Skocz do zawartości
Forum

Rozczarowanie po wizycie u prostytutki


Gość manklig

Rekomendowane odpowiedzi

jaaaa12334 smieszy mnie twoja nienawisc ze nie jestem typem ktory by spelniał twoja egoistyczną osobowosc i śmieszy twoje ogromne pragnienie abym tylko nie dostal od kobiety czegoś, napewno nie seksu. Ciekawe skąd to sie bierze u kobiet, gdyż to powszechna cecha, taka wbudowana chciwość. I nie tobie odpisywałem.

Odnośnik do komentarza

Nie jej odpowiadałeś? Czy chciałes przez to powiedzieć, że odpowiadałeś mi? Ale przecież ja Ciebie zapytałam, dlaczego sądzisz, że:

~manklig
od początku tematu jest gwałcona moja seksualnosc, jest gwałcona odnośnie kontaktu, intymności, ekspresji uczuć, czułości i miłości. To jawne niszczenie zdrowia.

W takim razie, gdzie Ty w nastepujacych po tym postach widzisz swoją odpowiedź na moje pytanie? Tylko proszę, jeśli zamierzasz mi na to odpowiedziec, to niech to będzie na temat. A więc, jesli uważasz, że wspomniana przeze mnie odpowiedź już padła, najlepiej będzie, gdy po prostu wskażesz cytat z Twojej wypowiedzi, który tego dowodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość jaaaa12334

to ty łazisz po dzi.kach nie ja, to ty płacisz za seks nie ja, to ty masz egoistyczną osobowość nie ja. jakbyś szukał miłości to na 100000% nie polazłbyś do dzi.ki. skoro wybierasz opcje bez uczuć to se tam siedz i nie pokazuj się normalnym co kierują się miłością i uczuciem na oczy.

Odnośnik do komentarza

ja nie bardzo rozumiem twoje rozczarowanie... poszedłeś do prostytutki i myslałes że bedzie się z Toba spotykać za darmo?
To jak iść do sklepu i nie płacić za zakupy... Prostytutki to nie instytucje charytatywne.... nie wiem czegoś się spodziewał

Odnośnik do komentarza

myslalem ze przynajmiej dziwka jest inną kobietą, mimo ze przecież to interesowna hipokrytka jak wszystkie, czuje teraz do wszystkich kobiet odraze silną, ich osobowosc apodyktyczno egoistyczno nie empatyczna pastwi sie nad moimi pragnieniami milosci

Odnośnik do komentarza

xagusia120
Idź lepiej do psychiatry my Ci raczej nie pomożemy

Zgadzam się z xagusia120. Powinieneś iść do specjalisty bo masz poważny problem. Czytając ten wątek wydaje mi się że wiem o co Ci chodzi. Potrzebujesz miłości, czułości i zrozumienia niestety jak na razie miałeś pecha i trafiałeś na same plastiki które lecą na portfel a nie na głowę i serce faceta. Może powinieneś zmienić środowisko w którym szukasz partnerki. Nie pochwalam Twojego pójścia do prostytutki bo wydaje mi się że to był akt desperacji i na Twoim miejscu dodatkowo bym się przebadał pod kontem chorób wenerycznych. Pragniesz uczucia a za pieniądze go nie dostaniesz. Zmień swoje nastawienie a w końcu znajdziesz dziewczynę która będzie z Tobą nie dla kasy bo uwierz mi nie wszystkie kobiety na nią lecą.
Mówiłem szczerze, bez ubliżania i mam nadzieje że tak odbierzesz moje słowa, po prostu czysta rada. Mam nadzieje że wyleczysz się z tej nienawiści i trafisz na kobietę która będzie Cię kochała całym sercem ze wzajemnością.

Odnośnik do komentarza
Gość jaaaa12334

ja nie rozumiem w ogole tego wątku. Typ polazł do prostututki bo szukał tam miłości i myślał że ona da mu seks za darmo hahaha... :D :D
ej skoro u ciebie tylko na kase lecą a z tego co piszesz masz okropny charakter to może jesteś też po prostu na dodatek brzydki temu tak się dzieje...

a tak nawiasem: jak już któraś się w tobie 'zakocha' to powiedz lepiej że byłeś u dzi.ki i moge się założyć że 95% kobiet cię zostawi tylko z tego powodu ;) brawo dobrze zrobiłeś...
a tak dla relaksu spytam: jak to było całować się z milionem penisów? fajnie?

Odnośnik do komentarza

odnośnie użytkownika jaaaa12334 to w tym momencie nie jest to obrażanie, a trwałe znecanie sie psychiczne, wyśmiewanie czyjegoś problemu. Nawet jak są inne kobiety, to poprostu ich tu niewidze, napewno nie bede dażył uczuciem kobiety która parska regularnie jakims swinstwem tworzonynm przez swoj swinski mozg

Odnośnik do komentarza
Gość jaaaa12334

ja tylko zadałam pytanko czy fajnie jest sie całować z fiutami z całego miasta :] tylko tyle... a parskasz świństwem w tym momencie ty milionem bakterii i pewnie jakimiś chorobami wenerycznymi przez swoj niepochamowany popęd seksualny
fuu...

manklig wydaje mi się że masz jeszcze pieluche i smoczek. zgadłam?

