Skocz do zawartości
Forum

Opuchlizna po ugryzieniach komarów


Gość mys

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz sie zaopatrzyc w preparaty ktore pomoga odstraszyc rozne insekty. Tego jest cale mnostwo. Aby nie doszlo do opuchniec dzialaj juz od razu. A pewnie dodatkowo masz slodka krew i je ciagnie tym bardziej:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Sha Sha

to fakt ja też tak mam, cała w bąblach jakby wyczuwały mnie z kilometra. Moim zdaniem powinnaś zaopatrzyć się w coś na ugryzienia, np fenistil żel albo coś podobnego. Ja używałam fenistilu i był bardzo dobry, przyspieszał gojenie i nie swędziało po nim w ogóle.
Z domowych sposóbw na komary słyszałam o olejku waniliowym podobno go nie lubią

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by łykając jakiekolwiek suplementy odstraszała Pani owady. Jedynym sposobem jest stosowanie repelentów, najlepiej zawierających DEET - są one bowiem najbardziej skuteczne. Oczywiście wskazane jest także właściwe dobieranie odzieży - tak by zakrywała ciało. Jeśli pomimo stosowania powyższych działań, dojdzie do pogryzień, istnieje wiele preparatów, które działają przeciwświądowo, przeciwobrzękowo i miejscowo znieczulająco (np. Fenistil żel).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...