Skocz do zawartości
Forum

Interwencja moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego pozwalacie na taki nieład na tym forum? Dlaczego nie zbanujecie zako.chanej? Od kilku dni notorycznie obraża użytkowników, grozi, nastawia ludzi przeciwko sobie, prześladuje w szczególności jednego naszego kolegę. Co to ma być?
To po pierwsze.
- za późno reagujecie, lub nie reagujecie wcale
- skrzynka odbiorcza nagminnie się psuje. Raz działa, raz nie
- linki np. z youtuba zatwierdzają się kilka dni, albo tygodni, albo WCALE ( w moim przypadku)
- lekarze często nie reagują, na odpowiedz w "pytanie do specjalistów", czy na forum "zdrowie" niejednokrotnie odpowiedzi się nie doczekałam, chociaż ponawiałam pytanie i widniały one długo na pierwszej stronie. Nie raz lekarze odpowiadali wszystkim, tylko nie mi. O co chodzi?
- są problemy z dodaniem wątków
- "inne fora" po lewej stronie także mają problemy, często jakieś znaczki &&%%%$$$ przez kilka dni zachodzą mi na pół strony z tych for.
- zmiana avatara to zabawa w kotka i myszkę. Musiałam czekać pół miesiąca, aż zmieni mi się na nowy.

Itd, itp.
Jestem to juz jakiś czas, można nawet powiedzieć, że przywiązałam się do tego forum i tych ludzi, chcę pomagac, radzić. Ale dochodzą mnie liczne słuchy, że coraz więcej osób ma ochotę już tu nie zaglądać z powodów ww.
Nie zależy Wam na dobrej reputacji?
Na użytkownikach?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Moderatorzy jak i obsługa techniczna forum robi co może, aby błędy były jak najszybciej rozwiązywane. Jednak czasami, nie zależy to od nas. Informacje o błędach przekazywane przez użytkowników są od razu zgłaszane do działu technicznego.
Lekarze i specjaliści innych dziedzin odpowiadają w dziale Pytania do specjalistów. Czas oczekiwania może być różny, w zależności od trudności pytania jak i ilości pytań.
Dziękujemy za te informacje, są one dla nas bardzo cenne pozwolą nam one usprawnić system jak i samo forum.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

ja też już do was od 2 tygodni zgłaszam iż nie mogę zmienić avatara - teraz nie mam żadnego przez wasze błędy a jak wstawiam to zamiast zdjęcia pojawia się mój nick ,który w postach nachodzi na siebie ! co to ma być tyle razy ,to już zgłaszałam i tylko raz mi odpisaliście ,że problem został zgłoszony - i co na tym zgłoszeniu się kończy , bo do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło !

i jeszcze jest problem z tym , że w wątkach odpowiedzi użytkowników wyświetlają się z dużym opóźnieniem .

wczoraj dostałam 2 wiadomości prywatne i gdyby nie fakt iż weszłam do skrzynki odbiorczej do teraz nie wiedziała bym ,że coś przyszło - bo wiecznie wyświetla się przy kopercie 0 - co to ma być .
i komunikat wiecznie : system wiadomości chwilowo niedostępny .

padło to forum - i to trzeba stwierdzić . człowiek tylko szarpie sobie tu nerwy wiecznie .

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
I zapraszam wszystkich do dyskusji..

