Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Ty to wiesz jak podnieść na duchu :)
Martwię się tak, ponieważ naczytałem się w Internecie o przeróżnych przypadkach... Jednak z drugiej strony minął tydzień od tego poprzedniego pettingu i "ocierania się", a wyliczyłem, że jakieś dwa dni po tym powinna wypaść jej owulacja. Mam nadzieję, że nic się nie stało i nie dopuszczę już do tego typu "wpadki". Nie chcę zniszczyć jej życia, na prawdę mi zależy na jej szczęściu.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 17 lat seksu jeszcze nie uprawiałam, natomiast z chłopakiem zabraliśmy się za petting...załóżmy że miał na palcu spermę i tylko przejechał mi nim po pochwie, ale nie wsadzał głębiej..jest możliwość zajścia w ciążę ? Trochę się stresuje zwłaszcza,że okres spóźnia mi się od ponad miesiąca miałam dostać 4 sierpnia i nadal nic. Nigdy aż tak mi się nie spóźniał, maks to był bodajże tydzień, bardzo proszę o pomoc :c

Odnośnik do komentarza

zrób test, wtedy sie okaże czy nie jesteś w ciąży.
jeśli chodzi o tę sytuacje, to jeśli twój chłopak wprowadził palec chociaz lekko do pochwy, to jest możliwość ze te plemniki jednak w pochwie przetrwały, ale musiały mieć sprzyjające warunki co do tego, do tego aby zapłodnić. w tej sytuacji to jednak wszystko jest możliwe. zrób test z porannego moczu

Odnośnik do komentarza

Szanse na to , że w taki sposób zajdziesz w ciąże są małe. Poza tym w twoim wieku jest to normalne gdy okres może się spóźniać może to być spowodowane przez stres, zmianę diety zaburzenia hormonalne lub inne czynniki. Najlepiej jak pójdziesz do ginekologa najprawdopodobniej da Ci luteinę na przywołanie okresu jeśli nie jesteś w ciąży :)

Odnośnik do komentarza
Gość DzikiKontynent

Witam. Szukałem naszego problemu na różnych stronach internetowych, nie znalazłem, aż trafiłem tutaj, pełen nadziei, że uzyskam jakąś radę od was. Przejrzałem to forum, znalazłem podobne pytania, ale nie do końca to samo czego ja szukam, jeżeli jednak już moje pytanie ktoś zadał, to przepraszam.

Uprawiałem z dziewczyną petting. (Preejakulat na palcach + dni płodne mojej partnerki (14 dzień, jej cykle trwają 28-29 dni)) Bawiłem się nią przez mokre majtki (palcem na którym na 99% był preejakulat). Cała akcja rozgrywała się miesiąc temu. Dostała miesiączki (skąpszej), ale się uspokoiliśmy. Natomiast na nowo zaczęliśmy się bać, gdyż moja dziewczyna 15 września powinna dostać dni płodne a ich nie ma, nie ma śluzu, ma uczucie wilgoci, minimalne plamki mokrej wydzieliny na majtkach. Nie wiemy co mamy o tym sądzić. Błagam, powiedzcie co o tym sądzicie i czy może to być ciąża.

Odnośnik do komentarza

~laislabonita
ostatnio z moim chłopakiem "uprawialiśmy" pozycje 69 potem się ubraliśmy, następnie po jakimś czasie bawiłam się penisem i wszystko wylądowało mi w buzi.Wytarłam rękę, potem mój chłopak robił mi minetke ale wcześniej poprawił sobie bo mu źle leżał podczas tej minetki dotknęłam warg sromowych swoim palcem ale nie wkładałam go! Gdy chłopak mi robił minetke wsadził mi palca ale podejrzewam że nie miał nic na nim bo też rekę wytarł jest jakieś prawdopodobieństwo że mogę być ciąży? były to wtedy dni niepłodne.Spóźnia mi sie okres ale czuje ze to ze stresu.

bardzo znikome szanse, nie martw się, ew możesz iść do gina po luteinę na wywołanie ale jak spóźni się ok tygodnia to też nie koniec świata

