Skocz do zawartości
Forum

Makijaż permanentny


Kaja

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiają mnie opinie na temat makijażu permanentnego jesli ktoras miala lub ma chetnie sie dowiem czy warto bo ja mam bardzo rzadkie i delikatne wloski na luku brwiowym chcialabym poprawic ale boje sie ze to bedzie sztucznie wygladalo jak czarna krecha po hennej. Chcialabym takze troszke powiekszyc optycznie usta za pomoca makijazu ust i moze kreska na powiece - myslicie ze warto? czy wyglada to naturalnie? boje sie ze brwi moga wygladac brzydko bo jednak nie widac wloskow a zlapie mi skore bo henna wyglada okropnie. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza

Makijaż permanentny jest tatuażem. Naturalne barwniki wprowadza się pod skórę brwi, oczu i ust. Taki makijaz utrzymuje się nawet do kilku lat i jest dobrym pomysłem dla kobiet, które na co dzień nie mają czasu na na robienie kresek na powiekach itd. Zaraz po zabiegu twarz może być opuchnięta, dlatego nie zaleca się robić go na dzień przed ważnym spotkaniem bądź uroczystością. Zanim zdecydujemy się na taki makijaż, warto zastanowić się nad wyborem salonu, aby wszystko było zrobione profesjonalnie. Pamiętajcie, że makijaz utrzymuje się nawet kilka lat, więc zmiana zdania po miesiącu od wykonania zabiegu nie wchodzi w grę. Więcej na ten temat możecie poczytać pod linkiem:
Makijaż permanentny

Odnośnik do komentarza

Moja siostra się tym zajmuje, oraz interesuje. Sama zrobiła sobie na usta i wcale nie narzekała a usta wyglądały ładnie, jeśli oczywiście masz to zrobione profesjonalnie i starannie.
Na brwiach także miała - albo ma. http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/268954_239696979392957_100000579713939_892064_5831719_n.jpg (czarne włosy, to moja siostra) tu ma brwi wykonane permanentnie. Na żywo nie wygląda to źle, jeśli masz jak już wspominałam solidnie wykonaną pracę, będziesz zadowolona. Ona jest :)

Odnośnik do komentarza

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300329_290065414356113_100000579713939_1074027_2035643731_n.jpg
Ta kobieta : po lewej nie zrobione, ale ta dziewczyna miała już wcześniej rzęsy doklejane, i tak wyglądają mniej więcej po jakimś czasie od odklejenia się tych przyklejanych. Nie sa jakoś bardzo zniszczone, moja siostra ma i tak jak mówię, naturalne rzęsy ma w porządku, no ale to przede wszystkim zależy kto robi i jak. Ona robi sobie sama, więc starannie, ale wiadomo jakby to wygladało gdyby robiła jej to niedoswiadczona kolezanka. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...