Skocz do zawartości
Forum

Mieszane pary


Gość Fhgg

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladam ten watek z czystej ciekawosci.
Dlaczego europejskie kobiety wchodza w zwiazki z mezczyznami z Afryki, co nimi kieruje, wiadomo, ze roznice kulturowe sa ogromne. Czy jest to milosc, chec wyroznienia sie, czy moze jeszcze cos innego. Gdy mialam te dwadziescia kilka lat wiele moich rowiesniczek deklarowalo chec odbycia seksu z czaroskorym facetem z racji tego, ze maja znacznych rozmiarow wacka.
Nie jestem bynajmniej rasistka, ale nigdy nie podobali mi sie czarnoskorzy mezczyzni, nigdy nie bylam zainteresowana i do dzis nie jestem. Zawsze gustowalam w szatynobrunetach, szczegolnie wieczorowa pora i moze dlatego nie interesowalam sie specjalnie mezczyznami w innym typie urody, chociaz na przystojnego blondyna rowniez milo popatrzec:)

Co Wy panie na ten temat myslicie?

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

Jak byłam młodsza to też marzyłam o związku z czarnoskórym mężczyzną. Ale ja ogólnie fascynuję się osobami innych kultur (wyznanie, pochodzenie etniczne itd.). Wydaję mi się, że kolor skóry nie ma znaczenia i jeśli ktoś wiąże się z osobą pochodzącą z innego kraju lub kontynentu, to jest to wynikiem po prostu zawartej znajomości. Danej osobie odpowiadają cechy charakteru i się w kimś zakochuje. Oczywiście zakładam, że są przypadki takiej seksualnej fascynacji. Że ktoś chce przeżyć niezobowiązujący romans np. z czarnoskórym mężczyzną, albo azjatycką kobietą. Różni ludzie mają różne fantazje :)

Odnośnik do komentarza

Przeczytałaś mój watek:

,,Hej jestem w związku z czarnoskórym męzczyzną 3 lata, jest nam ze sobą dobrze choć bywalo różnie. Obydwoje jesteśmy niezależni finansowe. Bardzo go kocham i on mnie też. Mamy te same piorytety i plany an przyszłość. Mieszkamy w Polsce, dlaczego Polacy to narodowość, która widzi sensacje w takim związku? np. kiedy idziemy ulicą? zwiedziłam juz troche świata i z ręką na sercu takie reakcje czesto negatywne tylko w Polsce mnie spotykają. Czy ktos ma podobna sytuacje?''

nigdy nie planowałam nie marzyłam nie miałam fantazji byc z czarnoskórym, poprostu sie zakochałam i prawdziwie, róznice kulturowe są ale nie jakies wielkie, ponieważ jego rodzina jest bardziej europejska, podróżują po świecie wiele znają.

Odnośnik do komentarza

Na różnice przyjdzie czas :). Trzy lata dla związku to nic nie znaczący okres fascynacji, jeszcze zakochania. Pranie brudów i różnic będzie później. Dotyczy to jednak każdego związku a nie tylko mieszanego.
Co do powodów takich fascynacji - dlaczego kobiety bardziej pociągają mężczyźni, którzy z natury są niestali niż ci, którzy mają do zaoferowania prawdziwą miłość?
Co do czarnoskórych, to przede wszystkim fascynacja innością takiego kogoś. Można sobie tłumaczyć wszystko uczuciami i "wartościowymi pierdołami", ale tak naprawdę chodzi właśnie o inność koloru skóry, tajemniczość, tą wielką niewiadomą, którą trzeba w jakiś sposób zaspokoić i tak dalej.
Czy podobnym zainteresowaniem mogą pochwalić się Litwini, Niemcy? Nie - chodzi właśnie o kolor skóry, właśnie ciemny kolor skóry. Proszę zauważyć, że kobiety białe bardziej sobie cenią ciemny deseń swojego ciała a kobiety ciemne ( na przykład w Indiach) bardziej jasną karnację skóry. Różnice w dorastaniu ... To ciekawe poczucie piękna przekłada się także na zainteresowania seksualne. Czyż nie jest bardziej interesujący cudownie opalony gładki i lśniący mężczyzna niż jego odpowiednik, nie daj Boże, opalony do łokci?
Jakież to podniecające poznawać, odkrywać, degustować własne marzenia, ale - pamiętajmy o miłości :)

Odnośnik do komentarza

a to nie jest tak że po prostu się w sobie zakochują to tak samo jak polka mieszkająca w Szczecinie powinna mieć męża ze Szczecina a nie ma bo poznaje jakiegoś w Przemyślu i on właśnie jest jej wybrankiem a dlaczego bo w nim się zakochała wiem że zaraz ktoś wyskoczy że niektórzy z rozsądku się żenią ale ja nie o tym ja o zakochaniu miłości potrzebie bycia akurat z tą osobą dlaczego jest się akurat z tą osobą??

