Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mnie nie obrażać, ja nikogo nie obraziłam, powiedziałam tylko co myśle, mam do tego prawo. Nie macie za grosz kultury wtykając się w moje osobiste sprawy, bo mowa tutaj o Kaśce a nie o mnie, o mnie możecie sobie pisać w moim poście, kobiety nowoczesne i te inne które chcą się podlizać Kasi bo pewnie w rzeczwistości nie mają koleżanek i chcą się spełnić chociaż w internecie

Odnośnik do komentarza

odludek

Proszę mnie nie obrażać, ja nikogo nie obraziłam, powiedziałam tylko co myśle, mam do tego prawo. Nie macie za grosz kultury wtykając się w moje osobiste sprawy, bo mowa tutaj o Kaśce a nie o mnie, o mnie możecie sobie pisać w moim poście, kobiety nowoczesne i te inne które chcą się podlizać Kasi bo pewnie w rzeczwistości nie mają koleżanek i chcą się spełnić chociaż w internecie

Wyluzuj kucyki na pokładzie :D
Podlizać Kasi ? buahahahahahahaha dobre i to że nie mają koleżanek też niezłe :P

Odnośnik do komentarza
Gość zielona mila

Po waszym zachowaniu najlepiej widać jak się szanujecie i kochacie nawzajem Kasiu..
No bo skoro naprawdę go kochasz, to czemu szukasz innego?
nie zapominaj że formalnie jesteś małżonką. A poza tym, skoro On Ciebie kocha/kochał to czemu już teraz ma nową??
Dziwnyyyy układ!

Odnośnik do komentarza

~zielona mila
Po waszym zachowaniu najlepiej widać jak się szanujecie i kochacie nawzajem Kasiu..
No bo skoro naprawdę go kochasz, to czemu szukasz innego?
nie zapominaj że formalnie jesteś małżonką. A poza tym, skoro

O czym Ty mówisz w ogóle?? Przeciez oni juz dawno nie są razem. Po jaką cholerę mówisz o formalnym stanie rzeczy? Jesli ludzie nie są ze sobą, to kogo obchodzi jakis nic nie znaczący w tym momencie papierek? No, chyba tylko tych, którym sie bardzo nudzi. A jak widac, nie brakuje takich na tym forum...;)))

Odnośnik do komentarza

Zielona, ej przeczytaj ze zrozumieniem? Juz nie jestem z Nim grubo ponad 3 tygodnie.. Utzrymujemy kontakty bo rozwód, dziecko, (jeszcze) wspólne mieszkanie.
Właściwie to nie kumam po co wspominać o papierku? Tak jak Franca napisała, to NIC TERA nie znaczy!
Mąż rozstał się z "nową".. Nawet powodu nie podał, mam wrażenie, że on już ŻADNEJ nie kocha? Zmienia laski jak rękawiczki. Dalej się nie wyjaśniło z ta kartkąpod drzwiami, cisza..
Roza, hah kosmitka:D
W weekend jadę do Poznania, dziecko jedzie na tydzień nad morze z teściową. Ah, zaraz polecą hejty, nie Odludek? ;)

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918

mam wrażenie, że on już ŻADNEJ nie kocha? Zmienia laski jak rękawiczki.

Kaśka... Właśnie chodzi o to, że też mam TAKIE WRAŻENIE... Tyle, że ja mam je od ponad miesiąca. Zresztą, chyba zauważyłaś, no nie? ;)
Wkurzało mnie strasznie, że mimo, że tyle złego narobił, to właściwie nikt nigdy go jakoś bardzo nie skrytykował. Zawsze sie jakiś inny powód do krytyki znalazł, jakiś "większy" problem...Dopiero ludzie sie obudzili, jak Cie pobił. Grrrr, niesprawiedliwość... No, tylko Austeria WCZEŚNIEJ napisała, że ona by z takim mężem nie wytrzymała. Przyznam, że bardzo spodobał mi się ten komentarz...:DD W każdym razie, Kasiu, na pewno nie masz co żałować, że Twoje małżeństwo już się skończyło. :)

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
Widać, musiała stać się komuś krzywda fizyczna, abym to zauważyła. Padło na mnie.

Kurczę... To chyba najbardziej trafny komentarz tutaj. Podziwiam Cie za to, że masz odwagę tak trzeźwo i bez ogródek oceniać coś, w co do niedawna byłas bardzo zaangażowana, i co nieraz było bardzo bolesne dla Ciebie.

Kaśka098716191918
Nie żałuję, to i tak nie miało sensu..

No i dobrze. Bardzo rozsądnie.:)

Kaśka098716191918
Najgorsze, że Ona naprawdę chciała z Nim coś na poważnie. Kuurde.

No faktycznie, szkoda dziewczyny... Też jej współczuję...:(((

Co do hejtów, to moim zdaniem masz rację, Kaśka. To nieprawda, że odludek napisała TYLKO, ze nie jesteś święta. Napisała przecież, że jesteś wyrodną matką, no nie? I że pewnie sobie zasłuzyłaś na wyzwiska ze strony męża. I duuuużo innych rzeczy. Więc określenie "hejtowanie" według mnie pasuje, i to bardzo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...