Skocz do zawartości
Forum

Krwawa ślubna sejsa zdjęciowa


Gość Pikollo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Mam pewien problem. Mój narzeczony namawia mnie na krawą sesję zdjęciową. Nie wiem czy widziałyscie takie zdjęcia np panna młóda leży w zakrwawionej sukience a pan młody nad nią z siekierą albo kałasznikowem, albo Panna młoda z dużym, ociekającym krwią nożem a na stole na tacy głowa Pana Mlódego.
Ja bym nie chciała takiej sesji bo to ma byc pamiątka na lata, wolałabym jakąś w parku albo w innym pięknym miejscu. Ale on twierdzi, ze nie lubi pozowanych, sztywnych zdjęć i woli coś zabawnego.
Co wy na ten temat sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim to ma być sesja zdjęciowa, która Wam obojgu będzie się podobała. Nie pozwalaj na coś, do czego nie jesteś przekonana, to przecież pamiątka na całe życie. Twój narzeczony ma mylne pojęcie na temat fotografów- teraz już mało jest takich, którzy na siłę ustawiają parę przy drzewku. Możecie wybrać coś zabawnego, co każdemu z Was będzie się podobało-przecież nie tylko zabawa w morderstwa może być zabawna (i zależy też dla kogo to ma być śmieszne, bo jak widać nie dla Ciebie). Wystarczy, że wybierzecie dobrego fotografa z pomysłem, a on już sam Wam wymyśli wspaniałą, jeśli będziecie chcieli to zabawną scenkę i zadba o to, abyście nie czuli się sztucznie. Z pewnością też nie będziecie musieli na siłę pozować. Możecie też zrobić połowę sesji romantycznej, takiej jaką Ty chcesz, a połowę taką jaką będzie chciał on, nie trzeba do tego wynajmować przecież dwóch fotografów. Zastanawia mnie to, czy Twój narzeczony nie chce na Tobie wymusić po prostu swojego pomysłu.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Przede mną też ślubna sesja zdjęciowa w tym roku ale nie wyobrażam sobie żebym miała sobie robić zdjęcia z mężem z atrybutami w postaci zakrwawionych noży itp.
Oczywiście jeśli Wam obojgu by to pasowało to nie ma problemu. W końcu to Wasza sesja i możecie mieć na nią własny, nietypowy pomysł. Jeśli jednak ty masz przed tym opory to wyraźnie powiedz o tym mężowi. Powinien zrozumieć, że to w końcu pamiątka na całe życie.
Życzę powodzenia!
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Pomysł orygilnalny ale nie dla wszystkich.... Bo żeby taka sesja wyszła to musicie oboje złapać klimat. Może lepszy będzie termat Bonnie and Clyde, napad na bank, albo coś w tą stronę, skoro Twój luby lubi takie klimaty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...