Odnośnik do komentarza

~InnyInna
Na różnice przyjdzie czas :). Trzy lata dla związku to nic nie znaczący okres fascynacji, jeszcze zakochania. Pranie brudów i różnic będzie później. Dotyczy to jednak każdego związku a nie tylko mieszanego.

Ja tam myślę, że 3 lata to nie taki mały okres, i jak najbardziej o czyms świadczy. Nieraz tu na forum widać, że nawet po takim lub krótszym okresie bycia razem wychodzą takie problemy, ze głowa boli. Skoro więc Pau po takim okresie jest ciągle szczęśliwa ze swoim partnerem, to na pewno o czymś to świadczy. :) I może zawsze już tak będzie? Oby!:)))

~InnyInna
Co do powodów takich fascynacji - dlaczego kobiety bardziej pociągają mężczyźni, którzy z natury są niestali niż ci, którzy mają do zaoferowania prawdziwą miłość?

Słucham? Pierwsze słyszę, żeby tak było. :P

~InnyInna
Czyż nie jest bardziej interesujący cudownie opalony gładki i lśniący mężczyzna niż jego odpowiednik, nie daj Boże, opalony do łokci?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo każdy czlowiek jest inny(i dobrze:)). Może odpowiem tak:
Jeśli jego odpowiednik ma ładniejszą twarz, to dla wielu kobiet nie jest. :) Podobnie będzie, gdy weźmiemy pod uwagę np. sylwetkę i muskulaturę.

Odnośnik do komentarza

franca masz racje:) w min przypadku rozmawiamy o wszystkim i bardzo duzo o roznicach, mamy juz imie dla dziecka religie itp. znam jego rodzine tez. roznice sa ale dajemy rade choc nie mowie ze to jest jakies łatwe, w moim przypadku podkresle jeszcze raz nie mialam zadnej fascynacji poprostu sie zakochalam i nawet nie chcilam byc z czarnoskorym choć teraz to bez znaczenia. I powiem szczerze przeszlismy tyle co nie jedno malżestwo tamten rok to same problemy nerwowka itp. ale dzieki wzajemnym, wsparciu i pomocy dalismy rade i jestem z tego dumna osobiscie bo mało ludzi wierzylo w nas. :)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem czasami jest tak że to co potem staje się przeszkodą na początku fascynowało. Mówię tu o oriencie, o traktowaniu kobiet ( póki nie są ich żonami) prawienie komplementów itp ( która była np w Egipcie to wie o czym mówię) Oni są wtedy przesłodcy, czarujący, kokieteryjni iw ogóle och i ach....tylko potem wychodzi to czego Europejka nie zaakceptuje. ( oczywiście są wyjątki). Jeżeli tak się dobiorą, że obie strony będą akceptować różnice kulturowe to taki związek ma przyszłość, ale niestety to się zdarza bardzo rzadko

Odnośnik do komentarza

Pani Franca to normalnie Pani kłótliwa "baba" jest - to żart, nie wyszukany, ale jednak żart.

~InnyInna
Co do powodów takich fascynacji - dlaczego kobiety bardziej pociągają mężczyźni, którzy z natury są niestali niż ci, którzy mają do zaoferowania prawdziwą miłość?

Nie pamiętam źródła więc niestety nie przytoczę. Faktem jednak jest, że kobiety, młode, bardziej lubią łobuzów niż tych poukładanych. Później, wraz z wiekiem, wszystko się oczywiście zmienia, ale nie rozciągajmy tego tematu.
Co do twarzy, muskulatury, opalenizny, to hmmm... a co z tyłeczkiem? Nie jest miejscem przykuwającym uwagę?

Wracając do tematu, proszę zauważyć, że czarnoskórzy w Polsce to nie byle kto, tak jak w pozostałych krajach europy. Są to najczęściej ludzie wykształceni, zamożni, wychowani i tak dalej. Przeciętny Polaczek ma się niestety nijak do kogoś takiego. Sytuacja zmienia się będąc już w europie zachodniej. Między innymi Francja, Belgia, Holandia to kraje posiadające masę przeróżnych nacji i kultur. Nie zauważyłem, żeby kobiety europejskie nagminnie "kleiły" się do ludzi z Afryki - Jest tak jak być powinno - im więcej ich tutaj, tym więcej związków. Afrykańczycy, mówią, chodzą a nawet biegają, potrafią gotować, potrafią być uprzejmi itd. - czego może bardzo brakować regionalnym, rozleniwionym i zrozpaczonym osobnikom nazywającym siebie mężczyznami, niestety. Oczywiście bywa również odwrotnie. Jak każda narodowość i Afrykańczycy potrafią być upierdliwi.
Nie dziwi też, że Polki przebywające na emigracji mając wybór między Polską wersją zapitego mężczyzny a wersją Afrykańską wybiorą tego drugiego, bo własnego znają na wylot.
No i faktem jest, że takie związki to po prostu miłość.
A jeśli chodzi o fantazje to te bywają przeróżne :)

