Skocz do zawartości
Forum

Zaproszenie do domu przez znajomego


odludek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ironizuj,nie lekceważ ,tu piszących bo każdy chce Ci tylko pomóc i ma prawo do swojego zdania,
jeśli nie liczysz się z radami to po co prosiłaś o radę?
Wiesz już po co tam pójdziesz, jeśli się zdecydujesz ,to Twoje życie ,Twoja sprawa,nie ma sensu ciągnąc tego wątku,

są tacy co sami potrafią spieprzyć sobie życie ,a potem trwoga ...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Odludek, jeśli rzeczywiście zalazłaś mu za skórę, i na dodatek on obraca się w jakimś podejrzanym towarzystwie, to nie powinnaś tam iść. Narażać się tylko po to, żeby udowodnić coś komuś lub sobie? Bez sensu. Zgadzam się z tym, że nie na tym odwaga polega.

Co do tego oszukiwania go, i Twojego podejścia do tej sprawy, to według mnie na razie jest za dużo niejasności, żeby jednoznacznie coś stwierdzić.
1. Raz mówisz, że zrobiłaś to z zemsty, innym razem, że dla żartu. A to są dwie różne sprawy, jak ktoś wcześniej słusznie zauważył.
2.

odludek
nic strasznego, chociaż na jego miejscu miałabym ochote udusić taką osobę

Jak "nic strasznego" pogodzić z drugą częścią zdania? No i jeśli Ty na jego miejscu też byś się źle czuła, to czemu piszesz tak, jakbyś tego nie żałowała? No chyba że Ci chodzi o to, że nie przyjął Twoich wcześniejszych wyjasnień co do tego, i masz do niego o to żal...

Odnośnik do komentarza

odludek
Ale kto by chciał sobie robić problemy, żeby mnie zgwałcić lub zamordować, ja bym miala spokój a on całe życie w więzieniu

A jak Cie okaleczy? Pomyslalas o tym? Pogadaj z ofiarami gwaltu, zanim napiszesz "bede miala spokoj". Niech Ci opowiedza, jak to jest. Naprawde, wszyscy Ci tu dobrze radzimy. Jesli nie jestes odludkiem z wyboru, znajdz odpowiednie towarzystwo, poszukaj w kolkach zainteresowan, klubach sportowych, nie wiem, co Ci pasuje, mozliwosci jest wiele. Ale nie probuj zainteresowac kogos soba, obsmiewajac go, jesli nie chcesz, aby wszyscy sie od Ciebie odwrocili.

Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz co Cię jeszcze w życiu czeka?Całe życie masz przed sobą,nie potrafisz się niczym cieszyć, a co mają powiedzieć młodzi ludzie chorzy , na wózkach ...,

pomyśl o jakimś wolontariacie ,bo widzę ,że masz za dużo wolnego czasu,jeśli nie masz koleżanek ani kolegów ze szkoły średniej, a teraz na studiach,masz problem z komunikacją to zgłoś się do psychoterapeuty.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...