Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

franca][quoteKaśka098716191918
Wiem. Ogarnę choć 1/4 mojego charakterku i może będzie dobrze. On musi to pojąć.

Heh! Chociaż 1/4...Dobre i to:D Powodzenia:)

Kaśka098716191918
Dziewczyna mnie atakuje i wgl pisze mega pierdoły.

Ale to tym bardziej świadczy o tym, że nie ma sensu, żebyś jej odpowiadała.:)[/quote

Nie dziękuję:)
Tera to Ona mi nie odpowiada. Za to druga kolorowa mnie atakuję. Bzdety. Aj, jak miło się pośmiać na koniec dnia.

Odnośnik do komentarza
Gość ewaewaewa

Jezuuuuu.
Jaka patology;>
Mąż który zdradza,wyzywa,bije pierwszych lepszych ludzi na ulicy, imprezuje cały czas,\
Żona która skacze z 'kwiatka na kwiatek' (choć podobnie jak mąż), nie stara się zajmować dziecięm, imprezuje, jest wulgarna (jak mąż)
a i ładnie do SIEBIE pasujecie;> poważnie mówię c;

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
Wiem, wiem. Taki jakoś mam charakter. Lubię się droczyc.

No, ale można czasem panowac nad nim, no nie? Sama cos o tym wspominałas, no, przynajmniej z tą 1/4...;)))

Kaśka, nie dawaj sobie wciskać, że Ty i Twój mężulek macie ten sam bagaż win! Już tak bardzo się nie płaszcz przed ludźmi, ktorzy uparcie próbuja zafałszować rzeczywistośc. Bez przesady, to absurd jakiś jest. On zawinił duuuzo więcej, własciwie prawie bez Twojego udziału od dawna rozpieprzał Twoje małżeństwo. Fakty mówią same za siebie, ale jak ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, i powtarzane nawet po 10 razy najrozsądniejsze argumenty nie docieraja, to co zrobisz? Szkoda czasu z TĘPOTĄ dyskutować, i nieraz to juz było widać. Jak nastepnym razem ktoś Ci będzie chciał wcisnąć kit na temat "prawdziwego" podziału win, to olej frajera, i tyle.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś był tu ktoś mądry na swój sposób i wmawiał mi ze rozwód TO TYLKO MOJA WINA! Nie ogarniam takowych ludzi.
Ta, pamietam moje 1/4 charakterku:P
Ogółem wiele ludzi wmawiają mi ze to moja wina : rodzice, niektórzy znajomi, tutaj ludzie. Ja swoje wiem i sorry ale ja z średniowiecza nie jestem i report sobie wmówić nie dam:)
Nie mogę się doczekać jutra z Nim<3 Będzie kozacko. A wgl juz widzę uśmiech młodego jak mnie zobaczy;) cudo.

Odnośnik do komentarza

No, ale takich, co zrównują Ciebie z nim, tez ciężko ogarnąc. Grrr... Naprawdę, jak ktoś jest ewidentnie niesprawiedliwy, to mocno wkurzające to jest...>:/
Ale ciężko Ci musi być, gdy znajomi, a nawet RODZICE, obwiniają Ciebie za rozpad tego związku. Jejku... Zwłaszcza Ci ostatni mogliby choc trochę o Tobie pomysleć...

Kaśka098716191918
Nie mogę się doczekać jutra z Nim<3 Będzie kozacko. A wgl juz widzę uśmiech młodego jak mnie zobaczy;) cudo.
<br />
Ooooo... Jak fajnie, wreszcie razem we trójkę będziecie...:)))))

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
z rodzicami nie gadam od ponad tygodnia. Nie moja wina ze niw Unia lub nie chca mnie wspierać! Z reszta jak juz u nich jestem to moja wizyta kończy się wielka kłótnia miedzy mną a mama. Ona płacze, a ja twardo na to patrzę. Brr.

:((( Niestety, tak to czasem bywa nawet z najbliższą rodziną... Tu na forum też to często widać... Nieraz takie jazdy odchodzą, że szok po prostu...

Kaśka098716191918
Fakt, mam obawy reakcji Michaela ale mam nadzieje ze będzie spoko. Musi być zajebiscie przecież! ;))

No... Oby wszystko z tym było ok...:)

Odnośnik do komentarza
Gość poziomeczka3409

Nie no dziewczyno zacznij w końcu myśleć! Z czego dziecko ma się cieszyć? Z tego ze będzie spędzać czas z obcym facetem dla niego a nowym chłopakiem mamusi?
Nie uważasz ze trochę za szybko?
Poza tym druga sprawa to twe podejście do nowego związku jest płytkie straszne. Zrozum ze wygląda to tak jakbys leciała tylko na kase bo on jest managarem i świetnie zarabia. I trzecia sprawa to twoje nkce w klubach. Dla mnie? Jak na matkę trochę za dużo, nie uważasz? Pamiętaj ze jako mama będziesz musiała wspierać dziecko i mu poświęcać najwięcej czasu i uwagi.
Przykro mi z powodu twoich rodziców i ich pretensji. Ja się też zgodzę z wami pod względem rozpadu małżeństwa, to przez jego zdrady, agresje slowalna i fizyczna,..

Odnośnik do komentarza

Poziomeczka... To, że on jest managerem i dobrze zarabia, nie oznacza jeszcze chyba, ze jak ktos z nim jest, to ze względu na kasę. I Kaśka zna go juz 10 miesięcy, więc nie wiem, czy to, że teraz są razem, to tak szybko... Moim zdaniem, przede wszystkim powinna się upewnić co do swoich uczuc wzgledem niego, bo wydaje mi się, że ostatnio pisała tak, jakby nie była ich do końca pewna. A swoją drogą, dlaczego dziecko miałoby być źle do niego nastawione?

~poziomeczka3409

Przykro mi z powodu twoich rodziców i ich pretensji. Ja się też zgodzę z wami pod względem rozpadu małżeństwa, to przez jego zdrady, agresje slowna i fizyczna,..

W pełni popieram...:(((

Odnośnik do komentarza

Franca, jak zwykle ma racje:)
Poziomeczka, to ze mój chłopak zarabia ile zarabia, ma duży dom za miastem i samochód nie znaczy ze jestem z Nim tylko dla kasy. Ja też po studiach, z dobra robota i na brak kasy nie narzekam.
Mam nadzieje ze na dzisiejszym spotkaniu moje wątpliwości co do uczucia zostaną rozwiane.
On jest taki kochany. Przy Nim wprost odżywiam. Kozackie uczucie.
Jakoś nie mogę spać, przekimalam się 3 godzinki i pobudka sama z siebie w weekend. Rozumiecie? No nic, czekam tera na telefon od teściowej i zawijam.
Póki co ogarne mieszkanie, bo pewnie tesciowa się WPROSI na herbatkę, omfg;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Tobie ale mi ZAWSZE towarzyszy WIELKA PRZYJEMNOSC I ZASZCZYT gościć u siebie tesciowa;) ;)
Ostatnio na święta Bożego Narodzenia byłam z mężem i dzieckiem u Niej na wigilii. Koszmar! A to ze zle ciasto upieklam, a to ze nie pomogłam jej w przygotowywaniu kolacji i takie tam. Skończyło się ze wyszłam po 19 z jej domu i pojechałam do rodziców. A maz zamiast wyjść ze mnąa to On śmiałl się z bratem z jakiś kawałów czu czegoś i nawet nie kiwnol palcem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...