Bardzo goraco popieram to, co napisalas. Sytuacja, ktora panuje tu na forum, juz od dawna prosi sie o zabranie glosu. Jestem na tym forum od kilku miesiecy - moze to nie jest bardzo dlugo, ale wystarczajaco dlugo, aby dokonac pewnych spostrzezen. To, co udalo mi sie zaobserwowac, jest bardzo zbiezne z Twoimi stwierdzeniami.
Przede wszystkim razi brak reakcji osob odpowiedzialnych za administrowanie forum na obrazliwe zachowania niektorych uzytkownikow wobec innych. Czesto ich reakcje nastepuja dopiero po interwencji wspolforumowiczow. Pogardliwe posty nie sa usuwane - za wyjatkiem tych, ktore zawieraja bezposrednie obelgi pod czyims adresem lub slowa wulgarne. Uzytkownicy, ktorzy jawnie ponizaja innych i ich przesladuja, nie sa banowani - nawet nie otrzymuja ostrzezen, wiec smialo i radosnie kontynuuja ten proceder. Wiedza, ze nic im nie grozi. Ktos, kto czuje sie zaszczuty, jest pozostawiony sam sobie. Wiem, ze sa osoby, ktore nie potrafily sobie z tym poradzic, i musialy opuscic forum, aby nie byc dluzej poddanym nagonce i nie byc celem nienawistnych wypowiedzi innych osob.
Uwazam, ze samo kasowanie postow zawierajacych wulgarne tresci, to stanowczo za malo. Takie przyzwalanie na agresje daje pole do popisu tym, ktorzy lubia siac zamet i nienawisc. Taki stan rzeczy nie da sie zaakceptowac i jesli ktoregos dnia przestane sie tu wypowiadac, to z duzym prawdopodobienstwem wlasnie dlatego, choc bardzo chetnie pomagam innym w rozwiazywaniu ich problemow i rownie chetnie biore udzial w dyskusjach na rozne tematy.
Bardzo popieram zbanowanie uzytkowniczki "zako.chana". Zachowuje sie skandalicznie.
Stan techniczny forum to juz chyba odrebny temat...

Odnośnik do komentarza

Lady in Red
Moim zdaniem nie jest tak źle. Chyba trochę przesadzie, owszem są błędy i wiem że potrafią wkurzyć, ale przy mniej nie ma grupek. Ja lubię to forum nie za techniczne strony tylko za ludzi. Nie wiem może, jestem sama w tych swoich przemyśleniach, ale tak mi się wydaje.

Nie jesteś sama, ja napisałam, że przywiązałam się do użytkowników tego forum. Niektórych :) I to mnie tu trzyma jeszcze chyba. Nadzieja( na zmiany) umiera ostatnia.

Odnośnik do komentarza

sami mi doradziliscie elbi i ty kwiatuszek zebym napisala do pietucha ! a teraz na mnie zganiacie , ze to moja wina ze konflikt wyniknal . czy nikt z was nie umie odpowiadac za wlasne czyny i sie przyznac do winny ? jestescie tak samo odpowiedzialni za to jak i ja , dzieki waszym rada osmielilam sie i napisalam do pietucha , gdybyscie mi tego nie doradzali to by sie tak wszystko nie popiepszylo . widzieliscie jaki efekt wywolalo wasze doradzanie i jeszcze wasze falszywe zachowanie wobec siebie na wzajem ze niby nie pisaliscie do mnie , kwiatuszek klamstwo ma krotkie nogi . teraz sie dziwisz ze pietuch cie tak tyra ? nalezy ci sie , uwarzasz ze jestes lepsza ode mnie ? to dlaczego smucilas sie ze on ma kogos ? zdjecie jest dolaczone do posta gdzie odslaniam twoje klamstwo wobec reszty forumowiczow kwiatuszku zaklamany . pietuch kocham cie , wspanialy jestes utrzyj tej babie falszywej nosa , bo ja ja zniszcze .
widzieliscie w moim pierwszym poscie ze wcale nie mialam zamiaru odzywac sie do pietucha bo niechcialam wyjsc na idiotke a wy mi takie rady dajecie i jeszcze na mnie beszczelnie wszystko zganiacie . wstydzcie sie swojego zachowania .

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

ja już jestem troszkę na tym forum i nie narzekam. Ludzie ok, po za małymi wyjątkami ale i tak to lajcik w porównaniu do innych for. Po drugie nie narzekam, jak miałam jakieś uwagi to pisałam na maila i zawsze otrzymywałam odpowiedź. :D

Odnośnik do komentarza

Witam,
Posty łamiące regulamin są usuwane a ostrzeżenia są wysyłane drogą wiadomości prywatnych. Forum abcZdrowie jest publiczne i każdy ma prawo wypowiadania się. Tak jak w życiu codziennym zdarzają się kłótnie tak i na forum spotykają się ludzie o różnych poglądach, nie możemy usuwać postów tylko dlatego, że nie są zgodne ze zdaniem innym.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Skoro forum jest psychologiczne, to i ludzie wchodzący na nie mają czasami duże problemy psychiczne. Pewnie przydałaby się jakaś umówiona zbiorowa reakcja na "dziwne zaczepki, odzywki", która regulowałaby nieścisłości i niedopuszczałaby do kontynuacji i narastania agresji itp. Może mały regulaminek tego forum? Szybki sygnał do moderatorów i wtedy też szybka ich reakcja.
Trudno oczekiwać od nich aby siedzieli i śledzili wszystkie wątki na bierząco.