Odnośnik do komentarza

witam dziewczyny, w głowie mam pełno pytań do ginekologa nie chce się teraz zapisywać bo nie wiem czy jestem w ciąży. Może wy mi pomożecie i podpowiecie co mi jest, w 17dc miałam owulację, dzisiaj mam 30dc, a powinnam dostać miesiączkę 28dc, czyli 2 dni temu a tej jeszcze nie ma. W owulacje kochałam się z chłopakiem, no ale chłopak nie skończył we mnie tylko na mnie. Zauważyłam że częściej biegam do toalety, mam zawroty głowy i mdłości ale bez wymiotów. Mam też ból jajników i kręgosłupa. ale nie mam jakiś bólów piersi, może tylko troszeczkę są nabrzmiałe. (przyznam się że nigdy nie patrzałam przed okresem na piersi, więc nie mogę nic o nich powiedzieć i nigdy mnie aż tak bardzo nie bolały żebym poczuła) co mi może być ? ciąża czy jakaś infekcja ?

Odnośnik do komentarza
Gość NieogarnietaxXx

Uprawiałam z chłopakiem petting przez ubrania (mokre majki + mokre spodenki materiałowe), miałam dni płodne i chyba następnego dnia owulację (dużo śluzu na bieliźnie). Chłopak wcześniej dotykał penisa (miał preejakulat). Po ok. 1 minutcie zaczął mnie ocierać przez te majtki i spodenki, podniecenie było w jakimś tam stopniu. Tydzień po tym zdarzeniu zobaczyłam na piersiach żyły, niebieskie (cała siatka) może miałam je wcześniej, ale nie zwracałam uwagi. Jestem drobna, mam dosyć duże piersi jak na swoją figurę i bardzo jaską karnację (ogólnie na prawie całym ciele mam jakieś żyły, które są bardzo widoczne). Dzisiaj od tego zdarzenia mija prawie 2 miesiąc. Wydaje mi się, że mam większy brzuszek. Jak go dotykam tak mocniej (albo wbijam palce) to jest twardy, wydaje mi się, że to mięśnie. Jednak się boję. Mam 17 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość NieogarnietaxXx

Zapomniałam dodać, że dostałam po tym skąpszego okresu, trwającego 5 dni i 6 takie plamienie jak zawsze. Miałam również śluz płodny, tylko tak mało go było na bieliźnie, miałam go dopiero jak się podtarłam. Teraz mam ten śluz niepłodny, ale jest go dosyć dużo na majtkach...

Odnośnik do komentarza
Gość powoli wariujaca

Witam może tu mi któraś z Pań odpowie bo nikt mi nie chce pomóc a ja nie wiem co mam robić ;< lipcowy cykl miałam 25 dniowy (spowodowany tabletkami aby pozbyć się torbieli) sierpniowy cykl miałam 35 dniowy (wydaje mi się ze stresem był spowodowany) a teraz już mam 33dni i nic częściej biegam do WC mam mdłości bez wymiotów i klucie jajnika, dodam ze do tej pory moje cykle były 28-30 dniowe nigdy się nie spóźniał pomocy a wyprzedzając pytanie kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. i wczoraj robiłam test wyszedł negatywny

Odnośnik do komentarza

~powoli wariujaca
Witam może tu mi któraś z Pań odpowie bo nikt mi nie chce pomóc a ja nie wiem co mam robić ;< lipcowy cykl miałam 25 dniowy (spowodowany tabletkami aby pozbyć się torbieli) sierpniowy cykl miałam 35 dniowy (wydaje mi się ze stresem był spowodowany) a teraz już mam 33dni i nic częściej biegam do WC mam mdłości bez wymiotów i klucie jajnika, dodam ze do tej pory moje cykle były 28-30 dniowe nigdy się nie spóźniał pomocy a wyprzedzając pytanie kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. i wczoraj robiłam test wyszedł negatywny

przecież pisałaś już o tym, nawet Ci sama odpowiedziałam... po co zakładasz różne posty zupełnie nie adekwatne do tematu głównego

Odnośnik do komentarza

wczoraj pieściłam się z chłopakiem i on mnie dotykał w okolicach pochwy i łechtaczki. Potem ja doprowadziłam go do wytrysku, ale w tym czasie cały czas miałam na sobie ubranie. On wytrysnął na swój brzuch. Trochę spermy miałam między palcami, które jednak zaraz wytarłam. Potem poprawiałam ubranie, założyłam bluzę i wyszłam na kilka minut na dwór. Wróciłam i poszłam spać. Czy to możliwe, że plemniki nadal były na moim palcu? Czy dotykając ud i włosów łonowych mogłam je tam pozostawić? Dodam, że śluz mam skąpy i nieprzezroczysty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...