Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z powodu braku zgody na seks


Gość jaaaa12334

Rekomendowane odpowiedzi

Powinnaś go zostawić... Co z tego, że byłaś z nim 3 lata.. Co z tego, że go kochasz. Z jednej strony cham i prostak, bo to sczyt chamstwa odchodzić od kogoś z takiego powodu. Ale z drugiej strony faceta rozumiem. Bo mężczyzna ma swoje potrzeby.... Ale moim zdaniem idiota z niego. Jakby kochał czekał by aż będziesz gotowa i wytrzymałby jeszcze dłużej. Olej go .....

Odnośnik do komentarza

~jaaaa12334
czyli mam juz dac spokoj z tym tak?

Tak. Przynajmniej ja bym Ci tak radziła.

~jaaaa12334
nawet jakbym mu dała seks to by mnie zostawił ta?

Raczej: nawet, jak gdybys dała mu seks, to nie zaczęłoby mu na Tobie zależeć. A o to właśnie chodzi, żeby zależało, prawda? Bo jaki jest sens byc z kimś, komu na Tobie nie zależy?

Odnośnik do komentarza

Sytuacja faktycznie trudna i niemiła, ale... interesuje mnie inny aspekt tej sytuacji. Piszesz, że to związek z 3-letnim stażem. Zastanawia mnie i dla pełnego obrazu (oczywiście - na tyle, na ile jest to możliwe na forum internetowym...) chciałabym się też dowiedzieć, czy przez cały ten czas nie miałaś ochoty na seks ze swoim chłopakiem oraz to w jakim jesteś wieku i czy miałaś już jakieś doświadczenia seksualne, czy byłby to Twój pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Gość jaaaa12334

mało się widywaliśmy przez odległość i własnie mialam wątpliwości czy mnie w ogole kocha bo nieraz przedmiotowo mówił nawet o kobietach 'one to tylko do garów i do łóżka' itp. oczywiście że miałam ochote ale potem dochodziło do mnie że co jeśli on chce tylko wykorzystać i się hamowałam. Był oral raz tylko i nawet po tym powiedział że już nie chce tego chce seks normalny a jak spytałam co było nie tak powiedział 'było dobrze' i tyle ale skoro by mu sie to podobalo to by chciał wiecej. Wiek to 20 lat. niedawno mi napisał że jesteśmy koleżeństwem czy tego chcę czy nie i pisze do mnie jak mu się nudzi a jak nie to mnie olewa...

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

według mnie po tym co mowisz widac jaki to typ faceta ;) raczej mysli tylko o sobie i nie liczy sie z uczuciami drugiej osoby ;) ja na twoim miejscu bym sie całkiem od niego odciał wtedy pokazesz mu ze zasługujesz na kogos lepszego i nie potrzeba ci takich ludzi jak on :)

Odnośnik do komentarza
Gość jaaaa12334

co to kontaktow cielesnych: pisaliśmy ze sobą na gg rok, po roku było spotkanie, a już po tygodniu na rtym spotkaniu chciał mnie macać i dobierał mi sie do cycków. odmawiałam to ten mnie nazywał 'dziwak' 'cnotka' itp. potem uległam i miał to. na następnym spotkaniu które było (niestety) poł roku póxniej już chciał się dobierac do majtek i ciagle mu zabraniałam. w sumie dopiero od przedostatniego spotkania pozwoliłam, ale on oczywiście chciał ciągle seksu normalnego. powiedziałam że ja chcę jak już to pierw oral, był i powiedział to co napisałam że nie chce już tego chce normalnego seksu. kocham go ale chyba on juz sie nie zmieni prawda? zrobiłam błąd że nie było seksu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...