Skocz do zawartości
Forum

Nadwrażliwe sutki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
podczas pieszczot piersi, strasznie nie lubię kiedy partner ssie, czy nawet dotyka moich sutków. Kompletnie nie sprawia mi to przyjemności, a wręcz mnie to drażni. Ja sama jak ich dotykam to jest to dla mnie okropne! czy to normalne? wiek dojrzewania mam juz za sobą, dlatego dziwi mnie mój problem. Nie mam dzieci, ale nie wyobrażam sobie też karmienia piersią, to najgorsze, chyba bym umarła z bólu!

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze, że moje sutki rzadko sterczą (tylko jak jest mi bardzo zimno, np gdy jestem podniecona to nie reagują), nie wiem, czy to może mieć coś wspólnego. Czasem zdarza się też, że zesztywnieje mi tylko jeden (czasem prawy, czasem lewy).

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli miała Pani ostatnio wykonywane USG a jego wynik jest prawidłowy, nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Przyczyną nadmiernej wrażliwości skóry sutków najprawdopodobniej jest osobnicza nadwrażliwość. Ponieważ jedną z przyczyn może być jednak także ciąża, sugeruję wykonać test ciążowy - oczywiście jeśli prawdopodobieństwo ciąży w ogóle istnieje.

Odnośnik do komentarza

Witam jestem 3 dni po spodziewanej miesiaczce dodam ze współzylismy z męzem w dniach płodnych i jeden dzien przed owulacja. Staramy sie o dziecko . Zrobiłam test ciazowy wyszedł chyba pozytywny choc kreska T wyszła blado rózowa ale czytałam ze to tez pozytywny wynik testu tylko jest oznaka wczesnej ciązy .Zrobie jeszce w piatek kolejny test .Ale pisze z powodu bo juz od jakichs 3 czy 4 dni czuje bole w dole brzucha mam wrazliwe sutki czestomocz , dodam ze po załatwieniu sie mam ból chwilowy????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...