Skocz do zawartości
Forum

Stosunek z prezerwatywą a ciąża


Gość mr.aleks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anxious

Witam! Po prawie 5-cio miesięcznej przerwie uprawiałam seks, nie biorę tabletek, używaliśmy prezerwatywy. Miało to miejsce w sobotę, a ja od dwóch dni mam niepokojące objawy. Ból podbrzusza, dyskomfort przy oddawaniu moczu, i co najgorsze, żółty śluz (kremowy). Śluzu jest dość dużo, kiedy zasycha na bieliźnie staje się kruchy. Co mi może być? Na razie chcę uniknąć wizyty u ginekologa, więc proszę o pomoc, to dla mnie bardzo ważne, bo jeśli to może być coś poważnego, mogłabym szybko reagować.

Odnośnik do komentarza
Gość Kochanie50

Witam :) biore tabletki antykoncepcyjne juz jakies 4 miesiace ostatnio kochałam sie z moim chłopakiem z prezerwatywa obecnie powinnam dostać okres niestety spóźnia mi sie czy istnieje ryzyko ciazy gdzie prawdopodobnie nie doszedł również we mnie ale nie jestem tego pewna..?

Odnośnik do komentarza
Gość kiki9494

Witam :) Piszę tutaj ponieważ mam pewien problem. Dzisiaj współżyłam dwukrotnie z moim chłopkiem. Byliśmy zabezpieczeni. Za pierwszym razem wyszedł ze mnie zanim doszedł, zaś po kilku minutach nałożył nową prezerwatywę i ponownie kochaliśmy się, tyle że doszedł we mnie i był przez kilka minut....Dzisiaj miałam ostatni dzień okresu. Powiedzcie mi jaka jest możliwość, że zaszłam w ciążę ?

Odnośnik do komentarza
Gość maggie11

Witam,
12.05 miałam miesiączkę, 17.05 współżyłam z chłopakiem (używaliśmy prezerwatywy, nie "doszedł" we mnie) poza tym według wyliczeń wychodzi, że były to dni niepłodne.. czy jest możliwość bym była w ciąży?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.
Wczoraj kochałam sie z moim chłopakiem, mieliśmy prezerwatywe ale w pewnym momencie poczułam, że jest bardzo mokro (na siedzeniu została mokra plama..) bałam sie że może przeciekła ale to chyba raczej niemożliwe bo przecież nie pękła.
Dodam że mam bardzo nieregularne miesiączki i nie jestem pewna czy mam dni płodne czy niepłodne. Ostatnią miesiączke miałam 12.06.
Boję sie że mogę zajść w ciąże.. zastanawialam sie nad tabletką PO. Co robić?

Odnośnik do komentarza

witam, mam 18 lat... wczoraj kiedy mialam owulacje a jesli nie to napewno dni plodne kochalam sie z chlopakiem zabezpieczylismy sie prezerwatywa wszystko niby bylo ok... zuzyl jedna prezerwatywe ale nie umyl sie i zalozyl kolejna i to wlasnie mnie martwi bo mozliwe ze gdzies przedostaly sie jakies plemniki... mialam bardzo nawilzona pochwe (moze dlatego ze to dni plodne a nigdy wczesniej tak nie bylo) kiedy wrocilam do domu zeby sie umyc mialam biale slady na majtkach... boje sie ze to sperma i jednak jestem w ciazy :( nie wiem czy nie powinnam pojsc po tabletki 72 po jak myslicie?

Odnośnik do komentarza

nie sądzę abyś była w ciąży, przecież się zabezpieczyliście? Biała wydzielina na majtkach ogła być Twoja, ten śluz podczas stosunku poprostu wysechł i zrobił się biały, nie sądze aby to była sperma

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...