Skocz do zawartości
Forum

Czarna suknia ślubna


Gość Daria to ja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nitka30233

Dla mnie ta suknia jest poprostu sliczna. Pomimo tego nie zdecydowalabym sie na nia ze wzgledu na moja rodzine która by mnie nosila na jezorach do konca moich dni. Fason ok musialabym sie jednak zdecydowac na inny kolor.
Wiem, wiem jak to brzmi ale to prawda.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to kwestia stereotypów. Teraz do ślubu zaczynają iść pokolenia, które nie chcą mieć takiego wesela jak ich rodzice lub chcą po prostu mieć ślub taki jaki sobie wymarzyli. Dla mnie nawet spoko, tylko w jaki garnitur ma się ubrać wtedy pan młody ? :)

Odnośnik do komentarza
Gość Agata 25785

Wiecie,biel sukni ślubnej od zawsze symbolizuje czystość i niewinność panny młodej,ale w obecnych czasach,kiedy wszystkie poszczają się na prawo i lewo, to i moda musi się zmienić.Mało wam okazji,gdzie można zakładać różnorakie wynalazki?!A do ślubu powinna być biała - w końcu to raz w życiu!

Odnośnik do komentarza

witam drogie panie . powielam zdanie innych kobiet czarna sukienka nadaje sie bardziej na pogrzeb ewentualnie na bal czy impreze :D przepraszam za banal :D ale jak wiekszosci wiemy ze czarny kolor to symbol smutku cierpienia rozbaczy itp .to jednak wolalbym zeby np moja zona miala biala sukienke niz czarna pomilo ze ta ktora przectawilas jest ladna. chociaz ja mysle ze mam artystyczna dusze wiec chec lamania spolecznych czy kulturowych schematuw jest dla mnie interesujaca oferta :D ale nie bylbym asz takim ze to tak nazwijmy [harkorem ] :D przepraszam za bledy ortograficzne itp pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...