Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

franca
~zyczliwaznajomakaski
Ja panne Katarzynę widziałam niejednokrotnie w klubach.
Nawet ma na fb więcej fot z imprez ze znajomymi niż z dzieckiem,rodzina.
Smutne. Jak się rozpadnie wasze małżeństwo (co jest bardzo realne) to bd kibicować mężowi i Sandrze bo to twoja wina!
Ja ciebie też pozdrawiam:) :/

Kogo obchodzą te Twoje bezsensowne wpisy? Równie dobrze można by powiedzieć, że to była TWOJA wina. Taki sam byłby sens wypowiedzi, czyli żaden. :D I nieudawaj tutaj życzliwości swoimi "pozdrowieniami" i nickiem, bo wiadomo, że nie jesteś jej życzliwa. Aż się rzygać chce, jak się widzi taki fałsz. Weź się lepiej zajmij swoją rodziną, jak już wcześniej pisałam.

PS. Jesteś kompletnie nie na bieżąco, bo ich małżeństwo JUŻ się rozpadło. Zajmij się lepiej swoimi sprawami, bo za nimi też przestaniesz nadążać.

Haha, z tym nienadorzaniem za własnymi sprawami to Ci się udało:)
Zgadzam się że są to bzdurne wpisy bo dla Twojej info, Kamila fot z rodzina mam duzo tylko sa w albumie "family". Looknij, potem pisz.
Ok, Zuzu jest w przedszkolu, synek u dziadków a ja sie skupiam nad projektem.grr.
Miałam dziś rodzicielska-pogadanke nt. mojego zachowania tzn. "jak opiekuje sie dzieckiem" i draze temat mojego rozwodu. Mama dala corce wieeeelkiego kicka.
Slyszalam nie raz.

Odnośnik do komentarza

Franco, Ty mnie nerwowo wykończysz !!!
;))))

~kobieta nowoczesna • 19 godzin temu

Zyczliwa znajomo, idź błagam się ogarnąć bo jak się czyta to zastanawiam się jak tacy ludzie miga nazywać się znajomymi!? Falszywa z cb s..

Gdzie powyżej, napisała określenie :"zyczliwa znajoma" ? Gdyby napisała, to bym przemilczała, bo wiedziałabym,że odnosiła się do nick'u.
Odniosłam się stricte do określenia, które zostało ładnie odciśnięte w betonie ;)
Określenie "znajoma" mnie wcale nie zdziwiło, więc zapytałam "nowoczesnej", etc.

Franco, nie męcz mnie już. Jestem umęczonym ludziem, więc oszczędź mych nerwów ;)) I czytaj, do jasnej Adeli, ze zrozumieniem ;))

Odnośnik do komentarza
Gość zyczliwa kamila

Wogule sty ze to pisze jako twoja znajoma ale taka prawda Kate.
Nigdy nie lubilas siedzieć na dupie na chacie ani opiekować się Michałem. Zawsze bylo coś lepsego do roboty. A to zakupy (kasa męża wydawana) i klub,koncert,wyjazdy, siłownia..
Nie dziwie się tej sytuacji.. Ale wspolczuje. Mam nadzieje ze wyciągniesz wnioski. Wejdź na czat fb to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Gość zyczliwa kamila

Bo nikt ze znajomych nie widza problemu w Jej zachowaniu.
Ale ja jej mówiłam,ale ona najmadrzejsza jak zwykle. Próbuje pod kazda postacią na nią wpłynąć, tyle. I nie oceniaj jak nie wiesz Agata.!

Odnośnik do komentarza
Gość prima delvia

Jeśli to co Kamila pisze ust prawda (chyba tak, bo Kaska pisała ze ja zna w 'realu') to JEST TOTALNIE PUSTA LALUNIA DLA KTOREJ KASA MEZA JEST NAJWAZNIEJSZA I IMPREZKI. Priorytety jak u nastolatki. Sledze watek regularnie i tylu ciekawych rzeczy się dowiedziałam, ehehehe;)

Odnośnik do komentarza

~zyczliwa kamila
Bo nikt ze znajomych nie widza problemu w Jej zachowaniu.

