Forum Żywienie i fitness

Prawidłowa waga 13-latki

~ch...ha

~ch...ha

Dzieńdobry chciała bym się spytać czy dobrze warze . Mam 13 lat. za 3 miesiące skończe 14. warze 60kg a wzrost mam 163 cm

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Kamila Okulska

Kamila Okulska

Odpowiedź eksperta

Twoja waga jest prawidłowa. Jeśli chcesz pracować nad swoją sylwetką polecam sport i codzienne ćwiczenia. Wystarczy 30 minut dziennie i na pewno zobaczysz efekty.

25 kamila-okulska Kobieta, 32 lata, Lublin
~Domi2020

~Domi2020

Witam mam 13 lat 159 cm i ważę 49 kg mój centyl to 50 czy to za dużo bo mi wydaję się że tak ?

~Trick

~Trick

na bank dobrze ważysz :) Nie musisz się odchudzać ani nic z tych rzeczy

~nnnn.

~nnnn.

Witam jestem ciekawa jaka jest idealna waga przy danym wzroście. W internecie piszą różnie - nie wiem co jest prawdziwe. Mam 13 lat, 158 wzrostu. Jaka jest moja idealna waga, jaka w normie ? Proszę o odpowiedz

~asterix

~asterix

a czy ja dobrze ważę? mam 13 lat 168cm wzrostu i ważę 65kg

kazenori

kazenori

Mam 13 lat i przy wzroście 166 cm ważę 64 kg czy to dobrze?

105939 kazenori Kobieta, 18 lat, Góra
ka-wa

ka-wa

Ja uważam,że dobrze,najlepiej się wygląda jak waga jest wzrost minus 100

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 103 lata, Toruń
Arabika

Arabika

ka-wa
Ja uważam,że dobrze,najlepiej się wygląda jak waga jest wzrost minus 100

To jest metoda dla osób dorosłych :) Dla dzieci jest trochę inaczej. Najlepiej sprawdzać na siatkach centylowych :)
Kanezori powinnaś lekko schudnąć tak do 60 kg i będzie cudnie :)

87742 arabika Kobieta, 33 lata, Suwałki
Rzekotka

Rzekotka

powiem tak nie jest źle ale mogło by być lepiej.Musisz troszkę więcej się ruszać, może spróbuj chodzić co dziennie na godzinny spacer? I ogranicz słodycze i pizzy :P To na pewno Ci nie zaszkodzi a może pomóc

104996 rzekotka Kobieta, 112 lat, Zamość
~xAgata055

~xAgata055

To w takim razie mam dużą niedowagę :( Ja mam 13 lat , ważę 41 kg i wzrost coś koło 160

~giorgia

~giorgia

twoja waga jest prawidlowa ,ale gramatyka ...........................

~sendi112

~sendi112

Hej za miesiac koncze 13 lat, moj wzrost to 157cm waze 39kg. Czy jestem za chuda ??? Nie niemam anorekcji.

~NieMiałamPomysłu

~NieMiałamPomysłu

Witam!
Mam 13 lat, mierzę 170 cm i ważę 55 kg. Czy powinnam schudnac? Marze zeby warzyc 50-52 kilo ;)

~Aga1613

~Aga1613

Witam! Mam 13 lat i ważę 42 kg a wzrost 163. Czy ja warze prawidłowo???

~Kajxah

~Kajxah

Część! Chciałabym się dowiedzieć czy dobrze ważę. Mam 13 lat i 169 cm wzrostu. Ważę 52 kg. Chciałabym jeszcze wiedzieć ile powinnam mieć cm w biodrach, talii, udach i łydkach. Dziękuję za odpowiedź.

~XHejkax

~XHejkax

Mam 13 lat, 52 kg i 168 wzrostu
Czy to odpowiednia waga dla osoby przy moim wzroście?