Forum Kuchnia

Co na śniadanie?

~Dolfia

~Dolfia

Szukam pomysłów na szybkie śniadania, mało kaloryczne, ale żeby się najeść na ok. 3-4 godzi (do 2 śniadania), jakie pomysły? :-)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Deszczowa Piosenka

Deszczowa Piosenka

hmmmm,
parówki?
jogurt z jabłkiem cynamonem
owsianka
kanapki z pełnoziarnistego chleba
omlety

85289 deszczowa-piosenka Kobieta, 32 lata, Dobczyce
Igraszka

Igraszka

ja jak nie mam czasu to biorę jabłko i jem w locie.. :D

--

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

87105 igraszka Kobieta, 28 lat, gdzieś za tęczą
Krzysztof.W

Krzysztof.W

Ser biały z rzodkiewką i szczypiorkiem,pieczywo pełnoziarniste,kakao lub kawa.Osobiście wybieram ser półtłusty i śmietanę 12%,można wymienić na chudy i jogurt naturalny,z braku czasu na szybko serek wiejski.

88823 krzysztof-w Mężczyzna, 38 lat, Poza zasiegiem
hanka123

hanka123

Banan, jabłko, winogrona, kiwi (+/- inne, sezonowe owoce, które lubisz) zalane serkiem np. waniliowym Bieluchem (takie pół gęste są najlepsze), czasem dodam płatki, czasem wiórki kokosowe. Na szybko, zdrowe, smaczne i bardzo zapychające. :)

58 hanka123 Kobieta, 38 lat, Warszawa
~Vollamed_pl

~Vollamed_pl

Śniadanie to najważniejszy posiłek w czasie dnia. Warto zadbać o to by było smaczne i wartościowe. Zimową porą powinno być też ciepłe, np. owsianka z pełnego ziarna z owocami, tosty z miodem i ciepłe mleko. Latem preferujemy serki i warzywa.

Komercha

Komercha

sałatka z pomidora z cebulka lub mizeria z ogórkiem i jogurtem :D

85875 komercha Kobieta, 36 lat, Białystok
dadaaria

dadaaria

ja lubie bulke z jogurtem choc ostatnio staram sie ograniczyc jogurty na rzecz np kanapki z serem i jakims warzywem np pomidorem albo ogorkiem

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 32 lata, gdzieś pod Wawą
margareta111

margareta111

na sniadanie jedz co chcesz i ile chcesz !obiad najlepiej surówka i kotlet bez ziemniaków /albo ziemniaki i surówka . o godz. 18 zero jedzenia trzymasz tak do jutra do sniadania:)

104935 margareta111 Kobieta, 37 lat, gdansk
Lady in Red

Lady in Red

ona nie pyta się o dietę tylko o śniadanie.... Dla mnie najlepsze śniadanie to musli z jogurtem i granatem

85106 lady-in-red Kobieta, 28 lat, Wejcherowo
Igraszka

Igraszka

musli z dużą ilością rodzynek i orzechów :)

--

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

87105 igraszka Kobieta, 28 lat, gdzieś za tęczą
milenka5

milenka5

Śniadanie może być bardziej kaloryczne bo potrzebna nam energia na dłuższy czas.Ja od jakiegoś czasu jem na śniadanie placki owsiane polewam je syropem klonowym,miodem,itp
Robię je tak gotuje płatki owsiane górskie pozniej jak są miękkie wrzucam do miksera wbijam 2 jajka i 3 łyżeczki mąki.Mieszam w mikserze aż powstanie lekko płynna masa.Na odrobinie rozgrzanego oleju smażę z tego placki po obu stronach aż nabiorą złotego koloru.Takie placki są pyszne zarówno ciepłe jak i zimne. Można je jeść z owocami i jogurtem.Z czym tylko chcesz do masy można dodać cynamonu i jabłka.albo rodzynek lub miodu jak chcesz by były słodkie.Ja sobie nie wyobrażam śniadania bez tych placków :)

105287 milenka5 Kobieta, 30 lat, Poznań
~bułła

~bułła

ja dziś miałam łososia wędzonego z rukolą i tostami - wiem, połączenie dla smakoszy uznane i za profanację, ale ja tak lubię :D no i łosoś mega pyszny, a jaki tani mi się dostał! w polo za 16 zł kg - na kilka śniadań :D