Forum Uroda

Makijaż permanentny

Kaja

Kaja

zastanawiają mnie opinie na temat makijażu permanentnego jesli ktoras miala lub ma chetnie sie dowiem czy warto bo ja mam bardzo rzadkie i delikatne wloski na luku brwiowym chcialabym poprawic ale boje sie ze to bedzie sztucznie wygladalo jak czarna krecha po hennej. Chcialabym takze troszke powiekszyc optycznie usta za pomoca makijazu ust i moze kreska na powiece - myslicie ze warto? czy wyglada to naturalnie? boje sie ze brwi moga wygladac brzydko bo jednak nie widac wloskow a zlapie mi skore bo henna wyglada okropnie. Co o tym sadzicie?

230 kaja Kobieta, 44 lata, Tychy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ka...il

~ka...il

ja nie jestem zwolenniczka makijazu permanentnego znam kogos kto sobie zrobil - ust i oczy ladnie ale brwi nie byly fajne nie ma wloskow to lapie Ci skore i wyglada naprawde brzydko

karolinexxx

karolinexxx

mnie sie podoba ale bymsie bala kosmetyczka cos zepsuje i wez potem tak chodź...

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 32 lata, Karolkowo
liryka

liryka

ja bym się bała makijażu oka, bo niech jej ręka zadrży...

131 liryka Kobieta, 32 lata, Janów lubelski
aanielkaa

aanielkaa

no ale oko masz pewnie zamkniete to nawet jak jej zadrzy to Ci chyba nie wydlubie jeszcze o takim przypadku nie slyszalam ;)

17 aanielkaa Kobieta, 37 lat, Kraków
~Rubinowa

~Rubinowa

jakoś makijaż transparentny do mnie nie przemawia. Wydaje mi się to sztuczne. Miałabym wrażenie że każdy widzi że mam domalowane brwi czy usta.

Sonia

Sonia

bo widzi ale chodiz o to ze nie musialabys sie malowac codziennie

--

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

132 sonia Kobieta, 32 lata, Radom
Natalia Bator

Natalia Bator

Makijaż permanentny jest tatuażem. Naturalne barwniki wprowadza się pod skórę brwi, oczu i ust. Taki makijaz utrzymuje się nawet do kilku lat i jest dobrym pomysłem dla kobiet, które na co dzień nie mają czasu na na robienie kresek na powiekach itd. Zaraz po zabiegu twarz może być opuchnięta, dlatego nie zaleca się robić go na dzień przed ważnym spotkaniem bądź uroczystością. Zanim zdecydujemy się na taki makijaż, warto zastanowić się nad wyborem salonu, aby wszystko było zrobione profesjonalnie. Pamiętajcie, że makijaz utrzymuje się nawet kilka lat, więc zmiana zdania po miesiącu od wykonania zabiegu nie wchodzi w grę. Więcej na ten temat możecie poczytać pod linkiem:
Makijaż permanentny

26 natalia-bator Kobieta, 30 lat, Lublin
~smerfetka

~smerfetka

ja bym sie bala jednak to trwaly makijaz zrobi ci manikiurzystka zle i potem musisz tak chodzic

~Niunka

~Niunka

nie wiem czemu ale taki makijaż kojarzy mi się ze starszą panią i mocno zaakcentowanymi brwiami.

Sonia

Sonia

nom to fakt :D ja sie tak czuje za kazdym razem jak sobie henne zrobie :D

--

CelesticaN

CelesticaN

Moja siostra się tym zajmuje, oraz interesuje. Sama zrobiła sobie na usta i wcale nie narzekała a usta wyglądały ładnie, jeśli oczywiście masz to zrobione profesjonalnie i starannie.
Na brwiach także miała - albo ma. http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/268954_239696979392957_100000579713939_892064_5831719_n.jpg (czarne włosy, to moja siostra) tu ma brwi wykonane permanentnie. Na żywo nie wygląda to źle, jeśli masz jak już wspominałam solidnie wykonaną pracę, będziesz zadowolona. Ona jest :)

280 celestican Kobieta, 22 lata, Warszawa
Sonia

Sonia

to ten permanenty?????????? wyglada naprawde ladnie myslalam ze to jak henna u babci a tu widze ze calkiem ladnie to wyglada no ale i dziewczyna ladna to fakt

--

CelesticaN

CelesticaN

No tak : ) To wcale nie wygląda jak u starej baby, tylko wygląda na prawdę bardzo ładnie :). Ona ma również doklejane rzęsy (robi to sama, włosy doczepiane także , kosmetyka rąk również) także, zna się. A ten makijaż wykonała jej znajoma :) I trzyma się około 3 miesiecy do 6.

muszka19

muszka19

to jeszcze nie tak dlugo mozna zrobic a te rzesy doklejane dlugo sie trzymaja???????? bo ja sie wlasnie zastanawiam ale boje sie ze z moich prawdziwych nic nie zostanie:((((((((((((

18 muszka19 Kobieta, 25 lat, Katowice
karolinexxx

karolinexxx

slyszalam ze bardzo zniszczone sa rzesy jesli sie odklei te sztuczne poza tym ponoc brzydko wygladaja jak odpadaja to masz gdzieniegdzie dlugie a miejscami krotkie i przeswity

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 32 lata, Karolkowo
CelesticaN

CelesticaN

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300329_290065414356113_100000579713939_1074027_2035643731_n.jpg
Ta kobieta : po lewej nie zrobione, ale ta dziewczyna miała już wcześniej rzęsy doklejane, i tak wyglądają mniej więcej po jakimś czasie od odklejenia się tych przyklejanych. Nie sa jakoś bardzo zniszczone, moja siostra ma i tak jak mówię, naturalne rzęsy ma w porządku, no ale to przede wszystkim zależy kto robi i jak. Ona robi sobie sama, więc starannie, ale wiadomo jakby to wygladało gdyby robiła jej to niedoswiadczona kolezanka. :)

CelesticaN

CelesticaN

Poza tym , sama nie odklejasz, wiadomo, że wtedy bardziej Ci się zniszczoną, musisz poczekać aż same Ci odpadną, może nie wygląda to zbyt korzystanie ale : cierp ciało jak żeś chciało.