Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zobowiązań po zakończonym związku z nowym znajomym


Gość agaat19

Rekomendowane odpowiedzi

witam:)
otóz mam sprawe chodzi o to ze jakis czas temu zakonczyłam swój zaiazek z pewnym chłopakiem i na razie nie chce sie pakować w zaden bo nie chce byc z kims kogo nie kocham ... no i poznałam pewnego chłopaka i chodzi o to ze wpadlismy na pomysł chodzenia ze soba do łozka jako kumple tak bez zobowiązan on chce sie bawic nie chce zwiazku i ja tez ...ale czy nie wiem to nie jest z byt "k********" zachowanie jak na dziweczyne?? mi jakos na razie to odpowiada nawte piszemy sobei z tym kumplem i smeiesznie jest:D ale nie wiem czy mi wypada isc do lozka ...uwazam ze nie krzywdzimy nikogo a tez sami nie chcemy byc w zwiazku...prosze o odp

Odnośnik do komentarza

szanuj sie, nie krzywdzicie nikogo owszem. ale czy sex to nie wyraz uczucia jakiego żywisz do chłopaka? sex to miłość a nie zaspokajanie swoich potrzeb. błagam cię. psy sie R****** na ulicy bo maja taka potrzebę ty jesteś człowiekiem. ehhh gdy będziesz z kimś to chyba cudownie jest pójść z nim do łóżka ale nie z kumplem bo jest śmiesznie...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Zanim zdecydujesz się na tak zwany "seks bez zobowiązań" zastanów się co będzie, gdy zaangażujesz się uczuciowo w ten "związek". A jest takie ryzyko, gdyż podczas seksu wydziela się wiele hormonów odpowiedzialnych za budowanie zaufania i przywiązania. Zastanów się więc czy "gra jest warta świeczki".
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

on chce się bawić, ale czy seks to jest zabawa? zastanów się, czy warto. chcecie zyskać jak najwięcej przyjemności (jest tak super, śmiesznie, piszecie sobie, pójdziecie ze sobą do łóżka bo tak jest fajnie) bez ponoszenia odpowiedzialności (nie chcecie ze sobą być, z pewnością też nie chcecie mieć razem dziecka)- to się nie może dobrze skończyć. Jeśli się na to zdecydujecie, to zniżycie swoje ciała i osoby do rangi przedmiotu. Jeśli Ci to odpowiada- droga wolna, ale licz się z konsekwencjami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...