Skocz do zawartości
Forum

Trudności w akceptacji przeszłości dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jest to mój pierwszy temat założony na tym forum więc prosze o wyrozumiałość.
Otóż mój problem dotyczy mojej obecnej partnerki.
Mam 18 lat i gdy się poznaliśmy byłem prawiczkiem ona jest ode mnie rok młodsza ma 17 lat i jestem dla niej czwartym partnerem. Bardzo mnie to boli ponieważ gdy się poznawaliśmy myślałem że jest dziewicą i bardzo chciałem ją rozdziewiczyć i być jej pierwszym oraz jedynym. Jest nam bardzo dobrze w związku nie ma jakiś znacznych problemów lecz gdy jestem sam i za dużo myśle to nie moge znieść tego że robiła to z innymi w dodatku mając 17 lat i już aż 3 partnerów przede mna bardzo mnie to irytuje ponieważ wiąże z nią swoją przyszłość a to że jestem dopiero 4 jest dla mnie znaczącym problemem nie wiem jak sie tego pozbyć bo wiem że jeśli tego nie zrobie teraz to po kilku latach związku zaczne jej to wypominać i wszystko sie zepsuje.
Myślałem o tym żeby z nią o tym szczerze porozmawiać ale nie wiem czy to cokolwiek zmieni ponieważ dziewictwa jej nie przywróci.

Jestem załamany faktem że ona dostała mnie czystego a ja ją nie w dodatku można zrozumieć 1 partnera ale 3.. nie wiem czy będe umiał sobie z tym poradzić na dalszym etapie życia i boje się że w koncu problem się na tyle nawarstwi że popsuje ten związek a bardzo ją kocham.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Odnośnik do komentarza

No cóż... Nie zmienisz przeszłości swojej partnerki. Opcje są dwie- albo zaakceptujesz taki stan rzeczy i nie dopuścisz do tego, żeby po Tobie był jeszcze piąty, szósty, siódmy i tak dalej, albo się rozstaniecie. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, co jest dla Ciebie ważniejsze- męska duma czy ukochana dziewczyna. Istotne jest też, czy darzyła jakimś głębszym uczuciem poprzednich partnerów, czy uprawiała z nimi sex z ciekawości bądź potrzeb czysto fizjologicznych. Weź też pod uwagę fakt, że jesteście bardzo młodzi, za kilka lat sytuacja może się zmienić. Przemyśl to sobie.

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem, jak możesz byc załamany z takiego powodu. W czym problem? Zdradziła Cię? Skrzywdziła w jakis inny sposób? Jeśli nie, to czemu robisz problem z czegoś, co w ogóle nie dotyczy Waszego związku? Zależy Ci na niej, czy nie? Bo jak tak, to zacznij wreszcie myśleć o tym, co jest ważne dla Was. O tym, żebyście teraz byli ze sobą szczęśliwi. Jeśli tak będzie, to jakie znaczenie będzie miała tamta sprawa?

Odnośnik do komentarza

Niestety, albo to zaakceptujesz, albo się rozejdźcie. Im szybciej podejmiesz decyzję, tym lepiej. Ja osobiście wolałabym tą drugą opcję, chociaż wiem, że zaraz mogą za to na mnie polecieć gromy na forum. Nie potrafiłabym zaufać komuś, kto w tym wieku miał tyle partnerów seksualnych i nawet nie zaczynałabym z kimś takim związku. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy dasz radę z tym funkcjonować, czy nie, bo jeśli masz się męczyć, to wiadomo, że to nei ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to że ją kocham i mi na niej zależy ale jak sobie wyobrażam że 3 innych leżało na niej to mam ochotę wyjść z siebie i stanąć obok. Odstrasza mnie to obrzydza i wszystko co najgorsze. Jak poznałem swoją dziewczyne to myślałem że to ja będe tym pierwszym ewentualnie drugim bo była po rocznym ponad związku a tu dopiero 4 boli mnie to bardzo.
Próbowałem się z tym pogodzic wmawiałem sobie że teraz jest już tylko moja i przeszłość się nie liczy i na jakis czas pomogło ale teraz to znowu wróciło i nie daje mi to żyć.

