Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzech laskowy

bo pewnie brały go w kratkę albo były chore i stosowały leki obniżające skuteczność. Jak zajdziesz w ciążę teraz to proponuję w totolotka zagrać bo to mnie wiecej takie same szczeście jest

Odnośnik do komentarza
Gość problemowapanna

Wiem dla mnie też to się wydało niewiarygodne dlatego też zrobiłam test ciążowy. Odczekałam 10 minut. Nic, położyłam go nie wyrzucałam, 2 h później jest kreska. Czy jestem jednak w ciąży??

Odnośnik do komentarza

witajcie. mam problem.
od miesiąca z chłopakiem wkręciliśmy się w petting, on robi mi minetki i palcówki. 5 dni temu zaczęłam z jego członkiem, ale tylko ręką, preekuljat max, wytrysku nie było. wydaje mi się, że do moich narządów nic się nie dostało.
dzisiaj było kilka wytrysków, jest możliwe, że delikatnie dotknął mnie ubrudzoną ręką od spermy w okolicach łechtaczki, na szczęście szybko zareagowałam.
okres spóźnia mi się 10 dni już. wcześniej z penisem nie miałam kontaktu. podczas tego cyklu brałam dość mocne antybiotyki (8 dni, 3x1) - ospen 1500, do tego trochę stresu. czy jest jakakolwiek możliwość, że zaszłam w ciążę czy po prostu okres spóźnia się przez antybiotyk? dodam, że nie mam regularnej miesiączki.
proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

21.06 uprawialiśmy ''pieszczoty'' z chłopakiem . Byliśmy oboje w majtkach i spodniach . Wiem że przez takie coś nie można zajść w ciążę ale stąd pytanie...
Około 2 tyg później wystąpiło dziwne plamienie tzn . na początku brązowe plamki ( skąpe ) , później krwiste skrzepy , na samym końcu przezroczysto różowy śluz . Moje pytanie brzmi skąd to plamienie i czy mam powody do niepokoju . Dodam też że jestem dziewicą i mam bardzo nieregularne krwawienia .

Odnośnik do komentarza
Gość xzaniepokojonaxx

Jeśli chłopak leżał na mnie w ubraniu (miał na sobie majtki i spodenki) i zaczął wytwarzać się preejakulat lub sperma i przesiąkło to czy mogę zajść w ciąże (ja byłam naga) ? Proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem i proszę o odpowiedź eksperta.
Mam 17 lat. Ostatnie okresy były: 19.01,19.02,19.03,16.04,10.05,05.06,06.07.
29 i 30 lipca były pettingi. Chłopak wkładałam mi palce do pochwy, pieścił językiem. Bardzo się boję, że podczas pettingów ( było ich 3. jeden ok 14.00, drugi 22.00, 6.00) mógł coś mieć na dłoni i wprowadzić mi to do pochwy.
30 lipca, około południa, podczas oddawania moczu czułam ból, tak jakby skurcz macicy, a na papierze była krew.
1 sierpnia odczuwałam już tylko i wyłacznie ból podczas końcówki oddawania moczu, krwi nie było. Później wzięłam Nolicin 2x dziennie. Brałam ten anybiotyk 1 i 2 sierpnia.
1,2,3 sierpnia-odczuwałam ból podczas końcowki oddawania moczu, ale krwi nie było. Przez ten cza właśnie brałam Furagin 2x2 tabletki dziennie.
6 sierpnia miałam dostać okres- nie dostałam do dziś a dziś już 12 sierpnia.
od 9 sierpnia do 11 sierpnia brałam luteinę 50 pod język.
Temperatura z rana pod pachą wynosi 36.5 stopnia, w pochwie 37 (po wysikaniu się ).
Jak wkładam palce do pochwy, to czuję coś jakby takiego twardego, gdy zjadę palcem niżej to czuję końcówkę. Może to szyjka macicy? Czuje też jakbym miała nabrzmiałą tą pochwę. Chodzę często siku, pobolewała mnie głowa, leciała mi krew z nosa. OD 6 sierpnia mam też nabrzmiałe piersi, ale nie bolą, występuje jakaś biała wydzielina, nie jest jej dużo, kleista. 9 sierpnia kuły wieczorem,ale może to przez tę luteinę. Dziś (12.08) już nie brałam luteiny. Zobaczę czy dostanę. Ja ok 17 dc czułam jak mam śluz rozciągliwy itp. Ale nie wiadomo jak to było z tymi dniami płodnymi u mnie, prawda? Strasznie się boję ciąży, boję się, że on mi na palcu podczas pettingów wprowadził plemniki, bądź preejakulat. Testu na razie nie chcę robić, zrobię za tydzień z krwi. Dziś 38 dc a okresu nie mam. Strasznie się boję.
Chcę jeszcze dodać, że 12 dc jechałam do Opola (500 km od mojej miejscowości) byłam tam do 2 sierpnia.
13 dc oraz 14 dc opalałam się w solarium ( 7 minut na średnim opalaniu, byłam tam pierwszy raz w wżyciu).

Proszę mi powiedzieć, jak duże jest ryzyko ciąży w mojej sytuacji? Chłopak zapewnia, że miał suchą i czystą rękę. Ale przyjmijmy, ze jednak coś tam było(oby chłopak miał rację i żeby się okazało, że nic tam nie miał ) to jak duże ryzyko?

Odnośnik do komentarza

nieduże. Bo po pierwsze nawet jeśli coś by tam było to musiał by naprawdę szybko wprowadzić te plemniki bo one są wrażliwe na zmiany wilgotności i na powietrzu dość szybko giną. Po drugie czy Twój chłopak dotykał penisa ( nie przez spodnie ani majtki) bo jeśli nie to skąd miałby mieć plemniki na placach

Odnośnik do komentarza

Witam,w ostatnim dniu miesiączki uprawialam petting z chłopakiem,wlozyl mi palce do pochwy,po czasie powiedział mi,ze mogl dotknąć spermy na pościeli,piescilismy sie potem dość dlugo.To byl 5 dzien cyklu a w 10 dc zobaczylam kilka kropel krwii na majtkach.Naczytalam sie mnostwo o krwawieniu implantacyjnym i czy moze byc to juz to,podobno jest przed lub w okresie oczekiwanej miesiączki.Dodam,ze moje cykle maja ok 30-33 dni.Prosze pomozcie,zaniepokoila mnie ta krew :(

Odnośnik do komentarza

mam dośc nietypowe pytanie, może wiekszośc z Was powie, że strasznie głupie ale jednak mnie męczy. Otóż wczoraj kochałam się z moim facetem w prezerwatywie, doszło do wytrysku w prezerwatywe, zaraz po tym on się jej pozbył i kochaliśmy się od razu drugi raz, ale krótko, nie doszło do wytrysku, kochaliśmy się chwilę . czy po pierwszym razie plemniki zostały na penisie ? I czy jest możliwośc ciązy ?

Odnośnik do komentarza

Tylko teraz mi powiedz czy jak bylo drugie zblizenie to tez z gumką czy bez? Bo nie wynika z kontekstu...

To,ze krotko bylo o niczym nie swiadczy,do zaplodnienia nie trzeba długiego stosunku niekiedy;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Kazdy niezabezpieczony stosunek nawet krotki niesie ze sobą ryzyko. Nalezy z tym sie liczyc wiec jest szansa.

Ja jednak uwazam,ze jesli wytrysku w srodku nie bylo to szanse niewielkie.Ale...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...