Skocz do zawartości
Forum

Nadmierna emocjonalność i chęć niesienia pomocy innym


pietuch

Rekomendowane odpowiedzi

Elbi a czy Ty wiesz co to jest znaczy prawdziwa miłość jest ? Ty wiesz jakie to jest silne uczucie ? co wy tak tą głupią martite bronicie ? pewnie każdemu z Was tu daje . Ty nie wiesz że większość samobójst jest przez nieszczęśliwą miłość . Tak silne jest , to uczucie . A może nigdy jeszcze nikogo nie kochałeś ,albo nikt Ciebie i nie krytykuj mnie bo jestem nieszczęśliwa . A Ty nie masz litości dla mnie . Pomóż mi :(

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

zako.chana - Tak daje tu każdemu bez wyjątku - daję rady , która być może dla niektórych są przydatne .

Daję też umoralnienie takim zepsutym dziewuchą jak Ty , które w życiu pozbawione są zasad moralnych ( Ty pewnie nie wiesz co kryje się pod pojęciem zasady moralne ..)

Zło które wyrządzamy drugiemu człowiekowi powraca do nas ze zdwojoną siłą - więc Ty i kobiety Twojego pokroju prędzej czy później dostaną karę za swoje nikczemne zachowanie. Ale kto Was będzie później pocieszał , to nie mam pojęcia :)
Jestem pozbawiona litości w kierunku takich płytkich istot jak Ty .

SAMA swoim zachowaniem udowodniłaś co masz w głowie - wielką pustkę , nienawidzę kobiet które PRÓBUJĄ ZA WSZELKĄ CENĘ ZNISZCZYĆ KOMUŚ ZWIĄZEK !
Nie masz w sobie szacunku , ani współczucia względem drugiego człowieka , dlatego nie zdziw się - jak zostaniesz sama jak ten palec z poważnym problemem i nikt nie wyciągnie do Ciebie ręki , tak jak przedmówca napisał - próbujesz zbudować szczęście na czyimś nieszczęściu

Obserwowałaś pietucha od dłuższego czasu , wiedziałaś że jest wrażliwym człowiekiem - i w perfidny sposób próbowałaś wykorzystać jego dobroć - szantażem , na dodatek tak dennym !!

Nie ma dla Ciebie litości , ani usprawiedliwienia tak haniebnego czynu jakiego dopuściłaś się . Zostaniesz sama jak palec , skazana na swoją chorą psychikę !

Ty na pewno nie wiesz czym jest prawdziwa miłość - po pierwsze nie można kochać kogoś , kogo nie znamy w realnym świecie . Kochając kogoś pragniemy dla naszego wybranka jak najlepiej , cieszymy się jego szczęściem , nie przysparzamy mu zmartwień .
A przede wszystkim miłości nie udowadnia się słowem , a czynami .
Ty nigdy nie pojmiesz czym jest prawdziwa , bezinteresowna miłość , Ty nie potrafisz kochać - jesteś przepełniona zawiścią , nigdy nie pojmiesz tego że pietuch już do końca życia będzie szczęśliwy ze swoją żoną , nie pojmiesz też tego , że skoro kocha żonę to ma gdzieś usługi seksualne które mu oferujesz - jego żona może być lepszą kochanką od Ciebie , a poza tym dla człowieka który kocha i jest kochany - nie liczą się pokusy , ponieważ ukochana osoba daje mu wszystko czego pragnie , zapewnia mu to czego nie da żadna inna kobieta - Ty zapewne nie wiesz tego , że tylko seks z miłości jest najpiękniejszą rzeczą jaką dają sobie partnerzy w związku.

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

Osoby ,które są nie inteligentne - nie rozumieją moich rad .
A Ty do takich należysz dlatego nigdy nie pojmiesz tego WSZYSTKIEGO .

Przez takie osoby jak Ty , ten świat staje się coraz bardziej zepsuty .

Ty jesteś na tyle zepsuta , że nigdy nic nie zrozumiesz dlatego - to moja ostatnia wypowiedz w Twoim kierunku . Nie mam zamiaru marnować na Ciebie czasu , wolę pomóc ludziom - którzy na to zasługują / potrzebują tego .

Odnośnik do komentarza

zako.chana, o jakiej milosci Ty mowisz, nie widzac czlowieka na oczy???? Mozesz mowic tylko o fascynacji tym, co on pisze. Nie myl tych dwoch pojec, bo potem sie to obraca przeciwko Tobie. Przede wszystkim masz obowiazek, podkreslam - obowiazek zaakceptowania tego, ze ktos jest w zwiazku z kims innym, i nie ingerowac w to. Wypowiedzi takie jak "mam nadzieje, ze wam sie rozpadnie i bedziesz ze mna" sa niedojrzale. Dobrze Ci radze, zajmij sie czyms, zeby oderwac mysli od czlowieka, ktorego nie bedziesz nigdy miala. Inaczej mozesz skonczyc jak Ci stalkerzy zakochani po uszy w gwiazdach ekranu i estrady. Twoj egoistyczny ped sprawia, ze nie przebierasz w srodkach i idziesz po trupach do celu. Jak mozesz probowac storpedowac komus malzenstwo?! I myslisz, ze jak napiszesz komus, ze jego zona jest lafirynda, to rzuci Ci sie w ramiona?! Nonsens.
Martita mi jeszcze nie dala, ale mam nadzieje, ze mi da jakies rady, gdy znajde sie w potrzasku i poprosze forumowiczow o pomoc, bo choc pisze bardzo dosadnie, to trafnie. Niekiedy tak trzeba, gdy lagodne slowo nie dociera. Nalezy do sporej grupy forumowiczow, ktorzy potrafia tutaj dobrze doradzic.
Dobrze sie zastanow nad tym, co robisz i co tu wypisujesz. Przestan snuc nierealne wizje i zacznij szukac kogos o cechach, na ktorych Ci zalezy, kto jest wolny.