Powaznie zastanawiam się nad zerwaniem. Ale wiem też że mając 18 lat już raczej dziewicy nie spotkam dlatego boje się że rozstane się z moja dziewczyna a potem okaże się że będe spotykał już tylko takie które też mają po 3,4 partnerów albo i więcej.

Myslałem nawet żeby zebrać pieniądze na zabieg dla niej który polega na przywrócenia dziewictwa myśle że to by w jakiś sposób mi pomogło ale to jednak 3-4 tyś a wieku 18 lat takie pieniądze od tak są nie do zdobycia(po za tym gdybym wyskoczył z czymś takim do swojej dziewczyny uznała by mnie za idiote nie licząc tego że to nie jest taki banalny zabieg i około miesiąc by miała z głowy co jest nie możliwe).Bardzo chciałbym przestać się tym zadręczać i zacząć normalnie żyć.

Odnośnik do komentarza

~Tabakiera
Czy Twoja dziewczyna zataiła to przed Tobą? Czy okłamała Cię, nie powiedziała prawdy????

Powiedziała mi że miała 3 zanim zrobiliśmy to pierwszy raz.
Dwóch z nich było jej chłopakami i jeden był kolegą z którym to zrobiła poniewaz była załamana po rocznym związku gdy chłopak przestał się nią interesować...

Odnośnik do komentarza

Marek666

Powaznie zastanawiam się nad zerwaniem. Ale wiem też że mając 18 lat już raczej dziewicy nie spotkam dlatego boje się że rozstane się z moja dziewczyna a potem okaże się że będe spotykał już tylko takie które też mają po 3,4 partnerów albo i więcej.

Myslałem nawet żeby zebrać pieniądze na zabieg dla niej który polega na przywrócenia dziewictwa myśle że to by w jakiś sposób mi pomogło ale to jednak 3-4 tyś a wieku 18 lat takie pieniądze od tak są nie do zdobycia(po za tym gdybym wyskoczył z czymś takim do swojej dziewczyny uznała by mnie za idiote nie licząc tego że to nie jest taki banalny zabieg i około miesiąc by miała z głowy co jest nie możliwe).Bardzo chciałbym przestać się tym zadręczać i zacząć normalnie żyć.

Czyli będziesz z dziewczyną, z którą nie masz pewności czy chcesz być tylko dlatego, że możesz trafić i tak tak samo lub gorzej w przyszłości? to wydaje Ci się.. normalne? bo z pewnością takie nie jest.

a co do tego zabiegu, to czy Ty na łeb upadłeś? liczy się dla Ciebie tylko błona? i co, jakbyś już jej to zafundował, to nagle stałaby się dla Ciebie cudna i czysta? bez komentarza.

Odnośnik do komentarza

Marek666

Myslałem nawet żeby zebrać pieniądze na zabieg dla niej który polega na przywrócenia dziewictwa myśle że to by w jakiś sposób mi pomogło ale to jednak 3-4 tyś a wieku 18 lat takie pieniądze od tak są nie do zdobycia

Nie no MASAKRA... To jakiś kawałek skóry jest dla Ciebie ważniejszy od związku, miłości, i od tego, jakim kto jest, (czy był)człowiekiem???

Marek666
(po za tym gdybym wyskoczył z czymś takim do swojej dziewczyny uznała by mnie za idiote

Pewnie tak, i wcale by mnie to nie zdziwiło.

Mam jednak wrażenie, że sam nie bardzo widzisz, jaki sens ma to Twoje rozmyślanie. Tak naprawdę nie bardzo potrafisz wyjaśnić, dlaczego to, po co? Najwyraźniej są to jakieś irracjonalne myśli i odczucia. W dodatku, jak sam piszesz, to jest silniejsze od Ciebie. Nie kontrolujesz już tego. Próbowałeś o tym nie mysleć, ale to wraca, czy tego, chcesz, czy nie. Tak więc wszystko to razem wygląda na obsesję, niestety. A obsesję powinno się leczyć, jak każdą inną przypadłość. Dlatego radzę Ci, udaj się jak najszybciej do psychologa.

