Skocz do zawartości
Forum

Wracanie do starych wątków


Gość Martita.89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martita.89

Skoro nie możemy dojść do porozumienia odnośnie odgrzebywania starych wątków - pójdźmy na kompromis i zróbmy głosowanie. Jeśli większość użytkowników to faktycznie przeszkadza - będę w takim razie odgrzebywać jeden stary wątek codziennie .

Wy będziecie zadowoleni - a ja nie będę czuła się poszkodowana.

Zatem głosujcie za lub przeciw , odgrzebywaniu wątków.

Odnośnik do komentarza

Wymiar sprawiedliwosci ma zdanie takie samo jak pan powyzej, bowiem nie kieruje sie BEZPRAWIEM i przedewszystkim własnymi przemysleniami, tylko patrzac na dobro ogolu spoleczenstwa.
Sedzia uwaza, ze nowi uzytkownicy, ze starych watkow tez nauki dobre wyciagna.

Wyrok:

ZAKAZ PODWAZANIA decyzji czlowieka wracajacego do starych watkow, z grozba karalna pozbawienia wolnosci od lat 4 do 8, wraz z natychmiastowym w skutkach ZBANOWANIEM DOZGONNYM numeru ip.
mądrali podwazajacego majestet SPRAWIEDLIWOSCI.

Wyrok uprawomocniony.

Brak mozliwosci odwolania.

Odnośnik do komentarza

Ja, jak już wiadomo jestem przeciw. Nie rozumiem po co odgrzebywać wątek z przed kilka lat, gdzie przykładowo autor wątku ma problem i pyta co ma zrobić po czym znika. Po kilka latach Wy piszecie mu co ma zrobić. Co to da? Przez te kilka lata on już na pewno coś zrobił, zmieniło się więcej niż pisał w wątku a może nawet i już nie żyje. Radzicie dla"potomnych", ale jeżeli ktoś będzie miał problem założy nowy wątek, ewentualnie moderator przeniesie ten nowy do starego o podobnej tematyce, wtedy to rozumiem.
Dopuszczam jeszcze wątki z 2013 r.bo aż takie stare nie są. I niestety potem cała strona jest zawalona starymi wątkami.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że nie ma sensu ale martita 89 chce być najmądrzejsza na forum a jak przeglądam wasze wątki wpisy to widzę że jest to najbardziej konfliktowa dziewczyna.W każdym( prawie) wątku jest słowo krytyki z jej strony nie widziałam jeszcze i nie znam tak głupiej pustej pewnej siebie z wielkim ego panny!!!!!!!!!!!1 Psychologiem nie jesteś więc się nie mądrz.

Odnośnik do komentarza

ja jestem przeciwna odgrzebywaniu starych wątków. Jeśli ktoś ma podobny problem to i tak założy nowy wątek bo nie będzie chciał mu się szukać go - to po pierwsze.
Po drugie tworzy się zamęt i ciężko znaleźć tematy, w których człowiek chce się wypowiedzieć, a już jak ktoś nie jest zalogowany ( co nie jest obowiązkiem na tym forum) to już kompletnie się zagubi.
Po trzecie, nie wiem czy w ten sposób pomożemy autorom tamtych wątków... bo nie oszukujmy się ilu jest użytkowników wracających do swojego tematu po 2 latach np....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...