Odnośnik do komentarza

zako.chana
elbi przecież sam napisałeś mi w prwywatnej wiadomości że pietuch nie jest szczęśliwy w związku i że go dla mnie zakończy .

Co za bezczelne klamstwo! Az mi sie nie chce na nie odpowiadac... Myslisz, ze jak na mnie nalgasz, zyskasz tu sobie przyjaciol?

Odnośnik do komentarza

zako.chana
no przecież my już jesteśmy przyjaciółmi od dawna bo utrzymujemy kontakt na prv :)
Przecież wiesz , że ja nigdy nie kłamię i wiesz ,że ja Ciebie lubię ale kocham pietucha i nie chwal tej idiotki !

Zalosne. Widzisz, ze juz nic nie ugrasz, wiec probujesz przynajmniej napuszczac jednych na drugich. Dla mnie temat zakonczony.

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

Tak ,to właśnie jest jak rozpieszczony dzieciak dopadnie komputer w swoje ręce - dziewczynko skończ już ten żenujący pokaz , bo przegrałaś / spaliłaś się już na starcie odsłaniając co masz tak naprawdę w główce .

Odnośnik do komentarza

Kochani użytkownicy, chciałam tylko dodać od siebie, ze nikogo tu nie obgadywałam, ani nic z tych rzeczy, to nie moja sprawa. Pisałam tylko zakochanej, że Martita( bo ona o niej wspomniała, że może coś będzie wiedzieć o pietuchu) raczej nie będzie o nim nic wiedzieć, bo to, ze są z tej samej miejscowości o niczym nie świadczy, więc prosze nie kojarzyć mnie z tą sprawą negatywnie.

Pietuch cieszę się, że masz w kimś poparcie, bo po postach widać, że masz wiele smutku w sobie a w takich sytuacjach ciężko być samemu.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nawet bym nie pomyślała ,że zakochana rozpęta takie "piekło",pozostaje ignorować te wpisy,
musisz wiedzieć ,że generalnie mężczyźni nie lubią jak się im narzucać i opędzają się jak od natrętnej muchy i pietuchowi też nic nie pozostaje ja nie reagowanie na twoje wpisy,

nie potrafisz zrozumieć ,że nie można nikogo zmusić do miłości,
zachowujesz się jak małe rozkapryszone dziecko ,co to musi mieć zabawkę którą widzi w sklepie,
to nie ma przełożenia na dorosłe życie
i proszę Cię nie molestuj pietucha bo on ma dosyć swoich problemów na głowie,
poza tym na forum obowiązuje elementarna kultura osobista.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

~Elbii
zako.chana
elbi przecież sam napisałeś mi w prwywatnej wiadomości że pietuch nie jest szczęśliwy w związku i że go dla mnie zakończy .

Co za bezczelne klamstwo! Az mi sie nie chce na nie odpowiadac... Myslisz, ze jak na mnie nalgasz, zyskasz tu sobie przyjaciol?

Zakochana skoro kłamiesz to przynajmniej sprawdzaj te kłamstwa. Jako osoba niezalogowana Elbii nie mógł Ci nic napisać na privie, bo nie ma takiej możliwości. Moim zdaniem jesteś trollem, który chce jedynie wprowadzić zamęt na forum.

Odnośnik do komentarza

~Orzech laskowy
~Elbii
zako.chana
elbi przecież sam napisałeś mi w prwywatnej wiadomości że pietuch nie jest szczęśliwy w związku i że go dla mnie zakończy .

Co za bezczelne klamstwo! Az mi sie nie chce na nie odpowiadac... Myslisz, ze jak na mnie nalgasz, zyskasz tu sobie przyjaciol?

Zakochana skoro kłamiesz to przynajmniej sprawdzaj te kłamstwa. Jako osoba niezalogowana Elbii nie mógł Ci nic napisać na privie, bo nie ma takiej możliwości. Moim zdaniem jesteś trollem, który chce jedynie wprowadzić zamęt na forum.

A no właśnie. . .

Odnośnik do komentarza

Elbi ma założone konto tylko na forum pisze jako gość pod nickiem : ~Elbii żeby w jego profilu nie wyświetlały się jego wypowiedzi , wczoraj podczas dyskusji pisał do mnie na prv i nie groźcie mi tutaj banowaniem , bo zaraz ja z wami zrobię porządek . Jako obsługa macie wzgląd w moje prywatne wiadomości i nie nazywajcie mnie oszustką ! wyszukajcie urzytkownika ~Elbi to się sami przekonacie ,że mówię prawdę . Obsługa tego forum doskonale widzi , kto komu jakie wiadomości wysyła . Więc dziwię się ze groza mi tu banek jak ja z niczym nie klamie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...