostalo wprowadzone dopochwy i moglo sie cos z niego przedostac. Stosunek przerywany to w zadnym razie nie jest froma antykoncepcji wiec zawsze nalezy liczyc sie z niejako podwojnym nawet ryzykiem. Poczekaj jesli okresu nie bedzie zrob ponownie test.
--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~xyze
witam Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy wkladaniu penisa (tylko grzyba) do pochwy (kobieta jest dziewica ) przez około 2-3 minut ?

Jesli nie bylo zabezpieczenia to ryzyko istnieje spore.Czas nie ma tu znaczenia.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...