Skocz do zawartości
Forum

Ponowny kontakt z chłopakiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam pewien problem, otóż ponad miesiąc temu na kursie tańca poznałam chłopaka, rozmawiałam z nim, tańczyłam. Był sam, bez partnerki, ja byłam z kolegą. Okazało się że mieszkamy niezbyt daleko od siebie. Wiem, że to tylko zauroczenie, bo jest bardzo przystojny, w moim typie. Na kolejnych lekcjach tańca już się nie pojawił. Miałam wielkie szczęście , bo jakiś tydzień temu spotkałam go znowu, na imprezie, był z kolegami, podeszłam do niego i rozmawialiśmy, okazało się że przestał chodzić na kurs, bo musiał wyjechać. Wydał mi się miły i naprawdę fajnie sie rozmawiało. Skontaktowałam się z nim na jednym z portali społecznościowych, lecz skończyło się na wymianie kilku wiadomości. Chciałabym go lepiej poznać, ale nie chcę się nikomu narzucać. Jeszcze nigdy nikt tak nie zawrócił mi w głowie. Czy powinnam się z nim skontaktować znowu? Nie daje mi to spokoju. A z drugiej strony boję się odrzucenia.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że tak! masz racje:) pamiętaj że sami jesteśmy kowalami własnego losu, Twoje życie jest w Twoich rękach i tylko od Ciebie zależy jak nim pokierujesz...przypuszczam że jesteś jeszcze młodą osobą więc baw się i ciesz bo życie jest piękne:) tylko pamiętaj wszystko z głową;)

Odnośnik do komentarza

Jak nie spróbujesz będziesz się zadręczała, że gdybyś spróbowała to może by coś było. Spróbuj. tylko nie nachalnie nie męcz go na fb codziennie wiadomościami, napsiz co słychac co u niego, czy dalej gdzies tańczy jak wakacje i jak zobaczysz, że nawet podejmie rozmowę i będzie zainteresowany nią, zapytaj wprost czy nie miałby ochoty się spotkać gdzieś na kawę czy spacer, że fajnie by było go poznać. Jeśli wyrazi zainteresowanie to super, jeśli nie, będziesz przynajmniej wiedziała, że próbowałaś i dałaś sobie i jemu szansę na przyjaźń lub może coś więcej.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jest grono facetów, co z myśliwych zostaje zwierzyną, nic w tym nadzwyczajnego. Facet potrafi długo wydeptywać ścieżkę do serca kobiety, dlaczego niema robić tego kobieta? :) Może facet ma zajęte serce, lub po prostu jego niezainteresowanie wynika z tego, że nie jest gotowy? Wiem, że nawet jeżeli kobieta dla faceta nie wydaje się interesująca, to mimo tego sadząc ziarenka na polu życia takiego faceta, może nastąpić rozkwit, aż wreszcie doczekać się upragnionych zbiorów. Życie dość często miło zaskakuje, choć i można w nim przepaść jak kamień w studnie. Opanowanie i cierpliwość, to takie nieodzowne narzędzia pracy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...