Skocz do zawartości
Forum

Czy powiedzieć partnerowi o liczbie wcześniejszych kochanków?


Gość mirranda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czekoladowa1

A czy Twój partner o to w ogóle pyta ? Jeśli nie to nie ma potrzeby wyskakiwać z takim wyznaniem. A nóż jest on jednym z tych nadwrażliwych na których taka szczerość zrobiłaby negatywne wrażenie ? To tylko przeszłość, ważne jest to co jest teraz. Jeśli nie musisz to w ogóle nie dyskutuj na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Gość Czekoladowa1

Jak dla mnie to nie jest jakaś porażająca liczba. Wychodzi na to, że średnio miałaś jednego faceta przez półtora roku. A jakie wnioski wyciągnie z tego Twój facet to już ty sama powinnaś wiedzieć najlepiej. Być może pomyśli, że jesteś kochliwa i niestała w uczuciach, być może uzna Cię za łatwą, ale jeśli jest człowiekiem o otwartym umyśle i sam miał podobne doświadczenia przejdzie nad tym do porządku dziennego.

Odnośnik do komentarza

naprawdę uważam, że 6 facetów to jest bardzo dużo i to nie tylko na 25 lat ale i nawet na 45... byc może mam jakieś staroświeckie poglądy na ten temat. sądze, że większośc kobiet ma przez całe życie góra dwoch czy trzech partnerów seksualnych. nie wiem jak wygladają statystyki ale przeczuwam, że niewiele sie mylę. na pewno nie chciałbym byc z kobietą która wcześniej miało 6 facetów. nie jest to dla mnie kandydatka na całe życie. mogłym ewentualnie zostac jej 7 partnerem seksualnym. dlatego sadzę, że jest łatwa bo miała tylu facetów...

Odnośnik do komentarza

wiesz Pikaczu, w pewnym sensie to jest oznaka "łatwości" dla niektórych, bo szybko decydowała się na współżycie.Oczywiście "szybko" to podejście względne dla każdego, ale jak w wieku 25 lat zaliczyła 6, to największe średnie przestrzały czasowe są na przykład dla mnie zbyt krótkie, no i tyle. Nie wiadomo jak jest naprawdę u autorki, ale mnie też odrzuca na przykład świadomość że mogłabym być z facetem który miał przede mną 6 kobiet (a już na pewno w tym wieku). To nie znaczy, że taka osoba musi od razu być "łatwa", bo może być wiele przyczyn. Poza tym znam wielu facetów, dla których dziewczyna która w tym wieku miała tylu facetów też nie byłaby dla nich brana pod uwagę jako kandydatka na poważny związek, na życie. Tak samo jak nextuz- ewentualnie na coś przelotnego, na seks, ale nie na życie.
Nextuz- przychylałabym się do drugiego przypuszczenia( z tych wymienionych).

Odnośnik do komentarza

Pytanie czy Twojego faceta w ogóle to interesuje ? Nie ważne co się robiło wcześniej, bo każdy miał jakieś życie i spotykał się z kimś zanim trafiliście na siebie. Jeśli dla niego jest to ważna kwestia to na Twoim miejscu bym powiedział.

Odnośnik do komentarza

Nie uważam, żeby to było strasznie dużo. To wychodzi średnio 1 partner na rok, a będąc z kimś rok, wiele par decyduje się na współżycie. Dla mnie to nie jest dużo, wiadomo, że jakoś tam to tkwi że ktoś miał iluś tam czy ileś tam, ale to przeszlość. Było minęło, nawet jeśli był to błąd, jakiś jednorazowy wyskok - nieważne, było minęło, po co do tego wracać? Jesli facet o to nie pyta - nie mów. Chyba, że jest to dla niego ważne, albo Ciebie w jakiś sposób gryzie i nęka aby powiedziec, powiedz dla własnego spokoju. Lepiej, żebys to zrobiła teraz niż poźniej, bo nie wiesz w sumie jak to odbierze, ale jesli on miał przed Toba partnerki, nie powinien miec Ci tego za złe. Kazdy ma jakies doswiadczenia seksualne sa tacy dla których 1 prtner przed slubem oznacza puszczalstwo, dlatego komentarze ze jestes łatwa sa po prostu płytkie i niestety swiadcza o autorze. Twoje życie Twoja sprawa.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Czekoladowa1

Pozwolę się nie zgodzić z większością użytkowników. Mignęła mi kiedyś "mała Czarna" z Dr psychologii Katarzyną Korpolewską. Twierdzi ona, że partnerowi nie należy mówić o ilość poprzednich związków nawet jeśli jest to dla niego bardzo ważne. Ponieważ jeśli prześladuje nas takim pytaniem to znaczy, że ma kompleksy na punkcie własnej męskości i nie odpuści nam czegokolwiek się dowie. Psycholog twierdzi, że należy bezwzględnie ucinać takie tematy. Zgadzam się z nią w całej rozciągłości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...