Odnośnik do komentarza

Wiecie co ja nie wiem co wy chcecie od naszych Polskich mężczyzn, nie wiem w jakim gronie się wychowaliście czy przebywacie, bo cały czas tylko słyszę, że nie myją się, są brudni, źle się ubierają, nie pracują, chleją, leją i są leniwi. W moim otoczeniu znajdę może 1 taką osobę. Może bo nie do końca ją znam więc ciezko mi cokolwiek o niej powiedzieć.
Musze stanąć w obronie naszych chłopaków. Nie spotkałam nikogo ( podkreślam w moim otoczeniu) kto by się nie mył czy o siebie nie dbał, większość ma wykształcenie a jeśli go nie posiada to nadrabia pracą i wytrwałością... Są pracowici a nie leniwi.
Nie wiem może ja żyję w jakimś innym świecie ale nie mogę już źnieść tego wylewania żali .... Wiadomo zdarzają się wyjątki ale czy one mają świadczyć o wszystkich?

Odnośnik do komentarza

Jest tutaj taka jedna kwoka ktora zwiazala sie z czarnych Paul89 czy cos w tym stylu.jezeli napiszesz cos negatywnego na temat czarnego to wielkie oburzenie...ale chwilunia kazdy ma prawo czegos nie tolerowac jak mu sie nie podoba itd to dostajesz od takiej po uszach.A trzeba sie liczyc ze nie kazdy bedzie pochwalal takie zwiazki!zwlaszcza piszac o Tym na publicznym forum!

Odnośnik do komentarza

no tak ale można o czymś pisać w sposobu kulturalny, bez wyzwisk, rasistowskich odniesień a nie wyzywać od czarnuchów, leni itp rzeczy. W normalnej dyskusji też należy się jakoś zachowywać, nie wyzywać i nie obrażać nawet jeśli się nie zgadzamy z danym tematem. No chyba, że u ciebie są jakieś inne normy społeczne i zasady kulturalnej dyskusji.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie drogi, droga Fhj, czy coś tam (nawet Nicka nie chce Ci się wymyślić leniu), nie jest prawdą, że każdy ma prawo do własnej tolerancji. Pewne zachowania, jak rasizm, nazizm czy faszyzm są prawnie zabronione i karalne. Zdanie można posiadać jak najbardziej własne na każdy temat zakładając, że jest się na tyle sprawnym umysłowo, żeby takie zdanie mieć.
Nie, nie masz także prawa obrażać kogokolwiek nazywając go "kwoką" (chyba nawet nie bardzo rozumiesz tego co piszesz). A pochwalać to sobie możesz.
Każdy ma prawo do zawarcia takiego związku jaki mu pasuje i akurat nikt nie ma prawa kwestionować takiego wyboru.
Co do tego złego obrazu Polaków to niestety taki jest w Belgii. Polacy dzielnie pracują na taki wizerunek, na prawdę.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jak slysze niektóre płytki wypowiedzi to tlyko śmiać mi sie chce bo co mam zrobić :) wiekszosc utwierdzila mnie ze dobrze robie a cała bande rasistów mam w dupie.

JA BYŁAM U JEGO RODZINY, W DOMU RODZINNYM W AFRYCE I BYLAM TRAKTOWANA JAK PRAWDZIWY GOŚĆ,!!
nie każdy jest taki sam, a u niego najważniesza w domu jest MAMA.

dziekuje za wsparcie ludzi, których mentalność wchodzi na poziom europejski :)

Odnośnik do komentarza

Di tej naiwnej Zwiazanej z tym czarnym! Ja bym ci radzila przebadac sie na HIV i kile! Nigdy nie wiesz co mozesz zalapac.taa naj wazniejsza mamuska a powinno byc odwrotnie Bo zona powinna byc czy partnerka! Usrany mamisynek!a gdzie spalas? W lepiance na ziemi przykryta sloma??

Odnośnik do komentarza

Fuff - to bardzo przykre, że spotkało Cię coś takiego, na prawdę przykre. Zgłosiłaś to na policję? Ten człowiek poniósł jakieś konsekwencje? Opowiedziałaś o tym komuś?
Powiedz i nie kieruj swojego gniewu na osoby, które Ci nic nie zrobiły.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę szkoda, że musisz przez to przechodzić. Nie potrafię Ci poradzić, co tak naprawdę powinnaś z tym zrobić; jest wiele za i przeciw... W Twojej byłej pracy może ktoś potwierdzić to co się wydarzyło?
Co do tej ochrony, to podobną sytuację mamy w Belgii z przybyszami z Maroko, więc rozumiem o czym piszesz.
Powinnaś koniecznie porozmawiać o tym z psychologiem. Jeżeli tylko masz taką możliwość, zrób to proszę. Gniew, nienawiść, myślę, że i obrzydzenie do mężczyzn po tym wszystkim będą Ci bardzo przeszkadzać w życiu. Z czasem to wszystko nie będzie przemijać a może się nasilić.
Pracujesz teraz w innym miejscu? Traktują Cię tam lepiej?
Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...