Skocz do zawartości
Forum

Emocje wypisane na twarzy


Gość ameba_129

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ameba_129

Kto z Was ma tak, że wszystkie emocje ma na twarzy?Ja tak mam. Dosłownie, jak kogoś nie lubię to odrazu widać po mnie, jak jestem zła, smutna, radosna również. A moje oczy chyba mają języki i potrafią mówić. Wszystko mam w oczach i twarzy. Czy to normalne?Dlaczego tak mam?Potrafię kontrolować wszytsko-ręce, całe ciało, no ale twarzy nie umiem. Może psychotropy pomogą osiągnąć poker face?Nie chcę żeby wszyscy widzieli i wiedzieli co czuję...

Odnośnik do komentarza

Co Ty opowiadasz? Naprawdę chcesz sie faszerowac psychotropami z takiego powodu. Dziewczyno, szanuj swoje zdrowie... Myslę, że to zależy od osobowosci, jedni maja tak jak Ty, a drudzy inaczej. A może to nie jest tak, że wszyscy od razu widzą to, co czujesz? Wiesz, ludzie w to chyba zazwyczaj nie wnikają, chyba nie gapią się co chwila na każdego, żeby sprawdzić, co dokładnie czuje?...

Odnośnik do komentarza
Gość ameba_129

No własnie często słyszę, że po twarzy widzą co mysle i czuję i że wcale dużo nie muszę mówić. Bardzo często ktoś mi mówi, że poprzez tą swoją twarz i oczy, sprawiam wrażenie zagubionego bezbronnego dziecka i, że najchętniej to by mnie przytulali, wyręczali itp., itd. I to niezależnie od płci. I dlatego chcę mieć twarz bez emocji.

Odnośnik do komentarza

~ameba_129
No własnie często słyszę, że po twarzy widzą co mysle i czuję i że wcale dużo nie muszę mówić. Bardzo często ktoś mi mówi, że poprzez tą swoją twarz i oczy, sprawiam wrażenie zagubionego bezbronnego dziecka i, że najchętniej to by mnie przytulali, wyręczali itp., itd. I to niezależnie od płci. I dlatego chcę mieć twarz bez emocji.

Mam podobnie:) Znajomi isę śmieją że potrafię zabić wzrokiem i że mam bardzo bogatą mimikę twarzy, nad którą nie zawsze umiem zapanować. Ale ja to biorę za zaletę, czasem nie muszę mówić jak bardzo kogoś nie lubię - spojrzę i on wie że jest u mnie stracony :P

Odnośnik do komentarza
Gość ameba_201

No, ale jak ide na rozmowe kwalifikacyjną(mam 21 lat) i się boję, stresuję to nie bardzo chcę aby przyszły pracodawca to widział. A ciężko odwrócić twarz wówczas...No niby tak, to jest jakaś zaleta, ale czasy są takie, że trzeba grać i udawać. A ja niestety tego nie umiem...tzn. moja twarz i oczy nie potrafią...Daj mi Kasia swoją poker face.;)))

Odnośnik do komentarza
Gość dojrzała

żyję już 40 lat i do dzisiaj nie umiem się ukryć, z mojej twarzy czyta się jak z książki, emocje, przygnębienie, wszystko jednym słowem. Nie oszukuję ,bo nie mam podstaw, żyję według swoich reguł, ludzie mnie cenią, mam mało przyjaciół ,za to bardzo oddanych, nie bój się swoich uczuć, nie warto próbować to zmieniać, jesteś jaka jesteś i za to Cię będą szanować, a pracę znajdziesz, jeżeli nerwy cię nie motywują do działania , to znaczy nie nie czujesz się pewnie i tak naprawdę nie chcesz tej pracy, bo kiedy bardzo czegoś chcesz zobaczysz Twoja twarz Ci dopomoże, reguła - musisz czegoś bardzo chcieć i być pewna, że właśnie tego chcesz a to osiągniesz,Pokochaj siebie jaką jesteś i to zaakceptuj, a zobaczysz wszystko się ułoży. Trzymam kciuki i nie poddawaj się.