Popatrz może na siebie, zamiast na tych znajomych. Ty najwyraźniej nie widzisz żadnego problemu w zachowaniu jej męża w przeszłości. Przy takim podejściu to dopiero ręce opadają. Przypomniał mi się jeden rozdział w pewnej bardzo starej, mądrej książce. Ten, o drzazdze w oku u jednego człowieka, i belce u drugiego. Ciekawe, czemu rozdział ten nosi tytuł: "Hipokryzja"..
Bardzo dobrze, że Kaśka Ciebie nie słucha. Jeszcze by dała w siebie jakąś ciemnotę wcisnąć. Na przykład to, że jej małżeństwo rozpadło sie z jej winy! Masakra jakaś...

Odnośnik do komentarza

Kamila, wkurwiasz mnie ze tak ci prosto z mostu powiem!
Skąd wież ze kasa na moje zakupy była Jego? W portfelu mi grzebiesz czy jak? Laska z Toba fajnie się pije przy barze, ewentualnie gada o pierdołach lekko wstawione.. Ogarnij! :):) sory ze ci TU PISZE ale na fb nie wlaziz.
Franca, Ty jak zwykle mądrze piszesz, tylko prawda.
Godzinę temu maz wyslal smsa ze zabiera syna jutro na basen po pracy. Zgodziłam się, no bo czemu nie?
Manuela, rozwód tego jeszcze nie wiem, adwokat jestemy na rozmowie wstępnej. Ale z buta wiem ze rozwód do łatwych nie będzie należał, zmiana terminów
On się normalnie z młodym widzi, no problem;)
Pod drzwiami dziś znalazłam kartkę z napisem wielkim "SZMATA". Zastanawiam co z tym zrobić. Nie wiem kto to. Miejsca SB znaleźć nie moge, juz po północy a ja spać nie moge.

Odnośnik do komentarza
Gość prima delvia

Nieważne jakich.
Ty masz przesrane w życiu dziewczynooo
Porozmawiaj z mężem, skoro on w policji to coś pomoże.
Bo zeby to oto marne szanse w końcu ma nowa i podejrzewam ze nie cche mu sie bawić teraz z Toba w gowniarskie przezywanie.. Nie przejmuj się, jakiemuś poje..nemu kolesiowi się nudzi..
Nie chciałam cię obrażać ta lalunia ale poprostu wyciągam wnioski z opisu twojej osoby.

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918

Pod drzwiami dziś znalazłam kartkę z napisem wielkim "SZMATA". Zastanawiam co z tym zrobić. Nie wiem kto to. Miejsca SB znaleźć nie moge, juz po północy a ja spać nie moge.

O cholera... Kto to mógł zrobić? Ale może to było takie jednorazowe? Jeśli jednak będzie się to powtarzać, to chyba lepiej będzie coś takiego zgłosić, no nie?

Odnośnik do komentarza

bialarozyczka

Franca no ładnie piszesz ;)

Dzięki:) Mi się też Twoje posty podobają, a zwłaszcza ten w wątku: "Czy zdrada jest nieodłącznym elementem związku". Bardzo fajny, i daje do myślenia.

Faktycznie, kartka może być od którejś z tych osób. Jeśli chodzi o mnie, to pomyślałam tylko o tej przyjaciółce... Bo w sumie do niej pasuje motyw zemsty... A ta druga... Fakt, nie lubią się z Kaśką, ale jaki by miała w tym interes?

Odnośnik do komentarza

Przyziemna na która jutro do szkoły masz? :/
Jej, róża moja. szmal czasu cię tu nie było.
Haha paru kosmitów się znalazło i wyszło ze jestem wyrodna matka, która nic nie robi tylko lata po klubach i wydaje kase męża. Cały rozwód jest TYLKO moja winą itp. To wyp. Odludka.
Hmm, muszę ogarnąć przyjaciółkę. Może to rzeczewiscie Ona.. Trudno mi tera stwierdzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...