Skocz do zawartości
Forum

Gdzie szukać normalnych dziewczyn, o ile takie jeszcze istnieją?


Gość bakajew

Rekomendowane odpowiedzi

Adi30 z tym domatorem to nie jest tak do końca właściwie, owszem zależy kobiecie na stabilizacji u faceta, jednak w głównej mierze, życie ma się jedno, kobieta liczy na to by móc je spędzić w wyjątkowy sposób u boku wyjątkowej osoby. Wiem, że wierny facet, z maślanymi oczami u boku to skarb, lecz oprócz wyrażania uczuć względem kobiety, trzeba jeszcze coś więcej, tak by być tym naj...

Odnośnik do komentarza

Problem mam właśnie taki. Co prawda podchodzę do niego z większym dystansem ale też czuje się taki osamotniony. I nie żebym nie próbował poza internetem! Tylko brakuje mi chyba właśnie tej klasycznie pojmowanej męskości. Tak ważnego elementu charakteru (czasem słyszę o jego braku) nie da się chyba zmienić ale czy można to czymś.. nadrobić?

Odnośnik do komentarza

Chciałbyś się stać takim bardziej zdecydowanym, twardym facetem, niekiedy pozbawionym skrupułów? Uważasz że tego brak decyduje o tym, że nie możesz poznać kobiety? To raczej tak nie działa, chociaż w jakimś stopniu imponuje kobiecie, taki rodzaj wilka. Biorąc pod uwagę różnorodność kobiet zapewniam Ciebie, że są kobiety u którego taki pewny siebie facet, zostałby odesłany z kwitkiem. Czasami pewne zachowania się kształtują wśród towarzystwa, lecz czasem można pogubić drogi, można przemienić pewność siebie w chamstwo i bezczelność. Ciężko powiedzieć, czym zastąpić, poczuciem humoru, inteligencją. Niekiedy jest tak, że facet zwróci uwagę kobiety jakąś głupotą z jego strony, wyróżni się z pośród tłumu, niewymuszonym sposobem bycia. Czasem to lekceważenie działa na kobietę, dużo jest tego, chociaż instynkt w tym wszystkim jest nieodzowny. Wspomniałeś czaty i z tego tytułu niepowodzenia. Nie wiem nie orientuje się obecnie w sytuacji, jednak wiem że gdyby nie tego rodzaju forma wymiany zdań to pewnie nie zakochał bym się w kobiecie. Z nie winnych sms-ów i nudów na poligonie po roku zrodziło się uczucie które do dziś trwa. Nie poddawaj się, kształtuj charakter w jak najlepszym kierunku, a zapewne ta druga połowa z czasem się pojawi w twoim życiu.

Odnośnik do komentarza

Przykro mi ale kobiety nie są czarno białe. Nie wydaje mi się, że któraś na dłuższą metę wytrzyma z lekkoduchem w dresie niezależnie od tego jaki będzie miał "kaloryfer" tak jak i ze spokojnym naukowcem. Każda kobieta nawet ta najspokojniejsza i najromantyczniejsza czasem potrzebuje dreszczyku. Twierdzisz, że jesteś inteligentny, no to możesz mi wierzyć, że kobiety lecą na inteligentnych i pewnych siebie mężczyzn. Ale czy Ty w ogóle masz odwagę zagadnąć kobietę na ulicy, markecie czy gdziekolwiek indziej. Nie oczekuj, że będziesz siedział w domu a one zaczną walić drzwiami i oknami. Ktoś tu pisał, że może za wysoko mierzysz. A ja twierdze, że uroda to rzecz gustu dla jednych ten kto jest całkiem przeciętny dla innych jest "bogiem" seksu. Bądź pewny siebie, to nie jest łatwe ale to pierwszy krok do sukcesu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...