Skocz do zawartości
Forum

Seks podczas okresu


Gość a120

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie dałam namowic przez mojego faceta i sprobowałam. Dla mnie to nie jest za przyjemne ale moj facet zawsze mi powtarza,ze to mu nie przeszkadza ani trochę.Ostatnio powiedzial,ze nawet było super;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Próbowałam, dziwne uczucie jak dla mnie, w środku czułam się bardzo obolała, bo okresy mam mega bolesne i przez tarcie stawałam się nerwowa, zamiast odprężona. Poza tym krótko po tej "próbie" zaczęło mnie swędzieć i długo walczyłam, żeby się wyleczyć. Nie wiem czy akurat to było przyczyną, ale mam już uraz do seksu podczas okresu.

Odnośnik do komentarza

Seks w trakcie okresu nie jest do końca bezpieczny ze względów higienicznych. W czasie miesiączki zarówno pochwa, jak i szyjka macicy są bardziej podatne na infekcje i bakterie, które mogą być przeniesione na penisie. Z drugiej strony, wiele par chwali sobie seks podczas okresu, bo kobieta może być wówczas bardziej wrażliwa na dotyk i silniej reagować na pieszczoty partnera. O plusach i minusach uprawiania seksu w czasie miesiączki można przeczytać tutaj: Seks podczas miesiączki i Bezpieczny seks w czasie okresu.

Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna nie chciała się przekonać do seksu w te dni :( ale w końcu udało mi się ją do tego namówić.
Teraz mamy najlepszy seks w te dni , z kilku powodów, po pierwsze nie zabezpieczamy się więc jest fajnie, po drugie ona ma niesamowitą "chcice" w te dni, jest mega podniecona, mokra , pozwala sobie na więcej niż normalnie jak dzika kotka :) odkąd się przełamała i się nie wstydzi sama w te dni się mizia do mnie i czasem jej nie poznaje .
Ja się nie brzydzę w dodatku trochę mnie nawet to podnieca :)

Odnośnik do komentarza

~majewk
Wiemy ale szansa jest mała a takie ryzyko możemy podjąć :)

Szansa jaka by nie byla to jest a bywa i tak,ze przez wlasnie male ryzyko jak to opisujesz zachodzi sie w ciążę. Ja nie wnikam podejmujcie ryzyko jesli bylibyście w stanie wychowac teraz dziecko.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość weronika94___

Ja uwielbiam sex podczas okresu, ale moze dlatego, że lubię ból w tamtych okolicach. Mój partner niestety tego nie preferuje, ponieważ przeraża go widok krwi, ja z kolei kocham krew (oczywiście nie jak komuś dzieje się krzywda, mówię tu tylko i wyłącznie o seksie podczas okresu)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...