Co do odpowiedzi przez lekarzy to chyba wypowiadają się tutaj z własnej woli i sami wybierają tematy na które chcą odpowiadać i w których mają coś do powiedzenia.
Co innego jak przyjdzie do nich pacjent (choć pewnie też czasem mogą powiedzieć - niestety nie jestem w stanie pani/u pomóc) a co innego taka strona, która i tak uważam, że robi dużo dobrego. Taki jej plus że przy odrobinie szczęścia można liczyć na fachową wypowiedź lekarza we własnym temacie.
I taki plus dla lekarzy i fachowców, że mogą sami wybrać komu chcą i potrafią pomóc. Gdy nie będzie to zależne od ich własnej woli, to w pewnym momencie mogą przestać się udzielać.
Jeśli chodzi o pocztę i techniczne sprawy, to nie mogę się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Milka
Tak jak w życiu codziennym zdarzają się kłótnie tak i na forum spotykają się ludzie o różnych poglądach, nie możemy usuwać postów tylko dlatego, że nie są zgodne ze zdaniem innym.

Wlasnie o tym mowie. Wypowiedzi, ktore nie zawieraja wulgarnych slow, za to przejawy agresji wobec innych, nie sa usuwane. Dlaczego np. nie reagujecie na to, ze ktos probuje mnie obarczyc wina za swoje proby samobojcze? Pomijam fakt, ze bezpodstawnie zarzuca mi klamanie, czym probuje mnie oczernic przed innymi i napuszcza na siebie jednych forumowiczow na drugich.
Prosze, to tylko maly przyklad:
"elbii ja poproszę szatana jak zaraz wyzione ducha żeby cie opętał za te twoje kłamstwa "
"kochanie byłam na szyciu nadgarstków elbii już jest za to potępiony"
Te posty sa na forum od ponad doby i nikt z nimi nic nie robi. To nazywacie wolnoscia wypowiedzi? Drodzy, to nie jest wolnosc wypowiedzi, tylko zniewolenie ludzi, ktorzy sa w ten sposob wystawiani na agresje ze strony innych.

Odnośnik do komentarza

Elbi
zako.chana
elbi a w zyciu codziennym nie jestes wystawiony na agresje ze stony innych ?

No wlasnie, agresja rozpanoszyla sie wszedzie, wiec tym bardziej trzeba ja eliminowac, bo zatacza coraz wieksze kregi.

z agresją trzeba nauczyć się żyć a nie eliminować ją , nie da się zmienić człowieka bo drugiemu w pełni nie pasuje jego zachowanie! pietuch ja i tak cie kocham!!

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

Większość osób tu na forum podważa wypowiedzi innych , zamiast skupić się na problemie założyciela wątku ..

Ale Ty zako.chana po prostu męczysz innych swoimi zaczepkami - Twojego zachowania nie można usprawiedliwić podważeniem wypowiedzi - u Ciebie to czyste chamstwo i robienie na złość innym ..

Odnośnik do komentarza

zako.chana
z agresją trzeba nauczyć się żyć a nie eliminować ją , nie da się zmienić człowieka bo drugiemu w pełni nie pasuje jego zachowanie!

Swietnie, w takim razie - podazajac Twoim tokiem myslenia - zlikwidujmy policje i inne organy scigania, bo skoro agresja jest w porzadku, to po co nam one. Agresja jest czyms zlym, a na zlo, na szczescie, nie trzeba sie godzic. Twoja pogardliwosc w stosunku do osob, ktorym usilujesz wmusic swoje karygodne zachowania, jest po prostu obezwladniajaca. Patologie, a agresja takowa jest, trzeba leczyc, a nie wmawiac innym, ze maja ja zaakceptowac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma problemy z dostaniem się do skrzynki pocztowej to mnie udało się właśnie przez Internet Explorera. :-)

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...