Skocz do zawartości
Forum

Makijaż permanentny


Kaja

Rekomendowane odpowiedzi

nom to jest fajne nie musisz sie malowac codziennie rano tylko tak naprawde wstajesz juz w makijazu ale ja bym sie bala ze albo mi brzydko wyjdzie i bede sie meczyla albo ze spuchne, a czy potem ta linia nad rzesami nie jeste jakas pomarszona, chodzi o skore? nie jest jakas zniszczona?

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika1978

Ja jestem z Krakowa, więc moge polecić u nas Gabinet Harmonia. W ogóle makijaż permanentny jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo oszczędza sie dużo czasu, zwłaszcza jeśli ktoś np. trenuje jakiś sport wyczynowo. Teraz jest zreszta najlepszy czas, bo bezpośrednio po zabiegu makijażu permanentnego, trzeba unikać słońca i opalania się. Więc zima idealnie się nadaje do takiej małej zmiany w wyglądzie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kaśka Krasa

Ja nie byłam przekonana dopóki nie zobaczyłam nowych brwi mojej koleżanki (która ich wcześniej prawie nie miała, depilowała je za bardzo i już jej nie odrosły). Barwnik trochę jest widac u niej na skórze bo ona nie ma swoich włosków ale ja na szczęście miałam barrrdzo gęste brwi (prawie połowe mi Pani wyskubała) i został tylko piękny wyrzeźbiony kształt. Zwróccie uwagę przy wyborze pani która będzie robić wam makijaż czy jest ona kosmetyczką czy wizażystką by umiała dobrać Wam kształt brwi do kształtu twarzy. Ja robiłam u wizażystki Agaty Świeckiej, właśnie z polecenia koleżanki. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić czas na malowanie i pieniążki na cotygoniowych hennach to makijaż permanentny jest super :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kaśka Krasa

No nie wiem, czy tak co innego. Jeśli ktoś umie zrobić brwi i pracuje tyle lat jako linergistka to kreski przy tym to chyba pikuś? Ja na razie co prawda mam brwi ale już jestem zapisana na kreski do pani Świeckiej i na pewno nie pójdę nigdzie indziej. Szczególnie tam gdzie jest okazja i tanio, bo widziałam także inną koleżankę po kreskach z Grouponu za 100zł, przyszła do pracy ledwo widząc na oczy a kreski zrobili jej w wewnętrzej części oka w śluzówce!!!! Jakiś koszmar, cud że jej nie wbili igły w oko. Jak byłam na brwiach u pani Świeckiej to przede mną była klientka co robiła sobie u niej kreski i wyszła z troszkę zaczerwienioną powieką, a moja koleżanka ledwo widziała po 3 dniach od zabiegu tak jej jakaś pseudo linergistka zrobiła kreskę.
Chodźcie tylko do sprawdzonych osób wykonujących takie zabiegi i rozmawiajcie z ich klientkami, to najlepsza rekomendacja..

Odnośnik do komentarza
Gość Kaśka Krasa

Pewnie, że tak. Jeżeli ktoś jest dobry, to ma klientów i nie musi wymyślać jakiś zniżek. bo tak czy tak Klient wróci jeśli jest z zabiegu zadowolony. A ja jestem i to bardzo. I będę polecać tą Panią bo jest tyle partaczy na rynku, że strach jaką krzywdę mogą komuś zrobić.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie wychodzę z domu bez makijażu.

Właśnie już od dłuższego czasu( od dwóch lat) zastanawiam się nad permanentną kreską eyelinerem na górnych powiekach więc nie jest to pochopna decyzja której mogłabym żałować.

Jest to podstawa mojego makijażu bez której czułabym się "naga" i bez której nikomu nie odważyłabym się pokazać.
Kreska zawsze musi być idealna i niestety jest bardzo czasochłonna dlatego przy moim trybie życia wielką ulgą byłaby permanentna.

Moje pytanie brzmi tak: Jak wygląda taki "zabieg", czy boli? czy zawsze wychodzi tak jak się chce? czy są jakieś przeciwwskazania?

Ma ktoś? Proszę o opinie na ten temat

Odnośnik do komentarza

no ja właśnie bardzo chcę i jedyne co mnie powstrzymuje to to że osoba która to zrobi pomyli się i zrobi nie tak jak chciałam i mogę być oszpecone na całe życie. To przecież tak jak tatuaż.
Ale z drugiej strony wiem że ludzie to robią, jakoś nigdy nie czytałam o jakiejś porażce w permanentnym makijażu i ogólnie ciągnie mnie do tego.
Nie musiałabym wstawać 2 godziny przed wyjściem z domu by zrobić staranny makijaż, nie musiałabym się martwić że jak gdzieś wyjdę to się rozmaże lub popsuje, nie musiałabym go poprawiać ani bać się że zmyje się w basenie.
A najważniejsze że mój przyszły facet by mnie nigdy nie zobaczył bez makijażu bo nawet gdybym nie miała pomalowanych rzęs czy podkładu zawsze miałabym na sobie najważniejszy element makijażu. Bez makijażu jestem okropna- nie przesadzam a ta kreska działa cuda

Odnośnik do komentarza

nie, nie. cały makijaż zajmuje mi jakieś 15-20min ale zawsze rano muszę wziąć prysznic i włosy wyprostować bo mam taki gatunek-może nie kręcone ale nie wystarczy ich uczesać że nie były pogniecione.

Wszystko mi razem zajmuje około godziny . I jak tam mam że nie mogę wstać, przygotować się i od razu wyjść, muszę mieć chwilę dla siebie by posiedzieć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...