Odnośnik do komentarza

~manklig
myslalem ze przynajmiej dziwka jest inną kobietą, mimo ze przecież to interesowna hipokrytka jak wszystkie, czuje teraz do wszystkich kobiet odraze silną, ich osobowosc apodyktyczno egoistyczno nie empatyczna pastwi sie nad moimi pragnieniami milosci

To nie wiedziałeś, że idąc do prostytutki trzeba zapłacić? to świadczy albo o tym że masz mało lat albo o Twojej ********

Odnośnik do komentarza

Jest mi głupio z mój wis o takiej treści Manklig, nie miałem prawa i dziękuje, że nie odniosłeś się personalnie do mnie, by wytknąć niestosowną ostrość z mojej strony. Twoje uczucie rozczarowania, może głównie wynikać z Twojego niskiego poczucia własnej wartości, niekiedy ono nie ujawnia się objawami depresji a może przedstawiać taki wyraz buntu. Mimo wszystko powodów Twoich odczuć, warto byłoby podejść do tego profesjonalnie, poprzez wizytę u specjalisty. To nie jest forma złośliwości ani atak n Ciebie, najważniejsze byś stał się szczęśliwym facetem i uzyskał wewnętrzny spokój. Czasem trzeba sięgnąć wtedy po środki nawet te, które wydają się nieracjonalnie według własnego punktu widzenia a często one dopiero pomagają.

Odnośnik do komentarza

Rozbawiło mnie Twoje rozczarowanie. A czego się spodziewałeś? Prostytutki obsługują dziennie od kilku do kilkunastu klientów, myślisz że to tak naprawdę sprawia im przyjemność? Raczej nie jeśli muszą po raz kolejny obciągać jakiemuś staremu brudasowi i oflejowi. Udają przyjemność oraz orgazmy aby Tobie zrobić "przyjemność". Usługa taka sama jak wszystkie inne. Jak idziesz do sklepu to sprzedawca też zazwyczaj jest miły. Taka praca...
Co do późniejszych spotkań to myślałeś że będzie to robiła za darmo? Ona ma codziennie tak przeoraną szparkę że wątpię aby chciała się jeszcze "po robocie" spotykać z kimś na darmowe bzykanko.
Kolejny wątek - kobiety chytruski które nie chcą dawać - jak poczytałam na tym forum wiele dziewczyn/kobiet nie jest zbyt otwarta na nowe doznania seksualne, z tego też wnioskuje iż w naszej kulturze jest to zjawisko powszechne.
Ja jestem osobą bardzo otwartą na nowe doznania jednak sama nie wyobrażam sobie spotykania się z kimś tylko na seks. Aby w łóżku układało się naprawdę cudownie trzeba mieć zaufanie do osoby z którą się to robi. Niezbędne są rozmowy oraz spotkania bez podtekstu seksualnego.
Straszne jest że młode dziewczyny (16-18 lat) obecnie patrzą na swoją atrakcyjność przez pryzmat seksualności i tego że przeleciały wielu chłopaków. To takie puste...
Jeśli chcesz pukać bez związku oraz za darmo powinieneś uderzyć właśnie do takich dziewuszek. Młode z bezpodstawnymi kompleksami chcące na siłę zaimponować swoimi cyckami bo niestety intelektu nie mają do zaoferowania...
Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość przyzwoity

Panowie, pragnę zapytać o Wasze zdanie na temat problemów w branży prostytucji z punktu widzenia klienta. Co Was powstrzymuje przed wizytą u panny, co zniechęca? Jakie macie obawy? Czy chcielibyście poznać tę kobietę, wyluzować atmosferę? Czy problem to brak rekomendacji i szarej strefy? A może obawa niezgodności z ogłoszeniem, albo wstydliwy temat fantazji, które chcielibyście przeżyć?
Proszę, podzielcie się zdaniem. Zbieram informacje - całkowicie anonimowe - dla projektu platformy internetowej, która wyleczy branżę z możliwych problemów i zareaguje na potrzeby mężczyzn.
Zależy mi na szczerych i poważnych opiniach, doceńcie moje podejście. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość ej, dzieci

Dla jednych seks to rodzaj odreagowania, zmniejszenia napięcia. Ci mogą iść do łózka na pierwszej randce albo skorzystać z płatnej usługi. Dla innych to wyraz bliskości z osobą, do której się ma zaufanie w połączeniu z pociągiem seksualnym. Jeśli chcesz "spuścić z krzyża", to idź do agencji towarzyskiej albo na Tindera.

Niektóre panny traktują swoje ciało jako nagrodę dla faceta za starania, fundowanie itd, ale na prawdę większość kobiet po prostu musi się zakochać i czuć bezpiecznie. Jeśli nie chcesz im oferować swojego wsparcia i zainteresowania, to nikt ci nie każe, ale nie dziw się, że one nie oferują ci seksu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...