Skocz do zawartości
Forum

Małomówność i skrytość przy znajomych dziewczyny


Gość maciek09a

Rekomendowane odpowiedzi

od dzieciństwa jestem osoba skryta cicha i małomówna do nowo poznanych osób. Np z moimi znajomymi moge rozmawiać a np ze znajomymi dziewczyny nie mam kontaktu nie mam o czym z nimi rozmawiać . jak mam cos powiedziec to mysle czy zadac pytanie czy nie czy odezwac sie ... odwazniejszy jestem do rozmowy po wypiciu piwa i jestem zabawniejszy ....

Odnośnik do komentarza

Szkoda mi Ciebie, bo wiem, co to znaczy- miałam tak samo, także przy rodzicach byłego chłopaka.
Uważam, że duża ilość piwa nie będzie lekarstwem na wszystkie problemy- sam rozumiesz ;)
Czy odwiedzasz może psychologa? Specjalista zawsze może pomóc w pokonaniu nieśmiałości.
Co do znajomych dziewczyny- może opowiada ona czasem, co razem robią, co lubią? Może jest coś, co was łączy?

Odnośnik do komentarza

każdy po odpowiedniej dawce alko jest zabawniejszy i odważniejszy...
ale tu nie oto chodzi. Moim zdaniem to nie jest takie złe, nie znasz tych ludzi może potrzebujesz wiecej czasu na ich poznanie? Tak żeby się z nimi ,,oswoić" tylko to wymaga od ciebie dość cżestego się z nimi spotykania

Odnośnik do komentarza

Brak Ci pewności siebie stąd ten problem. Odwazniejszy stajesz się po alko, bo mniej się stresujesz tym jak wypadniesz i co inni o Tobie pomyslą. Pomysl sobie, że Twoi znajomi tez kiedyś byli obcy i ta relacje budowałes od podstaw. Podobnie jest przy nowych znajomych. Czasem jest towarzystwo, w którym czujemy się źle i po prostu czuć że nie zbudujemy tej dobrej relacji, bo ktoś jest inny albo po prostu nam nie pasi, ale nie warto siedziec i się dołować w grupie i wychodzić na mruka. Nie musisz budowac jakichś wielkich przyjaźni, po prostu rozmawiaj o tym o czym jest dany temat, wtrącaj swoje spostrzeżenia, dodawaj opinie, dopytuj, sam np. coś skomentuj, zaproponuj itd. Luźna rozmowa i nic więcej. I co najwążniejsze - popracuj nad pewnością siebie bo wydaje mi się, że to z tego może wynikac, że nie wierzysz w siebie i może martwisz się jak wypadniesz w grupie boisz się jakichś uwag pod swoim adresem?

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...