Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dolfia

Co na śniadanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dolfia

Szukam pomysłów na szybkie śniadania, mało kaloryczne, ale żeby się najeść na ok. 3-4 godzi (do 2 śniadania), jakie pomysły? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jak nie mam czasu to biorę jabłko i jem w locie.. :D

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ser biały z rzodkiewką i szczypiorkiem,pieczywo pełnoziarniste,kakao lub kawa.Osobiście wybieram ser półtłusty i śmietanę 12%,można wymienić na chudy i jogurt naturalny,z braku czasu na szybko serek wiejski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Banan, jabłko, winogrona, kiwi (+/- inne, sezonowe owoce, które lubisz) zalane serkiem np. waniliowym Bieluchem (takie pół gęste są najlepsze), czasem dodam płatki, czasem wiórki kokosowe. Na szybko, zdrowe, smaczne i bardzo zapychające. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Vollamed_pl

Śniadanie to najważniejszy posiłek w czasie dnia. Warto zadbać o to by było smaczne i wartościowe. Zimową porą powinno być też ciepłe, np. owsianka z pełnego ziarna z owocami, tosty z miodem i ciepłe mleko. Latem preferujemy serki i warzywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śniadanie może być bardziej kaloryczne bo potrzebna nam energia na dłuższy czas.Ja od jakiegoś czasu jem na śniadanie placki owsiane polewam je syropem klonowym,miodem,itp
Robię je tak gotuje płatki owsiane górskie pozniej jak są miękkie wrzucam do miksera wbijam 2 jajka i 3 łyżeczki mąki.Mieszam w mikserze aż powstanie lekko płynna masa.Na odrobinie rozgrzanego oleju smażę z tego placki po obu stronach aż nabiorą złotego koloru.Takie placki są pyszne zarówno ciepłe jak i zimne. Można je jeść z owocami i jogurtem.Z czym tylko chcesz do masy można dodać cynamonu i jabłka.albo rodzynek lub miodu jak chcesz by były słodkie.Ja sobie nie wyobrażam śniadania bez tych placków :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bułła

ja dziś miałam łososia wędzonego z rukolą i tostami - wiem, połączenie dla smakoszy uznane i za profanację, ale ja tak lubię :D no i łosoś mega pyszny, a jaki tani mi się dostał! w polo za 16 zł kg - na kilka śniadań :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień zaczynamy od śniadania, w związku z czym pierwszy posiłek powinien być bogaty i syty, ale nie ciężki. U mnie najlepiej sprawdzają się zdrowe naleśniki w stylu amerykańskim z domową konfiturą z https://eterno.pl Polecam, takie śniadanko daje kopa i zaspokaja głód na długie godziny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najszybsze śniadanie i lekki - płatki na mleku :) ale do sytych nie należą :) ja polecam jajko, zdrowe a syte :) można je robić pod wieloma postaciami, ja najczęściej robię jajko sadzone - delikatne i chrupiące :) Patelnię teflonową rozgrzewam na maksa. Wlewam oliwę, a jak skwierczy wbijam jajko i zmniejszam na średni ogień. Gorącym tłuszczem polewam białko jaja, dookoła żółtka. Jak brzegi się zrumienią a tylko białko będzie ścięte, przekładamy na talerz :) solę i robię grzaneczki z ziarnistego chlebka :) przepyszne śniadanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...