Skocz do zawartości
Forum

Długie krwawienie przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość xxxala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
zaczęłam zażywać tabletki antykoncepcyjne Ovulastan po raz piuerwszy w pierwszy dzien miesiączki od tego momentu trwało krwawienie aż do zakończenia opakowania. Teraz trwa odstawienie i nadal mam okres. Dzwoniłam do mojego ginekologa i powiedział ze to normalne, jednakże troszkę sie martwię. Czy tak powinno byc?

Odnośnik do komentarza

od 1,5 roku biorę tabletki antykoncepcyjne Midiana. Obecnie jestem na 18 dniu brania tabletki (biorę regularnie) od samego rana poczułam ból podbrzusza taki jaki mi dokucza tuż przed krwawieniem. No i stało się po południu zaczęłam krwawienie. Obawiam się trochę, bardzo proszę o poradę. Zaznaczę tylko, że od jakiegoś czasu zażywam leki na przeziębienie, wcześniej zażywałam leki przeciwbólowe zapisane przez lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość jjjjjjjjjjjjjj

Biorę tabletki anty, pierwszy raz dwa dni temu zaczęłam drugie opakowanie (nie robiłam przerwy) ale od 8 dni mam okres! I nie zapowiada się żeby się skończył. A na 14-go wrzesnia do 19-go chcę nie miec okresu, bo przyjezdża mój kochany z którym widzę się pierwszy raz po 2 latach i mam miec pierwszy stosunek, nie chcę się tez czuć taka skrępowana bo mam okres, chcę być swobodna. Co mogę zrobić żeby ten okres mi się skończył szybciej? Znacie jakieś metody? Cokolwiek. Poza tym 8 dni to dużo, normalnie mam 5 dni. No i nie dostałam w terminie 20-go tylko teraz... Co mogę zrobić??

Odnośnik do komentarza

Witam.od 2.5 roku stosuje antykoncepcje. Od jakis 3 cykli miałam uciążliwe plamienia. W tym cyklu miałam bardzo skapy okres.zazwyczaj był długi i obfity.teraz slaby i 2 dniowy. Zaczęłam kolejne opakowanie i przy 10 tabletce dostałam krwawienia. Z dnia na dzień jest coraz bardziej obfite.wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień

Odnośnik do komentarza

Witam. Od 3lat stosuję tabl.Daylette.Zawsze wszystko było w porządku,ale od roku zdarza mi się obficie krwawic w trakcie przyjmowania tabletek. Miesiąc temu badał mnie ginekolog(usg),stwierdził ze jest wszystko ok. O co może chodzić z tym krwawieniem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...