Odnośnik do komentarza

Ameba, juz ci oddaje :P
Nie no serio laski, nie macie się co przejmować rozmowa kwalifikacyjna. Ja na swoja jak szlam w wieku 22 lat czyli 5 lat temu to na luzie, uda się to się uda, nie to szukam dalej. Poszłam na wyjeb*e ze tak napisze i szef działu powiedział żebym nie udawała . Tyle ze serio nie udawalam, zero stresu. Powiedział ze on by przyjol mnie do pracy tak czy tak. Wiec spoko. Powodzenia. Poradzisz sobie:)

Odnośnik do komentarza

A potem na kawie po pracy powiedział mi w sekrecie , ze wcale nie bylo widać ze się przejmuje czy nie. Poker face. A tak mówił żebym się przyznała, bo jak stwierdził chciał się zabawić w sherlocka;) rozbrajający typek.
Kiedyś też miałam sytuacje gdy moja naj babcia umarła, i ja byłam w domku wiadomo ukochana babulka odeszła.. To znajomi proponowali mi wyjścia do klubie i na inne imprezki bo nawet się nie skapneli ze mam dołek. Sami mówili ze wyglądałam zupełnie jak zwykle.

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
Kinga, jesteś jebnieta. Na jakiego wala mnie obrażasz? Masz satysfakcje?
A za błędy jakie popełniasz to wg mnie jesteś hipokrytka. Chyba ze to specjalnie, ale jakoś słabo wychodzi.

Kaska, masz rację, ale na co Ci to? Warto się z kimś takim użerać? Po jakiego grzyba? Nie odpisuj jej, i tyle!

Odnośnik do komentarza
Gość kinga125

Kaśka098716191918
Kinga, jesteś jebnieta. Na jakiego wala mnie obrażasz? Masz satysfakcje?
A za błędy jakie popełniasz to wg mnie jesteś hipokrytka. Chyba ze to specjalnie, ale jakoś słabo wychodzi.

obrażam ?? gdzie ???
to że masz luki i z lenistwa nie używasz słownika, to nie moja wina
Gdybyś się nie popisywała , to bym może az tak nie reagowała ;)
Hihihi, nie ośmieszaj się, co znaczy przedostanie zdanie ? Sensu nie ma za grosz...
Ócz się Ócz, bo nałóka to potengi klócz !

Odnośnik do komentarza
Gość kinga125

Kaśka098716191918
Kinga, jesteś jebnieta.

obraziłas mnie ty !
nie ma za grosz wychowania, jesteś chamska, niewychowana, cwaniara z ulicy ;)
bez odbioru
franca, ty tez nie gadaj do mnie, bo... nie jesteś mądrzejsza niż twoja kolezanka

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
~kinga125
Kaśka098716191918

óffff... bardzo pSZepraszam za Fszystko :)

Hahahahahahaha. Koń by się uśmiał Kingo ;)))
Dobra, a bardziej żałosnym nie dało rady być?

Oj, Kaśka, Kaśka... I znowu dajesz rozrywkę komus, kto nie ma nic ciekawszego, niż pyskówki, do roboty... Ech...

Odnośnik do komentarza

wiele ludzi na świecie ma tak jak Ty. Nie martw się nie jesteś sama. no ja tak nie mam akurat i współczuję Ci. Na to nie zadziałają żadne leki syropy ani nic z tych rzeczy. Taka się urodziłaś taką cię Bóg stworzył nie wiem czy da się coś na to poradzić ... wątpię, ale najlepiej było by żebyś to zaakceptowała , wiem że to trudne i że taka wada w życiu jak emocje pokazywane na twarzy to nie wesoła sprawa jednak nie da się tego kontrolować ani pozbyć. Mimika twarzy fakt jest ważna ale pamiętaj że "poker face" to tylko mają ludzie obojętni na uczucia i życie. Naucz się jakoś maskować tę mimikę twarzy zamiast smutku pokazuj nie wiem nie zadowolenie czy coś w tym stylu. Kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą więc może mów sobie w duchu że masz pokerową twarz i tak będzię... A może to, że pokazuje ci sie wszystko na twarzy to tylko twoje zdanie? może to sb wmówiłaś ? może tak nie jest albo inni ludzie nie widzą tego? jejku sama nie wiem.... staram się Ci jakoś pomóc ,pocieszyć ale no jestem bezradna. 3mam kciuki żebyś sobie z tym poradziła. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...