Forum Kuchnia

Wasze ulubione piwa

~Waszkaaaa

~Waszkaaaa

Co sądzicie o piwach smakowych? Lubicie w ogóle pic piwo? Ja lubię eksperymentować i pic co raz to jakieś nowe. A wy? Może coś mi polecicie do wypróbowania?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Tabakiera

~Tabakiera

Ja uwielbiam piwa z małego browaru Kormoran. Wszystkie są pyszne, zarówno te smakowe jak i inne. A z takich pospolitych to warka jabłkowa jest bardzo dobra

~mailer01

~mailer01

Lubię miodowe piwa, wśród których mój numer 1 to zdecydowanie piwo na miodzie gryczanym. Moim ostatnim odkryciem jest natomiast litovel (ciemny). Smaczne i delikatne piwo, w sam raz do posiedzenia ze znajomymi.

margareta111

margareta111

moje ulubione piwa ...Miód pitny to najstarszy znany ludzkości napój alkoholowy. Pierwsze wzmianki dotyczące produkcji datuje się na rok 7000 przed naszą erą i pochodzą z Chin. Domniemywa się, że pierwsze miody pitne powstawały, poprzez zalanie wodą deszczową uszkodzonych dzikich pszczelich uli, gdzie następnie mieszanina wody deszczowej i miodu fermentowała pod wpływem dzikich drożdży.piwo biszkoptowe,Aipa piwa ktore kocham.wyprodukowane przez spaniałego czlowieka twórce !

104935 margareta111 Kobieta, 37 lat, gdansk
~lemioch

~lemioch

Redd's jabłkowy albo cranberry. Piwa z browaru miłoszów również są godne polecenia.

Canela

Canela

ja bardzo lubię ciechana miodowego, jest taki słodki i lekki:)

108353 canela Mężczyzna, 34 lata, Warszawa
ajmara

ajmara

Warto kosztować piw z małych browarów. Można odkryć naprawdę ciekawe rodzaje i smaki piwa.
Minibrowary mają tą przewagę nad koncernami, że ich piwa smakują, tzn. nie są wyprane z wszystkiego (głównie ze smaku).

--

Ajmara.pl - Pomysł na prezent

104534 ajmara Mężczyzna, 42 lata, Śląsk
czarnaewelinka

czarnaewelinka

Nie przepadam za piwem.. ewentualnie w gorące dni chętnie wypiję Warka Radler :)

107333 czarnaewelinka Kobieta, 27 lat, Przemyśl
~ewelka_88

~ewelka_88

Lubię;) Ale zdecydowanie wolę normalne jasne piwo z sokiem malinowym...tyle że po większej ilości strasznie mnie boli głowa następnego dnia.

Asia_89

Asia_89

Zdecydowanie Ciechan zielony albo jakiś dobry pils to mój ulubiony piwny wybór. Za smakowymi nie przepadam, bo zero tam goryczki. A soczek mogę pić bez mieszania go z piwem :D

121545 asia-89 Kobieta, 30 lat, Łódź
mikelrun

mikelrun

Kiedyś był w prawie każdym sklepie, ale teraz faktycznie tylko w wybranych miejsach

122248 mikelrun Mężczyzna, 31 lat, Katowice
karla29

karla29

Cornelius bananowy :) albo fortuna wiśniowa... piłam ostatnio bojana kokosowego, ale to nie "to" - za mało kokosa w kokosie ;)

124671 karla29 Kobieta, 34 lata, Warszawa