Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciala bym sie dowiedziec czy ja moj partner wlozyl we mnie koniuszek penisa kilka razy, nie doszlo do wytrysku. ok 4 godz wczesniej byly takowe pieszczoty gdzie doszlo do wytrysku lecz na zewnątrz. Chialabym sie dowiedziec czy mozliwa jest ciaza skoro okres mi sie spoznia 2 dni. prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam, doszlo do zblizenia z moim chlopakiem i tu zaczyta sie ta mysl, poniewaz on wkladal tylko koniuszek penisa tylko kilka razy 5-6 nie bylo mozliwosci zeby on doszedl czyli ne bylo wytrysku, aczkolwiek ok. 4 godz wczesniej byly pieszczoty i wtedy doszedl. czy po tym czasie kiedy 5-6 razy wlozyl i nie doszlo do wytrysku mozliwa jest ciaza ? prosze o odpowiedz ! dziekuje

Odnośnik do komentarza

~ekto
witam chciala bym sie dowiedziec czy ja moj partner wlozyl we mnie koniuszek penisa kilka razy, nie doszlo do wytrysku. ok 4 godz wczesniej byly takowe pieszczoty gdzie doszlo do wytrysku lecz na zewnątrz. Chialabym sie dowiedziec czy mozliwa jest ciaza skoro okres mi sie spoznia 2 dni. prosze o odpowiedz

Na Twoje pytanie odpowiedziałam pod twoim postem, ale odpiszę tutaj jeszcze raz. Możesz zajść w ciąży, jeżeli:
1. Twój chłopak nie umył się po wytrysku, oraz nie oddał moczu, bo plemniki mogły zostać w cewce moczowej.
2. Jeżeli z penisa Twojego chłopaka wyciekł preejakulat, który według niektórych badań, może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia(choć tutaj szansa jest raczej mała).

Odnośnik do komentarza

Witam !
Mam mały problem .. Nie miałam okresu więcej niż miesiąc . Powinnam okres dostac 1 sierpnia coś takiego ale nie dostałam , tylko dobiero w tamten czwartek . Mój chłopak bardzo często wkłada mi palce w pochwę .. i tak było właśnie na początku lipca . czy mogę być w ciąży ? Moj chłopak twierdzi , że nie miał nic wtedy na palcach . I wytrysku nie miał . A i nie mam żadnych objawów ciąży .. Czy jestem w tej ciąży ? Bardzo się tego boję

Odnośnik do komentarza

Hej. Kilka dni temu, gdy miałam trzeci dzien miesiączki to poniosło nas z chłopakiem... Do niczego nie doszło. On nie wszedł we mnie, ale pocieraliśmy siebie na wzajem narządami. Byliśmy bez zabezpieczenia. Nie jestem pewna czy był płyn przedejakulacyjny , ale wytrysku nie było. Okres mam raczej regularny, co 28 dni. Myślicie ze moge być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...