Odnośnik do komentarza
Gość Marcellla

Koles robisz z igły widły albo szukasz pretekstu zeby zerwac to nie komuna,że chodza same dziewice to tylko sex skoro ich nie kochala to sie nie liczy masz problem zostaniesz sam zalamany,a ona znajdzie sobie innego mam kolezanke dziewica taki z niej pasztet,że z nikim nie jest bo utkneła w czasach wałęsy sex to dopiero po slubie nie niszcz tego jesli ja kochasz,a zeby nie myslec poczytaj ksiazke zagraj na kompie lub ogladnij film.18 latek z takim podejsciem dziwne znam 14 latkow co juz ru****

Odnośnik do komentarza

~Marcellla
Koles robisz z igły widły albo szukasz pretekstu zeby zerwac to nie komuna,że chodza same dziewice to tylko sex skoro ich nie kochala to sie nie liczy masz problem zostaniesz sam zalamany,a ona znajdzie sobie innego mam kolezanke dziewica taki z niej pasztet,że z nikim nie jest bo utkneła w czasach wałęsy sex to dopiero po slubie nie niszcz tego jesli ja kochasz,a zeby nie myslec poczytaj ksiazke zagraj na kompie lub ogladnij film.18 latek z takim podejsciem dziwne znam 14 latkow co juz ruchaja pozdr.

Chciałbym mieć takie zabawne i ironiczne podejscie jak Ty :P

Odnośnik do komentarza
Gość Marcellla

Ciesze sie,że macie wesolo,ale ja tez już troche przeszłam i nauczyłam sie,żenajwazniejsze to pozytywne myslenie i nastawienie do świata niestety tak teraz jest,że 14 latka wygląda na 17 dają szpary gdzie popadnie nie szanują sie wogóle na kazdej dyskotece inny ,od kolezanki siostra przez ttai przelotny sex zarazila sie ma chora watrobe diete i zero alkocholu juz mój chłopak tez mi wypomnial kedys,ze z poprzenim sypiałam codziennie,a z nim nie chce tylko z tamtym czułam ogień sama sie na niego żucalam w krzakach i zaraz to robilismy ten zas jest tak powazny jak 80 letni dziadek nie mam wogole ochoty z nim to robic takze mlody widzisz ze inni maja tez problemy i do tego zjebiste poczucie humoru bo ja jestem zajebista i kazdy mnie lubi,a życie napewno mnie jeszcze czyms zaskoczy B-)

Odnośnik do komentarza

hahahaha można się pośmiać na tym forum :)

Moja dziewczyna z dwoma robiła to z miłości i z jednym z powodu że czuła się samotna porzucona itp po tym jak przestał się nią interesować jej chłopak z którym była ponad rok.

niby powody przynajmniej z tymi dwoma żelazne i niepodważalne ale i tak mam wątpliwości jak tam ktoś napisał że w wieku 17 lat jestem jej 4 to sporo . A dziewice chce mieć każdy wiadomo.

Dziękuje Marcella rozbawiłaś mnie bardzo :D
Akurat my problemu z niechęcią do seksu nie mamy jedyne co mnie irytowały to gdy moja dziewczyna mówiła ze tego nie chce bo nie lubi bo próbowała z byłym jakimś ale suszyłem jej strasznie głowe żeby przestała i już tak nie robi.

Odnośnik do komentarza
Gość Marcellla

Daj spokój zamulone dziewice to trzeba było narywać laske pod zakonem ja tam wole facetów doswiadczonych faceci bez doswiadczenia sa nie bardzo,a poza tym co to by bylo sprubowac sex tylko z jednym.I tak sie dziwie,ze ci mówi czy z milosci czy co ja pale głupa zawsze to ciebie kocham tamten sie nie liczył to była pomyłka i facet zadowolony zawsze działa,a ja reszte zachowuje dla siebie :-) pozdr:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...